Ko stoji iza powercthosta, pokusaj prevare Srbije.

srbijahostdados

Početnik
Poruka
11
Postovani posetioci, vreme je da se iznese pravda i istina pred sve posetioce i korisnike koji su prevareni sa strane powercthosta. Posto sam i ja jedan od njih zeleo bi ovde sve da napisem o njima da ljudi vise nebi ostali bez svog novca, domena i hostinga. Kao prvo domen koji sam registrovao kod njih nije aktivan vec 6 meseci, drugo, hosting malo radi malo ne, kako im se cefne, trece podrska je ocajna, niko mi neodgovara na mailove vec duze vreme, cetvrto gospodin Toni koji je vlasnik powercthosta i koji je naveo svoju adresu:
Procon Networks LTD
Jovanovic Toni
Monbijoustrasse 80
CH-3007 Bern

Je adresa koja pripada jednoj bolnici za bolesnika alkohol, droge i rehabilitacija "bolesnih" kriminalaca. http://www.wohnheim-monbijou.ch
I da napomenem da nije radnik tamo vec bolesnik i njihov pacijent.

Oni koju kod njega hostuju, preporucujem da se sto pre sele. Oni koji su i domen kod njega narucili, morace da registruju sasvim nov domen, jer se toni jovanovic nejavlja.
Ovde se neradi o opljuvanju nekoga, nego jednostavno jedno obavestenje o cinjecima.
Nazalost, se toni nejavlja i ako znam da je online (icq i skype).
AKTUALNO: Jedan Server ja danas stao i zvao sam hetzner, ali bez tonija nemogu da ga restartuju. Na tom serveru se nalaze preko 400 domena.
Koju stetu je taj covek napravio, nije mu ni jasno.

Jedan deo teksta je preuzet sa http://www.elitesecurity.org/t227743-3-Pre...powercthost-net

Preprucujem da svi korisnici koji kod njih imaju hosting neka urade backup i neka preregistruju domene, ja sam svoje domene uspeo resiti i nasao resenje za hosting.
 
O tome da je pomenuti sajt prevara bilo je više puta reči. Ono što je pomalo nejasno je kako ljudi i pored upozorenja i dalje rade sa takvom kompanijom, jer će uštedeti neku paru. Generalno pravilo je da registraciju domena radite sami i da ste sigurni da je domen registrovan na vaše ime, pa ako onda i imate problema sa hosting kompanijeom, lako ćete sve prebaciti kod neke druge.

@srbijahostdados
Vidim da je reklama za hosting kompaniju sklonjena.
 

Back
Top