podzemne vode i Hartmanov cvor
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 110

Tema: podzemne vode i Hartmanov cvor

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano podzemne vode i Hartmanov cvor

Da li neko zna kako se moze zastiti od tih stvari i od tehnickog zracenja

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano Re: podzemne vode i Hartmanov cvor

od podzemnih voda ne znam kako se shtiti, osim da ne provodish vreme iznad njih... ja znam kako idu ispod moje sobe, pa ne spavam iznad, i slichno... od tehnichkog zrachenja... takodje. eliminishe se shto vishe mozhe tehnike, a ako bash mora da bude puno, chuo sam da su patentirali neku piramidicu koja u sebi ima kvarc i slichno, i navodno eliminishe zrachenje tehnike u krugu od pet metara, i u visinu naravno.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Od podzemnih voda se najbolje stiti dihtovanjem svih rupa. A sta vam je to tehnicko zracenje?

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

A sta je Hartmanov cvor?

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

tehnichko zrachenje je zrachenje je valjda zrachenje od tehnike.
    mislim, tehnichkih aparata.... struja, ovo ono.
    a chovek je pretpostavljam pitao za zashtitu od podzemnih voda ne u smislu vode koja prodire, vecj u smislu zrachenja podzemnih voda.

hartmanov chvor... chuo sam za to, al nisam bash siguran shta je, tako da ne bih da lupetam.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Hartmanovi cvorovi su izvorista elektromagnetnog zracenja, koje je posledica uopste postojanja Zemljinog elektromagnetnog polja. Ravnomerno su rasporedjeni po celoj povrsini zemlje (cine mrezu prakicno), na rastojanju od nekih (cini mi se) otprilike 5m.

A generalno, najbolja zastita od bilo kakve vrste EM zracenja, je princip Faradejevog Kaveza.
    Realno...

Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

da, to je to.... samo shto ja mislim da ta mrezha ima manji raster, ne 5m....

kako mislish faradejev kavez? ako mislish da se napravi faradejev kavez u kom bi se boravilo, to onda ne valja, jer nije dobro za zdravlje boraviti stalno u tome. to znachi da bi se boravilo u polju bez elektriciteta, koji je potreban za normalno funkcionisanje organizma...

Iskusan King 7 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Ma znam o cemu je rec, pokusao sam da se malo zezam, onako - sirovo... Propala fora. Inace, nekada je seljak kada zeli da sagradi kucu u kojoj ce ziveti ostavljao stado ovaca na placu nekoliko dana i noci i gde je stado steklo obicaj da noci tu se kuca dizala. Ne verujem da opit sa stadom sada moze svako da izvede. Inace, tehnickom zracenju nikada nisam pridavao znacaj a provodim mnogo vremena okruzen uredjajima. Kolika je opasnost od obicnog PC-ja za nekog ko dugo sedi pred monitorom?

Ističe se Revolveras (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Hartmanovi cvorovi su izvorista elektromagnetnog zracenja, koje je posledica uopste postojanja Zemljinog elektromagnetnog polja. Ravnomerno su rasporedjeni po celoj povrsini zemlje (cine mrezu prakicno), na rastojanju od nekih (cini mi se) otprilike 5m.

A generalno, najbolja zastita od bilo kakve vrste EM zracenja, je princip Faradejevog Kaveza.
    Upravo tako. Pa mozes recim oda oblozis sve zidvoe i pod i plafon sa aluminijumskom folijom i resices problem... Manje-vise . Mada ako to uradis, verovatno ti je mesto u Lazi zagarantovano...

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

nije moja mama je tako tapacirala nashu qcju.. a nikada nije bila ni dovedena u sumnju... s druge strane ja koja uopshte ne verujem u te vradzhbine jesam bila... vishe puta.... voda ne bira

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

e da a shta je s virovima? nama je dolazio neki dekica u qcju koji sebe naziva rashljarom.... i nosio je neke male iskrivljene cilindre.... i onda je tako neshto bajao.. i pominjao je te virove.... kao oni su opasni.... al meni nikako nije jasno kako ta voda mozhe da utiche na bilo shta?

Zainteresovan član maša (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Moja zgrada leži na podzemnim vodama i dolazio je radiestezista i rekao je da je jedna vertikala na nekakvom čvoru i da je tu opasno živeti. Potpuno tačno jer je cela ta vertikala obolela od kancera, neki su umrli neki se još uvek bore................strana gde je moj stan nije opasna toliko, ima nekoliko mesta u stanu gde ima vode , baš na mestu gde je krevet i rekao mi je da se ispod kreveta stavi neki predmet (vaza, piksla, činijica) od kristala i to otklanja tu negativnost. Ja za svaki slučaj okrenula krevet na drugi zid.

