Buenos Aires

theo

Početnik
Poruka
8
hello, drugari!
koliko znam nije potrebna viza za argentinu, no zelela bih da proverim i ... ukoliko je neko nedavno bio, interesuje me kojom avio-kompanijom tj. postoje li povoljniji polasci npr. iz peste?
bila bih zahvalna ukoliko mi neko prosledi sto vise prakticnih informacija...
pozdrav,
v.
 
Ne treba ti viza za Argentinu. Ja ne znam da li ima nesto povoljnije iz Peste, ali iz Beograda ti je cena u proseku oko 1100-1200 evra, u zavisnosti od toga kada kupujes kartu. Najbolje bi bilo da kupis oko 2 meseca unapred, tada mozes da dobijes najbolju cenu, jer kako se priblizava dan putovanja sve je teze. Ja sam sada preko britisha rezervisala za kraj maja i dobila sam cenu 1075 evra sa sve taksama. Takodje sve zavisi kada ces putovati, jer od jula pocinje sezona pa se i povecava cena karte. Pitaj sta god te interesuje.
 
hvala na inf.:)
pronasla sam kartu iz peste za 800, a moj prijatelj, koji je trenutno u gvatemali, kaze da mogu pronaci jeftinije, posebno ako kupujem nekoliko messeci ranije..
gde presedas?
 
theo:
hvala na inf.:)
pronasla sam kartu iz peste za 800, a moj prijatelj, koji je trenutno u gvatemali, kaze da mogu pronaci jeftinije, posebno ako kupujem nekoliko messeci ranije..
gde presedas?

Nema sansi da nadjes ista jeftinije od toga u ovom periodu. Najjeftini letovi su inace u februaru. Budi sretna da si prosla sa 800 eura.
 

Back
Top