POLIHRONO
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 140

Tema: POLIHRONO

Početnik
    Učlanjen
    09.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Smile POLIHRONO-Grcka

Da li je neko bio u ovom mestu?

Obećava Guru_NS (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: POLIHRONO-Grcka

Imas mislim tema za Polihrono...ako nema...Onda ovako...Mesto bas za odmor...nema nocnog zivota sem u susednom Haniotiju...Polihrono lepo mirno mestasce...kafici i restorani svi uz plazu...plaze okej...more lepo...i to je to o Polihronu...

Početnik
    Učlanjen
    04.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano vila Despina -Polihrono

Uplatili aranzman pocetkom juna ,u pitanju je vila Despina u Polihronu pa ako je neko ovde bio smesten bilo bi lepo da kaze nesto vise.

Početnik
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Reputaciona moć
    0

Smile POLIHRONO

MOZET LI MI REĆI KAKAV JE POLICHRONO ZA PORODIČNO LETOVANJE 8-) 8-) 8-)

Početnik
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: POLIHRONO

Idealno!

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

I vise od toga !

Početnik ikana (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bukvar
    MOZET LI MI REĆI KAKAV JE POLICHRONO ZA PORODIČNO LETOVANJE 8-) 8-) 8-)
    Ima skoro sve sto treba, a Hanioti nije daleko.

Početnik ikana (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mi smo bili prosle godine. Evo nekolioko fotosa.

Zainteresovan član mamaa (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Uplatila sam vilu Pediada. Da li neko zna nesto o njoj ?

Početnik
    Učlanjen
    03.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Dali je neko bio u apartmanima "Staša" i mozete li mi reci kako je krajem maja i pocetkom juna?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

i mene interesuje polihrono, vila dimos

Početnik
    Učlanjen
    03.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Da li je neko letovao u Polihronu krajem maja-pocetkom juna? (app. Staša)

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Jos nije velika guzva pa je podnosljivo u tom periodu..za pomenuti apartman ne znam.

Zna li neko kakve su cene po prodavnicama (hleb, mleko, voce, povrce, meso...)

Nov član
    Učlanjen
    16.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Red face Re: POLIHRONO

Da li neko zna bilo sta o vili tj kuci irini? vec sam se smorila kad sam cula da nema ni jedne jedine diskoteke jos i ako je vila bezveze...

Nov član
    Učlanjen
    16.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Da li neko zna bilo sta o vili tj kuci irini? Cula sam da to mesto nema nijednu jedinu diskoteku a ako je i vila bezveze...smoricu se

Citat Original postavio sandrayubc Pogledaj poruku
    Da li neko zna bilo sta o vili tj kuci irini? Cula sam da to mesto nema nijednu jedinu diskoteku a ako je i vila bezveze...smoricu se
    I ja sam cula da nema diskoteka i nekog silnog nocnog provoda, ali nemoj da te to obeshrabri, blizu je Hanioti a i taxi je oko 5eura u sezoni tako da nije strasno. Kazu za Polihrono da je idealno mesto za porodicni odmor, ja nisam bila do sad. Ove godine idem prvi put. Pozdrav!

Početnik tantal71 (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Polihrono je malo mesto gde letuju porodice sa malom decom . Mirno je i nema diskoteke ali zato je na 5 km Hanioti a na 10 km Pefkohori e tamo ima zabave na pretek možete iznajmiti skuter ili otići taksijem mislim da je nešto manje od 5 e nisam siguran. Sa porodicom sam od 26.07. do 05.08. u polihronu pa ako je neko za druženje tu sam
    aloha

Citat Original postavio tantal71 Pogledaj poruku
    Polihrono je malo mesto gde letuju porodice sa malom decom . Mirno je i nema diskoteke ali zato je na 5 km Hanioti a na 10 km Pefkohori e tamo ima zabave na pretek možete iznajmiti skuter ili otići taksijem mislim da je nešto manje od 5 e nisam siguran. Sa porodicom sam od 26.07. do 05.08. u polihronu pa ako je neko za druženje tu sam
    Mi cemo biti tamo vec pocetkom juna! Kakvi su ti utisci pd ranijih godina posto sam negde procitala da ste vec bili u Polihronu? Gde ste se snabdevali, ima li nekih zezalica za decu (i ja vodim dvoje sitne decice), imas li neki savet ili sl.

