10.000 NARKOMANA U BEOGRADSKOJ ARENI - PATRIJOTE BEZ IKAKVIH ŠANSI!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959


chemical_velika.jpg


Kultni britanski dvojac „The Chemical Brothers“, pioniri svetske elektronske muzičke scene - Ed Simons i Tom Roulands - nastupiće 13. juna prvi put u Srbiji, i to u „Beogradskoj areni“. RASPRODATO SVIH 10.000 KARATA U ROKU OD ODMAH!

Ovaj duo s pravom smatraju jednim od najboljih elektronskih bendova u svetu, a njihovi albumi poput „Dig Your Own Hole“, „Push the Button“... i dalje se nalaze u samom vrhu svetske muzičke scene. Sve je počelo kada su se Tom i Ed upoznali na fakultetu i 1992. i prvi put zavrteli ploče u jednom engleskom klubu. Danas, „The Chemical Brothers“ uživaju u popularnosti koju su stekli svojom autentičnom muzikom, radom i nastupima širom sveta. Došao je red i na Srbiju. Ed Simons u ekskluzivnom intervjuu za „Blic“ kaže da se „The Chemical Brothers“ raduju dolasku u Srbiju i da spremaju neverovatan živ nastup.
- Tom i ja neprestano radimo i pravimo muziku za nastup u „Beogradskoj areni“. Spremamo od svega pomalo. Biće tu i mračne i vesele muzike. Neće to biti di-džej set, već koncert i nezaboravna žurka. Sviraćemo pomalo od svega onoga što smo godinama radili. Za svaki nastup se posebno pripremamo i za svaki dajemo deo sebe, pa tako i za ovaj. Ovo će biti nešto novo i sveže za nas. Novo iskustvo. Skoro u svakoj zemlji smo nastupali više puta, a u Srbiji nastupamo prvi put. Biće ludo. Jedva čekamo da dođemo kod vas.

Da li znate nešto o našoj zemlji?
- Ne mnogo. Gledali smo dosta toga na televiziji, ali smo takođe čuli da je Beograd prava metropola.
I Tom i ja želimo da ga vidimo.
Spremate nov album „We Are the Night“. Da li ćemo u Beogradu čuti nešto s tog albuma?
- Da, izvešćemo nekoliko stvari. To je pravi psihodelični elektronski album. Tako smo se osećali dok smo ga pravili. Psihodelično. „We Are the Night“ se dosta razlikuje od naših prethodnih albuma. Svaki album je priča za sebe i svaki album dosta govori o nama i našim osećanjima.
Ipak, mnogi kažu da je elektronska muzika bez osećanja.
- To je totalno pogrešno. Elektronika je i nastala iz emocija. Naša muzika nema nikakvu skrivenu poruku, nego baš emociju. Bilo da je ona mračna, vesela, tužna...
Vaša muzika je spoj različitih muzičkih pravaca. Kako biste je vi okarakterisali?
- Ona je isključivo i samo „The Chemical Brothers“. Ništa drugo. Mnogi kažu da se pravac koji mi puštamo zove big-bit. E, pa ne zove se. To je pravac „The Chemical Brothers“!
Sarađivali ste s mnogim zvezdama. S kim je bilo najbolje raditi?
- Uh, tako ću vam reći koji bend najviše volim. Ali, moram da priznam da je to „New Order“. Njih najviše cenimo i na njih smo se ugledali kada smo počinjali. Raditi s njima bilo je nezamenljivo iskustvo.
Kada ste počinjali, da li ste očekivali da ćete dostići planetarnu popularnost?
- Moram da priznam da nismo. Počeli smo da radimo zajedno dok smo bili na fakultetu i nismo se nadali da ćemo doći ovde gde smo sad. U stvari, nadali smo se, ali nismo očekivali.
Sada kada se osvrnete na prošlost, kakvo je iskustvo bilo napraviti „The Chemical Brothers“?
- Prilično zbunjujuće. Mnogo vremena je prošlo... Danas smo srećni i ponosni na ono što nas dvojica imamo.
Kako ste uspeli da se održite zajedno tolike godine?
- Mi smo najbolji drugari još od fakulteta. Jako prijateljstvo i ljubav za muzikom jeste ono što nas je održalo i što će nas držati.
Obojica ste po profesiji profesori istorije. Da li ste nekada predavali?
- Neee. Ne bismo mi to mogli. Samo se setimo kakvi smo mi bili u školi... Joj, nositi se sa tolikim brojem dece... Ne verujem da je baš lako.
 
Jerry Ropero:
pa besan je i dalje sto je izgubio statuse i sa svojim glupim temama koje nemaju veze sa politikom, se trudi da na taj nacin sto vise urusi ovaj podforum.

