Vurvuru?

AlwaysSummerDays

Obećava
Poruka
85
Definitivno bih letovala tamo ove godine. Ima li šanse da nađem smeštaj tipa studio ili manji apartman preko neke od naših agencija? Nude se, zasada, samo pojedini hoteli sa 4 ili 5 zvezdica, cene ne bih ni da spominjem.
Svaki info na ovu temu i o samom mestašcu bi bio preko potreban.
Blagodarim.
 
Jedan prijatelj je prosle godine planirao sa poradicom tamo letovanje ali nije nasao nista preko agencije sem preskupih hotela. Uspostavio je kontakt sa nekim grkom da rezervise neki apartman ali je i to bilo papreno tako da je odustao.Pokusaj da nadjes neki sajt o tom mestu jer znam da nam je pokazivao neke slike. :lol:
 
Uf, kako je tamo lepo. Bili smo mnogo puta. Doduse, mi smo isli kolima i smestili smo se u Metamorfosis koji je na dvadesetak km od Vurvurua pa smo isli kolima svaki drugi dan. Tamo ima dosta privatnih kuca koje se izdaju po apartmanima, pa mozete lepo kada odete da se raspitate. Mada, po meni to nije bas mesto gde bi valjalo biti ceo odmor, malo je mrtvo, pa preporucujem neko blize mesto ako idete kolima , a tamo idite po potrebi.
 
Marge Simpson:
Uf, kako je tamo lepo. Bili smo mnogo puta. Doduse, mi smo isli kolima i smestili smo se u Metamorfosis koji je na dvadesetak km od Vurvurua pa smo isli kolima svaki drugi dan. Tamo ima dosta privatnih kuca koje se izdaju po apartmanima, pa mozete lepo kada odete da se raspitate. Mada, po meni to nije bas mesto gde bi valjalo biti ceo odmor, malo je mrtvo, pa preporucujem neko blize mesto ako idete kolima , a tamo idite po potrebi.


Овај коментар као да сам ја писао! :) :)
 
Odgovor na PP:
Autobusa ima ali ne znam kako je organizovano, stalno prolaze neki autobusi pa bi se trebalo raspitati po njihovim turistickim agencijama, a ima ih nekoliko tamo.
Plaza je takva da na nju silazis nekih pedesetak stepenika, nije velika, iza tebe je stena a ispred more, potpuno se iskljucis. Ima i nekih drveca na plazi pa mozes biti i u hladu. Uglavnom je sitan sljunak i pesak.
Obisli smo sve apartmane i studija, a bili smo kod Sofije, u zgradi preko puta crkve. Ima desetak jednosobnih isto sredjenih stanova.
Lepo se provedite pa pisite kako je bilo
 
Ja sam prosle godine sa porodicom bila u Sartiju , ali su nam prijatelji isli preko Astre u Vurvuru. Znam da nisu nesto puno platili s obzirom na smestaj u hotelu sa 3* a da su se vratili prezadovoljni. Oni ce ponovo ove godine samo cekaju da astra izbaci cene. Do tad pogledajte link sta je bilo prosle godine
www.astratravel.co.yu/vurvuru.htm To Vam dajem cisto da imate neku procenu cena, i sta je bilo u ponudi prosle godine. A za Astru samo reci hvale. Mi smo isli u Sarti jer smo znali da je Vurvuru malo mirniji. Ali prijatelji kazu da je oaza, hotel blizu plaze, fenomenalne plaze, oni su iako je hotel koristili i agencijski prevoz. Ako treba jos informacija o vurvuruu mogu da pitam te prijatelje, a za Sarti pitajte sta hocete, mi smo isli vec dve godine i ponovo cemo...
 
Sarmita, srce si!

Kontaktirala sam danas Astru, rekli su da će, najverovatnije, ponuda za Vurvuru biti proširena i da je očekuju početkom sledeće nedelje. Bili su krajnje ljubazni, a o njima sam i ranije čula isključivo lepe reči.

U Vurvuru sam se zaljubila na neviđeno, onako, na prvi pogled. Odgovara mi tišina koju nudi, okružen plavetnilom i zelenilom, nizom skrovitih uvalica gde svako može naći kutak za sebe.
 
Evo samo delića te lepote.

Karidi beach:

karidibeach8tm6.jpg
dsc05081tx9.jpg

dsc05062re8.jpg
chalkidikivourvourou2zd3.jpg


karidibeach22az9.jpg
karidibeach30fo4.jpg
 

Back
Top