Sluchajno formatirana SD kartica...

*P*A*B*L*O*

Aktivan član
Poruka
1.686
Situacija je sledeca: juche sam pravio zurku i poneo sam moj Canon Power Shot A 400 i sve je dobro krenulo ( roshtilj, cuga, zayebancija, ribice ) i onda oko 3 sata ujutru uzeo sam fotoaparat ( koji sam ostavio na stolu ) i upalim ga i imam shta da vidim..... "No Image" i odmah me preseklo poshto je na fotoaparatu bilo oko 50 slika i nekoliko video klipova... Poshto su skoro svi koji su doshli na zurku gledali slike na fotoaparatu neko je sluchajno ( ili namerno ) formirao SD karticu ( shto je manje verovatno poshto do opcije format memory card nije tako lako doci ) ili je hteo da obrishe sliku i dao je "Erase All" i odu moje slike..... Odmah chim sam video izvadio sam memorijsku karticu ( i stavio sam rezervnu ) i sklonio na bezbedno mesto da pokusham da vratim podatke.....
Memorijska kartica je Transcend 128 MB i mislim da je FAT ili FAT32 formata....
Imam i card reader poshto verujem da bi ovako bilo bolje da pokusham da vratim podatke nego preko fotoaparata.......

Moje pitanje glasi: Ima li spasa mojim slikama ( i sa kojim software-om ) ili moram o5 da pravim zurku ? :-D :-D :-D :-D
 
od 52 slike koje su bile na kartici 5 slika se otvori samo do 1/4 a 4 uopshte nemogu da otvorim....
ostale sam spasio... :-)
Hvala bojane na preporuci ali nisam koristio taj program poshto nisam mogao da nadjem cr4ck za njega..... Koristio sam Bad Copy pro i za nega sam lako nashao cr4ck....

Shto se tiche zurke, pa sad ide prvi maj i to mi je najbolja zurka: :) celih 5 dana kampovanje i nece mi se bar desiti da dodjem kuci u 6 sati ujutru a keva me cheka i kaze mi vidi se kakav si....

Hvala josh jednom...
Pozz
 

Back
Top