BURN BOOK

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dejan 90

Zainteresovan član
Poruka
163
U ovoj temi raspalite po onome koga ili sta nevolite,nemojte tajiti to u sebi!Evo ja na primer nevolim sto moram da zbacim smece iz kante...To ME NAPROSTO IZLUDJUJE!Svaki bozji dan jedna te ista prica...GRRRRRR!Slobodno raspalite! :evil: :p :lol: :idea: :evil:
 
Dejan 90:
U ovoj temi raspalite po onome koga ili sta nevolite,nemojte tajiti to u sebi!Evo ja na primer nevolim sto moram da zbacim smece iz kante...To ME NAPROSTO IZLUDJUJE!Svaki bozji dan jedna te ista prica...GRRRRRR!Slobodno raspalite! :evil: :p :lol: :idea: :evil:

***** TI,I JA MRZIM DA BACAM DJUBRE.....TAKODJE MRZIM TO STO SAD NISAM NA JASTREBCU,JER MOJA MAMA MENI NEDA DA KAMPUJEM SA SESTROM I JOS NEKIMA.TAKODJE MI DODJE DA VRISTIM KAD POZOVEM SESTRU A ONA KAZE DA SEDI SA OSOBOM U KOJU SAM JA ZALJUBLJENA I NJEGOVOM DEVOJKOM.DODJE MI DA IH SVE POUBIJAM.....ALI ONDA ODEM KOD DRUGARICE I PORAZGOVARAM SA NJOM,POPUSIM KOJU CIGARU,SMIRIM SE I PALIM KUCI.UH MAKAR SAM REKLA STA MI JE NA SRCU
P.S.EXTRA TEMA
 
pa prvo i najvaznije pisanje velikim slovima MENE nervira...
drugo i manje bitno je shto nervira sve ostale i tek onda je ovo shto ti je mortishaaa rekla kao krajnje nebitno :-P
 
ju ljudi al ste puni hejta... ja nikog ne MRZIM. Ne volim ovu zemlju ( Ameriku da ne bude kasnije zamene) i ljude u istoj, i ne volim sto sam dosla ovde i bacila godinu dana svog zivota. Sta vise bas me nervira. Al nikog ne mrzim... Jednostavno ne dozvoljavam sebi da ikog mrzim, jer time unistavam samo sebe.
 
Била је оваква тема и констатовали смо да је ово тема спамерског и буџ-буџ типа као и то да оваквој теми није место на овом подфоруму тако да и ову закључавам.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top