Koji besplatni MMORPG je najbolji????

shwargla

Zainteresovan član
Poruka
177
Posto sam primetio da dosta mase igra igre ovog zanra odlucio sam da napravim nesto slicno anketi:

Neka oni koji imaju iskustva sa ovakvim igrama napishu koja im se najvishe svidela i neka napishe neki opis igre, tako cemo videti koja je bila najigranija igra medju nama.
 
E ovako, ja sam dugo vremena pre wow-a igrao Ferentus, KO i Silkroad
KO
+solidan community, ima ljudi
-ocajna grafika,zvuk, slabi questovi ( ali tako je u svim f2p mmorpg )

Silkroad
-ocajan community( znaci sve turski i kineski klinci , ne znaju ni engleski) , lepa atmosfera
+super zvuk i grafika, znaci grafika naj

Ferentus
Njega sam igrao najvise i mogu reci da mi se najvise i dopao. Sredinom septembra 2006 su serveri pogaseni i igra se developuje i izlazi pod imenom Herrcott ove godine , ako ne, onda pocetkom 2008.
Vredi cekati
Grafika je solidna ( ne ocekujte silkroad , ali grafika je sasvim zadovoljavajuca) , zvuk moze malo da smori, jer se stalno ponavljaju srednjevekovne neke pesme. Zamarao je leveling sistem jer niko ziv nije znao koji je max level, a najveci level koji sam sreo je bio 28. Trebace vam oko tri nedelje igre ( ali ne 24/7) da stignete do 22 levela, koji je bio moj max. Takodje , u novijoj verziji su dodali sistem questova, ali se i dalje ne oseca. Tako da cete vecinu vremena grindovati, ali uvek ce biti neko kod vas i radovacete se kad vidite putnika iz daleka.
Dobro je to i sto postoji ostrvo van glavnog kontinenta ( gde sam jednom prilikom otplivao) gde se organizuju PvP borbe guildova.
Community mi se najvise dopao, ima ljudi iz svih krajeva sveta i umeo sam da stvorim armiju prijatelja, tako da
GO FOR HERRCOTT
I kad izadje ponovo, ja cu da izbrisem wow i da igram ovo :)

A dok cekas za Ferentus, probaj Last Chaos. Dobra igra za proci vreme.ali ne ocekuj puno.
 
shwargla:
Posto sam primetio da dosta mase igra igre ovog zanra odlucio sam da napravim nesto slicno anketi:

Neka oni koji imaju iskustva sa ovakvim igrama napishu koja im se najvishe svidela i neka napishe neki opis igre, tako cemo videti koja je bila najigranija igra medju nama.
najbolji besplatni mmorpg su oni besplatni....još važnije je da su preko interneta :mrgreen: :lol:








kojki trip.....
 

Back
Top