Call of Duty: United Offensive - domaci server

igvan

Početnik
Poruka
12
Vec duze vreme se vodim mislju da podignem domaci COD UO server. Houst bi u stvari bio Obinet iz Madjarske, jer kao sto znate podizanje servera direktno u Srbiji je SF.
Proverio sam ping i to bi bilo Ok. Iz Nisa ~35 za SBB, i ~55 za ADSL a sve sto je severnije bilo bi jos bolje.
Igrao bi se TDM i najverovatnije bi server bio za 14 igraca (mada zavisi od interesovanja).

E sad, ja i jos par mojih prijatelja iz Nisa smo vec duze vreme ovisnici o ovoj igri,ali je pitanje ima li jos koga (iz nase zemlje) ko je zainteresovan za zestoko multiplayer sibanje kakvo nudi COD UO.

Ima li zainteresovanih glinenih golubova :lol: na ovom forumu?
 
konacno...

Ip address: 195.228.155.158:28964

TDM, 16 players, 1.51 version

Za pocetak da bi server zaziveo predlazem okupljanje oko 20h svakog dana. Naravno, mozete da pristupite kad vam je volja, ali gledajte da budete online u 20h kada cu biti i ja sa svojom ekipom.

Svi su dobrodosli i zelim vam dobru zabavu.

[NI]Neocortex
 
pozz
Vec duze vremena pokusavam da nadjem nas (domaci)server.Ovaj je zakljucan kako ja vidim veceras,treba sifra.igrao sam do sada sa nekim momcima koji su otvorili server preko austrije posto valjda i oni tamo zive.Bilo i ljudi iz Nisa..Beograda....Sad nikog nema a server i dalje radi ali tuga jedna.Prazan.Koristili smo teamspeak i sve ostalo.Bilo strava.Sad ...nemam pojma sta se desava.Nigde nikog.Jedno vreme smo isli na hrvatski server pa igrali isa njma i sa nekim nemcima...sad....bilo kako bilo nadam se da cemo se sresti na nekom serveru.adresa ovog servera je 195.16.241.206:28960
 

Back
Top