Primećen član padalica (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

U Polihronu postoje dva marketa koji zadovoljavaju svakodnevne potrebe, nekoliko vrsta hleba, mleka, mlecnih proizvoda, voca...svakodnevnih namirnica, pekara je prakticno izmedju ta dva marketa,imaju super pecivo i fenomenalne kolace i sladoled, mesara je isto u blizini, ma tamo je sve u blizini...brze hrane na svakom cosku, picerije...u jednoj radi nas covek i divan je jer mozes da ga pitas za sve sto te interesuje, gde sta kupiti, gde otici...bukvalno sve, i naravno...svi znaju srpski ali nece da ga pricaju
    Za decu, pored mora koje je toplo i kristalno cisto, imas na setalistu pored obale par igraonica sa zezalicama .

Citat Original postavio padalica Pogledaj poruku
    U Polihronu postoje dva marketa koji zadovoljavaju svakodnevne potrebe, nekoliko vrsta hleba, mleka, mlecnih proizvoda, voca...svakodnevnih namirnica, pekara je prakticno izmedju ta dva marketa,imaju super pecivo i fenomenalne kolace i sladoled, mesara je isto u blizini, ma tamo je sve u blizini...brze hrane na svakom cosku, picerije...u jednoj radi nas covek i divan je jer mozes da ga pitas za sve sto te interesuje, gde sta kupiti, gde otici...bukvalno sve, i naravno...svi znaju srpski ali nece da ga pricaju
    Za decu, pored mora koje je toplo i kristalno cisto, imas na setalistu pored obale par igraonica sa zezalicama .
    Nadam se da ce nesto od toga da radi krajem maja, znas li mozda kakvo je vreme krajem maja-pocetkom juna? Pozz

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja radim u turistickoj agenciji u Novom Sadu. Radimo sa svim agencijama, tako da su Vam kod nas sve turisticke agencije na jednom mestu. Ako Vas interesuju konkretne cene samo napisite gde Vam se ide, koji termin i posebne zahteve. Ja cu se potruditi da dobijete konkretne odgovore. Pre mesec dana sam bila u Grckoj i jako mi se svidelo. Obilazili smo kapacitete za leto 2008.Moj e-mail je solajahelena@gmail.com.Hvala, cao.

Početnik
    Učlanjen
    10.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja sam u Polihronu sa porodicom početkom septembra. Da li može neko da mi napiše nešto više kako je zaista tamo kada se vrati? Brine me samo putovanje jer vodimo malo dete, staro 2 godine prvi put na tako dug put, pogotovo što idemo autobusom. Da li neko ima slično iskustvo? Da li neko ima iskustvo sa Argustoursom pošto putujemo preko njih.

Unapred hvala,
    Pozdrav svima

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio padalica Pogledaj poruku
    U Polihronu postoje dva marketa koji zadovoljavaju svakodnevne potrebe, nekoliko vrsta hleba, mleka, mlecnih proizvoda, voca...svakodnevnih namirnica,
    Vlasnici i SVI radnici jednog od ta dva supermarketa su ŠIPTARI. Neću namerno da kažem kojeg od ta dva, da ne ispadne da protežiram onog drugog gazdu.

A vi samo pogledajte njihove face kad uđete, obratite malo pažnju, pa ćete SAMI zaključiti ....

Početnik
    Učlanjen
    29.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Simona, ja sam bio u Plihronu sa suprugom i klincem od 29.09.2006. do 08.10.2006. klinac je tada imao 1 godinu, bilo nam je fanstastično i toplo iako amo bili u vili Mina koja je faktički na plaže po ceo dan smo provodili na plaži jer nije bilo avgistovskog Sunca. Plaža je super za klince a imate i lokalni put koji ide između mora i magistrale i prolazi pored velelepnih vila a spaja Polihrono-Hanioti-Pefkohori tako da ima i prostora za šetnje.
    Što se tiče putovanja sa detetom sve zavisi kako ono podnosi put, moj klinac je sa 1 putovao sa nam autobusom za Polihrono i bilo je sve OK, prošle godine sa nepune 2 putovali smo za Pargu, duplo duže nego Polihrono, i opet hvala Bogu nije bilo nikakvih problema. Kažu da dete na dan puta treba što više zanimati tako da kad uveče uđe u bus bukvalno jedva čeka da zaspi, kod je to delimično upalilo.
    POZDRAV!

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. POLIHRONO ili TASOS?
    Autor zvezdica034 u forumu Putovanja
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 13.02.2008., 00:05
  2. POLIHRONO VS. PLATAMONAS
    Autor greece u forumu Putovanja
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.05.2005., 13:00