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

ja neshto kad chujem tako neke priche o nekim podzemnim vodama i nekim glupostima...samo se prisetim gde i kako zhive eskimi...
    Voistinu.

Aktivan član alexandrra (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Sada ste me zaplasili- u mojoj spavacoj sobi ima dosata elektricnih uredjaja jer sam u skripcu sa prostorom. Mislim da bi bar malo pomoglo kada bi postojao jedan osigurac samo za tu sobu i lepo preko noci se sve to iskljuci.
    A ovo sa podzemnim vodama mi nije bas jasno kako one uticu na ljude...

Domaćin xiaoyu (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    83

Od podzemnih voda su nas učili na faxu da se najbolje štitiš dobrom hidroizolacijom. Isto važi i za vlagu. Čvorove nam nisu pominjali.

suus cuique mos - svako ima svoj način

Iskusan shaddow (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Ne znam za podzemne vode, ali ukoliko imaš dosta električnih uređaja u sobi, bilo bi dobro da ih jedno sat vremena pre spavanja isključiš iz struje (znači iz zida) i da malo provetriš prostoriju.
    Mene to mrzi da radim, ali kažu da je dobro.

Iskusan shaddow (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

PS: Elektromagnetno zračenje ima osobinu da se akumulira, tako da, ukoliko u prostoriji postoji više električnih uređaja, dobro bi bilo povremeno otvoriti prozor i provetriti. A to je dobro i zbog kiseonika.

Iskusan shaddow (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

E, a to o podzemnim vodama ni meni nije jasno. Mislim, šta je sa mornarima koji su mesecima na moru? Da li oni svi obole od raka? Meni sve to zvuči kao zajebancija. Zašto neko ne izloži neki ozbiljan argument o tome ZAŠTO tzv. "podzemne vode" imaju loš uticaj na čovekovo zdravlje. Ove priče rekla - kazala mi deluju kao neke bajalice - neozbiljno.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

da li ima neki strucnjak da nam to pojasni .A podzemne vode su kazu opasne na mestima gde se ukrstaju a ne gde ima vode.Ali definitivno ceo Novi Beograd je na losem mestu,e sada negde vise negde manje.i treba sve vaditi iz struje sto posebno vazi za masinu za pranje vesa ali neznam zasto.Inace raslje mozete sami napraviti od dve velike strikace igle.Bicete iznenadjeni kako one govore o dobrim i losim mestima u stanu.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Citat Original postavio Keeper
    da, to je to.... samo shto ja mislim da ta mrezha ima manji raster, ne 5m....

kako mislish faradejev kavez? ako mislish da se napravi faradejev kavez u kom bi se boravilo, to onda ne valja, jer nije dobro za zdravlje boraviti stalno u tome. to znachi da bi se boravilo u polju bez elektriciteta, koji je potreban za normalno funkcionisanje organizma...
    4-5m... ne znam tacno sad, nije ni bitno mnogo.

A idealan Faradejev kavez postoji samo na papiru. To bi zapravo viseslojni sistem mreza, za razlicite elektormagnetne spektre. U praksi, stic'e do tebe sasvim dovoljno EM zrachenja kako god okrenes. Poenta je izolovati zrachenja koja nisu bash prirodna za coveka, a ne sva ziva.

Anyway, sasvim je dovoljno izolovati se od tih negativnih zrachenja odozdo, uz pomoc jedne mreze na podu. Ima tih stvari vec industrijski da se nadje.

@ostali
    Problematika podzemnih voda nije samo prica. Ko sto Shaddow reche, EM zrachenje se akumulira... ok ne akumulira se nigde, ali neki materijali, zapravo svi, sad u manjoj ili vecoj meri, ako su izlozeni nekoj frekvenciji iz odredjenog opsega EM spektra, mogu da neko odredjeno vreme i posle prestanka tog zrachenja, emituju iste te EM talase (setite se kako gvozdje izlozeno magnetnom polju i samo nastavlja da se ponasa kao magnet jedno kratko vreme).
    Voda je jedan od dobrih absorbera EM zrachenja, a krecuci se kroz Zemljinu koru, skuplja i neka zrachenja koja nama generalno ne prijaju... massa koja se krece nije naivna i eto stete.
    Realno...

