Kvantifikacija sexa

dr.koki

Aktivan član
Poruka
1.232
Koliko ste najvise orgazama doziveli?
Posebno za devojke, da li su bili klitoralni, vaginalni ili kombinovani?
Da li bi po tome mogli da merite kvalitet tog sexa?
Koliko vam je trajao najduzi sex?
Racunaju se samo potpuni orgazmi....
 
Kada muskarac nauchi da kontrolishe erekciju to moze da traje satima, toliko dugo da me je devojka na kraju molila da se skinem sa nje... Obicno momentalno zaspu jer vise ne mogu...
Ja sam pristalica dugog odnosa. Naravo, koliko koja zasluzi ;)
 
ma nisam mislila na ovih nekoliko postica..vi ste se malo pohvalili, ok...to mozda jeste, mozda nije...ali videces, ako tema zazivi, razradu ..:lol: :lol: :lol: :lol: ribe koje su dozivljavale samo klitorisni, tvrdice da vaginalni ne postoji..one, koje vise vole vaginalni, sa lakim prezirom ce komentarisati klitorisni..analni je malo ko doziveo, a kombinovani..eh, to ostaje u domenu naucne fantastike..:lol:
ribe koje tvrde da dozivljavaju vise orgazama se naravno hvale, i izmisljaju..one koje kazu da ne dozivljavaju ispadnu pacenice..muskarci koji ne hebu po sat vremena su najobicnijji paceri...i tako to...
misim, smor:wink:
to je mana kad si sto godina na forumu..sve je vec vidjeno:)
 
Da, naravno da se moze doziveti veliki broj orgazama u toku jednog snosaja, ali moze i jedan a vredan. Tako da broj orgazama nije bitan toliko, koliko njihova jacina..
Nekad bi 5 malih seckanih orgazama dala za jedan dobar..a nekad pozelim talas...
Ja sam za jedan dobar...mada nemam nista protiv tri dobra...
Salim se..vazno je da je zena na kraju zadovoljna i mirna, a koliko ih je imala je nebitno..
Bitno je da se oseti da je dobila onoliko koliko joj treba za taj put i upravo time zena meri kvalitet seksa.
Javi se neka neuobicajena sreca, dobro raspolozenje u meni zbog dobrog seksa, mir..
Za moj orgazam najvaznije mi je koliko zelim muskarca u tom momentu, pa predigra, potreba...
Ovo sve je, naravno, moje iskustvo..druge zene imaju drugacije dozivljaje...
 
Odgovori na ova pitanja bi mogla posluziti samo statistickom zavodu ili zavodu za zdravlje, bar da mene i mog tigra upisu pod stavku onih sa jakim i izdrzljivim srcem. Ma, meni matematika nikad nije bila jaca strana, a brojke u sexu cista degradacija sexualnih odnosa. Ne budimo parcijalni, potrebni su i detalji, jer sta je broj bez razlomka, a opet sta nam to znaci kad nismo osetili strast i energiju izmedju dvoje ljudi, pozudu i ludilo, nedostaju nam operacije sabiranja,oduzimanja, mnozenja, deljenja....dakle, sta je broj bez jednacine sa dve nepoznate?Po, meni sturi i povrsan statisticki podatak. Ne zanimaju me tudji brojevi, ne iznosim ni svoje...dakle, mene zanima cela aritmetika...
 
U toku jednog sexa najvise 3,naravno ako sex potraje dovoljno dugo.
I bio je samo klitoralni,na moju veliku zalost.
Imam drugaricu koja ima 26 godina i nije dozivala ni jedan pa se time tesim.
Nekad je sex kvalitetan,a orgazam izostane.
 
dr.koki:
Koliko ste najvise orgazama doziveli?
Posebno za devojke, da li su bili klitoralni, vaginalni ili kombinovani?
Da li bi po tome mogli da merite kvalitet tog sexa?
Koliko vam je trajao najduzi sex?
Racunaju se samo potpuni orgazmi....


Zavisi koliko samkesha ulozio, toliko bude i orgazama.... :|
 
ma dobro imam 13 god sex iskustva a i dalje ne znam kakvi su sad vaginalni,klitoralni i pazi analni orgazam:shock:
koliko treba biti skoncentrisan da bi se obracala paznja odakle ti dolazi?i da li je to samo u vasim glavama?pfff meni je vazno da mi je lepo,pretpostavljam da bez analnog sexa i nema analnog orgazma,ostalo mi nije jasno
 
hanibal77:
ma dobro imam 13 god sex iskustva a i dalje ne znam kakvi su sad vaginalni,klitoralni i pazi analni orgazam:shock:
koliko treba biti skoncentrisan da bi se obracala paznja odakle ti dolazi?i da li je to samo u vasim glavama?pfff meni je vazno da mi je lepo,pretpostavljam da bez analnog sexa i nema analnog orgazma,ostalo mi nije jasno

o sunce moje:D
sve ce tebi teta sindi objasniti, pa ako treba i prakticno pokazati..sve u interesu nauke:D
 
...aj nemojte da me pljujete zbog ovoga...
...jer je istina , a ako se potrudite moze da se desi i vama...

...ali cifra je devet...

...a sto se tice kvaliteta sexa , od svega sto moze da ti se desi...najmanje ces upamtiti orgazam , a najvishe njega , zatim taj divni osecaj da si zeljena i voljena , te strastne dodire, saputanja , milovanja ...
...ponekad i malo grublju perverzniju igru...
...na kraju shvatis da je mozda najbolji sex sa samo jednim orgazmom , ali puno drugih zadovoljstava...
 

Back
Top