Sve da se potrudim - tebi ne mogu ništa! Pa zar ne vidiš da se njih 10.000 skuplja da duvu i drogiru po venu? A kolko je došlo patriota? 150-280 komada? Ni voz do Kosovo Polje da popuniš
 
Iron Lord:
Sve da se potrudim - tebi ne mogu ništa! Pa zar ne vidiš da se njih 10.000 skuplja da duvu i drogiru po venu? A kolko je došlo patriota? 150-280 komada?

Čuo sam da se patriote okupljaju na Stonse i Peperse. Mnogo im više treba mesta i prostora. Ovi organizatori kažu da su im i sadašnje lokacije male. A to je mnogo više nego onih koji se okupljaju u Areni....

ZNAČI OVAKO , SVE PATRIOTE NA STONSE I NA PEPERSE A OVI OSTALI U ARENI, PA KOGA IMA VIŠE- VIDEĆEMO........
 
prof`.Grof`:
Čuo sam da se patriote okupljaju na Stonse i Peperse. Mnogo im više treba mesta i prostora. Ovi organizatori kažu da su im i sadašnje lokacije male. A to je mnogo više nego onih koji se okupljaju u Areni....

ZNAČI OVAKO , SVE PATRIOTE NA STONSE I NA PEPERSE A OVI OSTALI U ARENI, PA KOGA IMA VIŠE- VIDEĆEMO........

Ma jok... Na Stonse idemo mi padavičari (teška boles') na Peperse idu kulturna deca, a PATRIOTE IDU U GUČU! Sa sve Nemcima i ostalima iz EU da se zajedno razvale! Ni jedno prase ne preživi!
 
Iron Lord:
Ma jok... Na Stonse idemo mi padavičari (teška boles') na Peperse idu kulturna deca, a PATRIOTE IDU U GUČU! Sa sve Nemcima i ostalima iz EU da se zajedno razvale! Ni jedno prase ne preživi!

Što se mene tiče , ja idem sada da pišam pa ću se vratim kasnije.A za ono što si nabrojao, ja ću da idem na sva tri mesta, i boli me qurac!!!
 
Iron Lord:


chemical_velika.jpg


Kultni britanski dvojac „The Chemical Brothers“, pioniri svetske elektronske muzičke scene - Ed Simons i Tom Roulands - nastupiće 13. juna prvi put u Srbiji, i to u „Beogradskoj areni“. RASPRODATO SVIH 10.000 KARATA U ROKU OD ODMAH!


Irone, čitam tvoje poruke jer hteo ja to ili ne koristiš pokvaren trik farbanja teksta pa upadne u oči. Lukavo koristiš "Eastern Egg" metodu.

Samo želim da te pitam: ako su britanski "The Chemical Brothers", pioniri elektronske muzike - šta je onda nemački KRAFTWERK?
B000087HXO.02.LZZZZZZZ.jpg
 
Dobro vece dobro
Ovo je prica o mojim prijateljima
I ostalim stvarima
Poslusajte je

Hajde da se drogiramo
Ma nek se oci sjaje
Hajde da se drogiramo
To je ono najljepse sto nam srce poznaje

Dolazim u grad
Pred kafanom stoje
Sve dobre kolege moje
Lice im bez boje
Spokoj im u dusi
A svaki cigaru pusi

Hajde da se drogiramo
Ma nek se oci sjaje
Hajde da se drogiramo
To je ono najljepse sto nam srce poznaje

Hocu onda i ja da se stanje smiri
Da malo sa njima zmirim
Zakljucam se negdje urokam se dobro
Da vidis miline moj pobro

Hajde da se drogiramo
Ma nek se oci sjaje
Hajde da se drogiramo
To je ono najljepse sto nam srce poznaje
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
svetolik trpkovic:
Dobro vece dobro
Ovo je prica o mojim prijateljima
I ostalim stvarima
Poslusajte je

Hajde da se drogiramo
Ma nek se oci sjaje
Hajde da se drogiramo
To je ono najljepse sto nam srce poznaje

Dolazim u grad
Pred kafanom stoje
Sve dobre kolege moje
Lice im bez boje
Spokoj im u dusi
A svaki cigaru pusi

Hajde da se drogiramo
Ma nek se oci sjaje
Hajde da se drogiramo
To je ono najljepse sto nam srce poznaje

Hocu onda i ja da se stanje smiri
Da malo sa njima zmirim
Zakljucam se negdje urokam se dobro
Da vidis miline moj pobro

Hajde da se drogiramo
Ma nek se oci sjaje
Hajde da se drogiramo
To je ono najljepse sto nam srce poznaje
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Zaljubih se u tu ženu
Ponudih joj malo čipsa
Kada videh njenu ruku
Svatih odma` da se fiksa

Zbog tebe ću nosit' crno
Obrijaću čak i glavu
Kupit ću si ziherice
Samo nemoj pušit' travu

Stajala si s onom marvom
Ko da je iz Trećeg Rajha
Zagrli te neki panker
Koji svoju kosu blajha

Ti sad ideš s njim u ŠKUC-a
Za tobom mi srce kuca
Lepa Ljubljančanko
Grom te ubio
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top