Početnik
    Učlanjen
    25.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nadam se da ce me uskoro aktivirati i da cu uspeti brzo da vas primirim da za sve postoji lek a ne tamo neke pepeljare i slicno kao sto sam i ja mislila a sve zasita moze biti i te kako opasno ni malo naivna stvar sa Hartmanovim cvorom i podzemnim vodama za sve ima resenje

Početnik
    Učlanjen
    25.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drgrbic Pogledaj poruku
    Da li neko zna kako se moze zastiti od tih stvari i od tehnickog zracenja
    Dobro vece,
    evo ja da se javim jer sam saznala da stvarno postoji neko ko je napravio tri stvari za neutralisanje do 98% +-2% od negativnih zracenja kako uredjaja tako i podzemih voda.
    Postoji piramida koja se ukljuci u suko utikac zbog uzemljenja ne koristi se struja,i neutralise sva stetna zracenja od svih uredjaja u stanu cak i do 200m2, ona kosta 100 evra i nema rok trajanja...zatim postoji i licni neutralizator,kao i neutrazlizator za mob telefone i kompijutere,za licni neutralizator znam da kosta 2000 dinara,a za mobilni je 1000 dinara.....Ako te zanima da nabavis tako nesto javi se pp porukom.Za piramidu DMD BIOPIRAMIDA se vrsi merenje na licu mesta stetnih zracenja i iskreno krajnje se vidi ima li potrebe uopste tako nesto kupovati ili je dovoljno da uzmes licni.Ja sam licno veliki skeptik bila u vezi tih ljudi koji sa rasljama dodju pa mi kazu da pomerim krevet na sred sobe,zato sam kupila piramidu i namestaj ostaje gde god zelis da stoji a poramida radi svoje
    LOP

Početnik
    Učlanjen
    25.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio King 7 Pogledaj poruku
    A sta je Hartmanov cvor?

---Hartmanovi cvorovi su izvorista elektromagnetnog zracenja, koje je posledica uopste postojanja Zemljinog elektromagnetnog polja.

Ravnomerno su rasporedjeni po celoj povrsini zemlje (cine mrezu prakicno), na rastojanju od nekih (cini mi se) otprilike 5m.
    LOP

Buduća legenda Microwave (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio shaddow Pogledaj poruku
    PS: Elektromagnetno zračenje ima osobinu da se akumulira, tako da, ukoliko u prostoriji postoji više električnih uređaja, dobro bi bilo povremeno otvoriti prozor i provetriti. A to je dobro i zbog kiseonika.
    E ajd da mi odaš tajnu kako se elektromagnetno zračenje akumulira...ako ti patent proradi ima pare da namlatimo. Znaš li koliko se para troši na nekakva rezervna napajanja da predajnici rade kad nema struje...ti si zlatni rudnik

Buduća legenda Microwave (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio lutkaodporcelana Pogledaj poruku
    Dobro vece,
    evo ja da se javim jer sam saznala da stvarno postoji neko ko je napravio tri stvari za neutralisanje do 98% +-2% od negativnih zracenja kako uredjaja tako i podzemih voda.
    Postoji piramida koja se ukljuci u suko utikac zbog uzemljenja ne koristi se struja,i neutralise sva stetna zracenja od svih uredjaja u stanu cak i do 200m2, ona kosta 100 evra i nema rok trajanja...zatim postoji i licni neutralizator,kao i neutrazlizator za mob telefone i kompijutere,za licni neutralizator znam da kosta 2000 dinara,a za mobilni je 1000 dinara.....Ako te zanima da nabavis tako nesto javi se pp porukom.Za piramidu DMD BIOPIRAMIDA se vrsi merenje na licu mesta stetnih zracenja i iskreno krajnje se vidi ima li potrebe uopste tako nesto kupovati ili je dovoljno da uzmes licni.Ja sam licno veliki skeptik bila u vezi tih ljudi koji sa rasljama dodju pa mi kazu da pomerim krevet na sred sobe,zato sam kupila piramidu i namestaj ostaje gde god zelis da stoji a poramida radi svoje
    U mom kraju kažu...dok ima ćurani, ima i podvarak

Slične teme

1. Podzemne vode
    Autor Giordanna u forumu Ostalo
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 10.01.2015., 19:33
  2. za dr.- limfni cvor
    Autor tashenka u forumu Zdravlje
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 16.12.2013., 11:59
  3. Podzemne baze – Dulce
    Autor WEISHAUPT u forumu Teorije zavera