jans

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jans

Početnik
Banovan
Poruka
41
Da li neko zna neku osobu koja izvanredno dobro kroji i sije. Dobro bih je platila da sije samo za mene. Ima posla za stalno. Dobra je plata i obavezna prijava. Sve po zakonu. I mogucnost da vrlo brzo od starta napreduje do statusa modistkinje (da drugi siju a ona samo da nadgleda i objasnjava. Ako postoji takva osoba beka se hitno javi ovde u forum da uspostavimo kontakt. Obavezna je provera kvaliteta sivenja tako da mora da poseduje stvari koje je vec sasila da bi ih podnela na pregled. Hvala unapred svima koji mi budu bili od pomoci.[/b]
 
2000e? Je li Rastamane jel tvoja baka pre sila dresove za NBA kada je avans ovoliki? :) S obzirom da 2000e krojac vidi na gomili nikada.
 
A posle "pametni" decaci pricaju drugima da ne upropascuju ljudima teme... Strasno je lako drugima soliti pamet, jos kad bi vi imali sebi sta da posolite. Sram vas bilo.
 
Anonymous:
A posle "pametni" decaci pricaju drugima da ne upropascuju ljudima teme... Strasno je lako drugima soliti pamet, jos kad bi vi imali sebi sta da posolite. Sram vas bilo.
angryrazz.gif

smiley2k.gif
 
Ti Rastamane ocigledno nemas druga posla niti drustva sa kojim bi mogao da podelis svoju dosadu i DOSADNOST pa se petljas tamo gde ti nije mesto. Hajde ostavi normalne ljude da govore o normalnim stvarima i pozabavi se malo sobom pre nego sto zastranis u svojoj dokonosti.
 
Ja znam da sijem, ali ne na industrijskoj masini. Nikada nisam sila za druge, vec samo za sebe jer sam emotivno vezana za stvari koje osmislim i sasijem. Ako mislis da ti mogu pomoci, javi se: kliker@bitsyu.net
 
jans:
Da li neko zna neku osobu koja izvanredno dobro kroji i sije. Dobro bih je platila da sije samo za mene. Ima posla za stalno. Dobra je plata i obavezna prijava. Sve po zakonu. I mogucnost da vrlo brzo od starta napreduje do statusa modistkinje (da drugi siju a ona samo da nadgleda i objasnjava. Ako postoji takva osoba beka se hitno javi ovde u forum da uspostavimo kontakt. Obavezna je provera kvaliteta sivenja tako da mora da poseduje stvari kojddde je vec sasila da bi ih podnela na pregled. Hvala unapred svima koji mi budu bili od pomoci.[/b]


Moja sestra shije ODLICNO (dokaza ima na pretek). Medjutim, ja sam malo daleko da bih vas povezala sa njom, a ona nema racunar. Ipak, povremeno proverava adresu stanazivanovic@yahoo.co.uk pa ako vam odgovara vi joj se javite tamo i uspostavite kontakt. Ono sto ja mogu da garantujem je da su njene kreacije odlicne.
Pozdrav.
 
jans:
Potrebna je krojacica za stalni radni odnos, a ne modni kreator

Pa sami ste rekli da treba da dobro kroji i sije (a to nisu krojacice, kao sto to nisu ni kreatori, naravno). Sve je stvar izrazavanja, a vi morate da budete ozbiljniji u traganju ako vam zaista treba neko ko vredi. Ako ne, onda je to druga prica...
Pozdrav.
 
Da li neko zna neku osobu koja izvanredno dobro kroji i sije. Dobro bih je platila da sije samo za mene. Ima posla za stalno. Dobra je plata i obavezna prijava. Sve po zakonu. I mogucnost da vrlo brzo od starta napreduje do statusa modistkinje (da drugi siju a ona samo da nadgleda i objasnjava. Ako postoji takva osoba beka se hitno javi ovde u forum da uspostavimo kontakt. Obavezna je provera kvaliteta sivenja tako da mora da poseduje stvari koje je vec sasila da bi ih podnela na pregled. Hvala unapred svima koji mi budu bili od pomoci.[/b]


Znam ja jednu koja extra sije! :)Salim se!Ja sijem.Oni kojima sam sila garderobu kazu da se uopste ne primecuje da je sivena na obicnoj masini,vec da izgleda kao da je kupljena.Evo ti moj mail pa mi posalji broj da se cujemo,vidimo,porazgovaramo i da vidis neke od stvari koje sam sasila do sad,pa ti odluci da li zadovoljavam tvoje kriterijume....
jeca013@neobee.net
Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top