vaga...

nisam odgovorila za iskrenost.
ja iskrena, i ne zalim.
ne mislim da najebem sto sam iskrena, naprotiv - samo brze dodjem do istine.
(sto ume da bude i bolno, naravno)
 
@all
ALA LAZETE! Svi idete do kraja, bez rezerve .. AHA
Mozda ako ste u stabilnim vezama.
Normalno je da se covek igra u krevetu, pa zasto se cela pricha pochetka seksa zove PREDIGRA? Mozda je to u neku ruku vaganje, koliko ces daleko da ides koliko dugo, sta zelis, brzi seks ili neznost. da li volis tu osobu ili bi samo da je/ga istreses... da li si opusten ili ti treba opustanje. Da li samo sledis instikte ili doziras potrebe...
 
posesivac:
Da li u ljubavi,u vezama,u sex-u ..vagate....koliko ON/ONA meni toliko JA njemu/njoj,...Dal ste sebicni ili nesebicni...iskreni,otvorenih karata...ili..igrate igre?
Da li se iskrenost-isplati?...ili ispadnes ''lakoverna ovca''...?
Kad se osetite(ako se osetite) iskorisceni..?

Sta cu kad sam vaga u horoskopu:-) .
 
Pipi Langstrumpf:
Sve se vraca sve se placa...

Verujem u ovo...zaista verujem i videla sam svojim ocima...dokazano... :smile:

Ali mi ne pomaze mnogo kada mi je bash teshko...'ebi ga...a kada sve ovo bude zaista proslo...mislim da ce me biti bash briga...tako to valjda biva u zivotu... :?
 
_Saint:
@all
ALA LAZETE! Svi idete do kraja, bez rezerve .. AHA
Mozda ako ste u stabilnim vezama.
Normalno je da se covek igra u krevetu, pa zasto se cela pricha pochetka seksa zove PREDIGRA? Mozda je to u neku ruku vaganje, koliko ces daleko da ides koliko dugo, sta zelis, brzi seks ili neznost. da li volis tu osobu ili bi samo da je/ga istreses... da li si opusten ili ti treba opustanje. Da li samo sledis instikte ili doziras potrebe...
Pa valjda i pricamo samo o vezama znaci o ovim izborima kad zelis neznost a ne ono drugo. Ne znam kako pitanje moze da se primeni uopste na neobavezan sex ili sl. A igre svi igraju i SVI lazu i u to ne moze niko da me ubedi. I te fore kako su muskarci iskreni i prirodni u odnosu na zene :roll: Nema sanse. ;)
 
ja sam se pre neki dan zapitao nesto... ako ja zbog nje propustim izvodjenje penala u polufinalu lige sampiona (hipoteticki :D) ha haha... "propustim izvodjenje penala u polufinalu lige sampiona"... pa sta vam pada na pamet, ljudi? pobogu... e, bas nesto razmisljam... jel mislite vi da ovde moze da se nad
 
NovaIsta:
sinmbade, pa zenama treba to ponavljati...ma kakvi pogledi, sta tu...treba milion puta ponoviti ako nekoga volis.., ma samo nemoj da mi kazes da ti to ne volis da cujes, a???
...ima gomila drugih svakodnevnih problema i neizvesnosti, koji me pritiskaju svaki yebeni dan....
...da jednostavno zaboravim da ponovim "volim te" milion puta...
... a što se tiče ovog drugog(slabo sam se ja toga naslušao),naravno da prija ali ako je iskreno i od srca....
..i bez previše ponavljanja....
 
posesivac:
svi smo ranjivi...to je ljudski...nismo od kamena...
ali zar ''volim te'' nebi trebalo da bude lepa ,a ne opasna stvar :confused:
..sad sam shvatila....iz svega ovoga se radja pitanje zasto ljubav boli...a mislim da je tu i odgovor... :?
.... bojazan od pokazivanje emocija,nije vezana samo za ljubav...
...nego i na poslu,u društvu, na ulici,čovek mora biti jak da ga ne bi "pregazili" na ovaj ili onaj način...
...ipak je to borba za opstanak i slabi i nejaki najgore prođu....
 
ma daj lako je nekoma reci da ga volis...suplju je lako prosipatii
ali hajde ddokazi da ti je do nekoga stalo...tu ce svi zamisliti...
sta ste u poslednje vrijeme uradili za njega/nju da bi vas volleo/la???
 
Mislim da je to ustvari ljubav, kada damo i kada nam se vrati, sad nekom manje nekom vise, ko kolko moze i uglavnom sam iskren i volim iskrenost. Iskoriscen sam, ne znam samo zasto, a osecaj je "Ne mogu da verujem". A jos kad popijes koju ispalu onako kao sasvim slucajno . . .
 
sinmbad:
.... bojazan od pokazivanje emocija,nije vezana samo za ljubav...
...nego i na poslu,u društvu, na ulici,čovek mora biti jak da ga ne bi "pregazili" na ovaj ili onaj način...
...ipak je to borba za opstanak i slabi i nejaki najgore prođu....
...slazem se u potpunosti...ali...postoje razne vrste emocija,pa samim tim i razne vrste odnosa.....mislim,naravno da na ulici,u drustvu,na poslu moras da budes stegnut i proracunat....ali u prijateljstvu,u porodici, u ljubavi...se moras predati,dati iskreno,bez lazi..negde na nekom zivotnom polju jednostavno moras biti opusten i ususkan..zar ne...zamisli kad bi uvek,na svakom mestu,u svakoj situaciji,na svakom polju bili u grcu.....pa poludeli bi ...ko paranoja...
..ja mislim ovako..mozda sam i naivna..ali...
 
NevenaBGD:
Pa valjda i pricamo samo o vezama znaci o ovim izborima kad zelis neznost a ne ono drugo. Ne znam kako pitanje moze da se primeni uopste na neobavezan sex ili sl. A igre svi igraju i SVI lazu i u to ne moze niko da me ubedi. I te fore kako su muskarci iskreni i prirodni u odnosu na zene :roll: Nema sanse. ;)[/QUOTE]
i ja mislim tako...al sve pokusavam da se promenim..da pocnem vise da verujem..da se vise opustim....

..ustvari,mozda i gresim....znate kao ono...puno puta se opeces...pa izgubis veru,mislis svi su isti,po sablonu...pa sve to samo po sebi te promeni da postanes tvrdji i rezervisaniji....ali ni to nije prava stvar..jer se osetis prazno,jer pocnes sam sebi da licis na nekog ko stalno nesto glumi..prosto pozelis da ti budes-ti,onaj kakav ustvari i jesi..a plasis se.....i dodjes u momenat(kao ja sad) da ti se sve smuci..i pozelis da odes negde u sumu..da pricas sa medvedima...al ne ide to tako...
 
Covek je najjaci kada je kompletan. Emocije su deo nas-dakle cine nas kompletnim i jacim. Zato nije problem u davanju i primanju,kao ni u vaganju,problem je u nasim ocekivanjima-sta cemo dobiti zauzvrat ako damo ovu ili onu emociju. Pri tom smatramo da se podrazumeva da to moramo da dobijemo zauzvrat i bez da to naglasimo drugoj strani,pa se silno razocaramo kada ne bude tako. Naravno ne u sopstvenu glupost nego u onu drugu osobu. To je kao da ti kupim poklon i onda ocekujem da mi ga platish....
 
superme7.gif


Bravo Pipi, to je to...
 

Back
Top