nasa buduca vlada - ko je ovde lud?

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
cini mi se da su neki ljudi bliski ds, mozda i vazni funkcioneri ds, nisam bas mnogo upucen u temu optuzili dss da je na neki nacin povezana sa ubistvom bivseg im predsednika stranke, a nasim premijerom. makar je advokat ruzice djindjic pricao o tome vise poota.
to je vrlo ozbiljno. cini mi se da ni sloba nije imao nikakve veze sa ubistvom bilo kog predednika vlade. cak ga i ne sumljice (inace sloba nije tema).

i sada funcioneri DS se zalazu za pravljenje vlade sa njima. to mi je prilicno cudno. logicnije bi mi bilo da ponude radikalima koaliciju.

mozda smatraju da neka vrsta saradnje sa zemunskim klanom i ubistvo njihovog predsednika i nije bas veliki greh? mogu da predju preko toga.
ako je to u interesu demokratije, onda je to druga stvar.
 
bubobubo:
cini mi se da su neki ljudi bliski ds, mozda i vazni funkcioneri ds, nisam bas mnogo upucen u temu optuzili dss da je na neki nacin povezana sa ubistvom bivseg im predsednika stranke, a nasim premijerom. makar je advokat ruzice djindjic pricao o tome vise poota.
to je vrlo ozbiljno. cini mi se da ni sloba nije imao nikakve veze sa ubistvom bilo kog predednika vlade. cak ga i ne sumljice (inace sloba nije tema).

i sada funcioneri DS se zalazu za pravljenje vlade sa njima. to mi je prilicno cudno. logicnije bi mi bilo da ponude radikalima koaliciju.

mozda smatraju da neka vrsta saradnje sa zemunskim klanom i ubistvo njihovog predsednika i nije bas veliki greh? mogu da predju preko toga.
ako je to u interesu demokratije, onda je to druga stvar.

to je zato, braticu
shto ova DS sa Djindjicem nema veze :(

ni po chemu!

al OK
desavalo se, desava se i deshavace se, svuda po svetu.
 
Е сложио бих се шта је политика, а вала није ми јасно како неко може да гласа за ДС. Ево, било како да дефинише зашто је гласао за њих, могу да му наведем другу странку за коју је могао да гласа, а да је боља у томе.
 
bubobubo:
cini mi se da su neki ljudi bliski ds, mozda i vazni funkcioneri ds, nisam bas mnogo upucen u temu optuzili dss da je na neki nacin povezana sa ubistvom bivseg im predsednika stranke, a nasim premijerom. makar je advokat ruzice djindjic pricao o tome vise poota.
to je vrlo ozbiljno. cini mi se da ni sloba nije imao nikakve veze sa ubistvom bilo kog predednika vlade. cak ga i ne sumljice (inace sloba nije tema).

i sada funcioneri DS se zalazu za pravljenje vlade sa njima. to mi je prilicno cudno. logicnije bi mi bilo da ponude radikalima koaliciju.

mozda smatraju da neka vrsta saradnje sa zemunskim klanom i ubistvo njihovog predsednika i nije bas veliki greh? mogu da predju preko toga.
ako je to u interesu demokratije, onda je to druga stvar.

To su ciste gluposti, i lupetanja budaletina iz DS/a, pa DSS nije sposobna da organizuje tako komplikovan atentat kao sto je bio ovaj na premijera Djindjica.
 
no_problem:
Да па то сам и мислио. Међутим, ту су били вероватно и блиски Ђикијеви сарадници. Ко зна

Pa to su bliski Djikijevi saradnici, a pogotovo poslovni saradnici. Mene zanima odakle Natasi Micic Vila na cetiri sprata sa bazenom koju izdaje. Koji joj je to pradeda, deda ili blisi rodjak to ostavio od 2000 do 2007.

Da sa razumemo svaka cast onima koji postanu bogati svojim poslovanjem, igrom na svetyskoj berzi, itd itd ali bre nesposobnima koji oderu narodu kozu sa ledja dok su na vlasti a sad spocitavaju drugima, bi ja.... ali cim je Ceda dobio 5% mozda je to ovaj narod i zasluzio.
 
miljan028:
Po toj logici mi mozemo da kazemo da ste vi sami Seselja optuzili i poslali u Hag.


Оптужницу против Војислава Шешеља писали су у Београду Зоран Ђинђић, Чедомир Јовановић и њихови блиски сарадници. Војислав Шешељ је сам отишао у Хаг да би избегао срамно изручење од стране тадашње власти, а вероватно је избегао и своју смрт на тај начин.
 
Izvršioci se znaju. Nalogodavac je spolja. O tome se ne sme pričati ni potezati ...
Sasvim logična indikacija je ponašanje Đinđića tih meseci kada je hteo da počne rešavanje KiM. Signali iz njegove stranke su bili negativni po tom pitanju tj. nisu hteli da se započne. I spolja je došlo do "hlađenja" Đinđića. Pa pričalo se skoro o toj temi na TV.
Otkud bi kilavi mogao da organizuje nešto tako ... kao i radikali, koji su upozoravali čitajući indikacije.
Ali, najlakše je nekom reći da je paranoik, i reći kako veruje u međunarodne zavere ... Šta tu ima da bude neverovatno ? Zar može nešto biti neverovatnije od bombardovanja suverene zemlje bez i jednog validnog odobrenja ? Pa dogodilo se - ne može niko da negira bombe.
A najgore je što su neki iz DS-a znali ko sprema atentat i zašto, a ćutali su ... a možda i nisu ...
 

Back
Top