vrlo neiskusan:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

iskusan

Primećen član
Poruka
527
Znam da ste imali ovakvih tema ali nijedna mi nije dala sve odgovore na moja pitanja
Moj problem je sledeci.......
Ja imam 14 god i dosad nisam imao nijednu zensku, sto smatram za licnu sramotu, nije da nisam imao prilika, ali moj glavni problem je strah, strah od zenskog pola.............
zato bih zamolio malo iskusnije da mi pomognu, nije meni toliki problem ni prici, vec se bojim biti odbijen ali nije ni to ako ona prihvati, sta onda, bojim se da nam nestane tema za razgovor..................
volio bih da mi vi kazete sta radite kad stratujete djevojku, kada je pozovete na prvi sastanak, to je ono sta me najvise interesuje
Molim vas ne budite lijeni pa mi odgovorite!!!!!!!!!!!!!!!!
 
E vish' to ti ne valja. Ne daj da se vidi, ni da se nazire da ti se vata 100%, odma' ces da izgledas ko klinja, a devojcice se pale na starije momke, ne? (:
Sakri' to pod tepih da se ne vidi, pa cak i onda kad izadjete zajedno, sednete na neku klupu, malko se ljubnete i tako to. Pusti nek prodje neko vreme tako, pa kad vidis da postaje nestrpljiva i da joj je guza nemirna na klupi, onda pusti masti na volju, tada vise nije ni bitno kako ce izgledati, nece ni ona o tome razmisljati.
 
a okLJen si ti... ?

nije frka sto sa 14 nisi imao curu,bar ti nemoj da se stidis zbog toga,danas postoji dosta djevojaka koje prve startuju tipove,tako da isqliraj,budi uvjek opusten,onakav kakav si,ne foliraj se,ne lazi i sve ce bit ql....
i ako te odbije sta ces sad....svi smo mi nekad bili odbijeni.... :-D
 
opusti se dechko tek ti je 14. lele majko shta radi presija. sad se i chetrnaestogodishnjaci stide. a ja sa chetrnaest, secjam se ko juche, sedim s curom koja se primila na mene, ja ni pet ni shest nego joj stavim ruku na kolena, a ona postidjena otrchi kucji. :lol: posle se sve neshto stidela. shta cju kad sam uzhasno netaktichan. :)

nishta roknite se u venu ako nishta ne bude ishlo, i pustite da heroin odradi svoje. :evil:
shalim se....

ma dunite malo u travku... opushteno. :evil:
shalim se....

ma nema pravila, kazhe moje skromno iskustvo, kad sakrijesh sve mane i ispadnesh kulijana i frajer najzheshcji, uruchi ti korpu, a kad ispadash smeshan budala komplexash ovo ono i sve shto zapravo jesi, uskoro ti se osmehne dupence u tangama i ti kazhesh "o bozhe hvala ti". :D
 
Keeper:
ma nema pravila, kazhe moje skromno iskustvo, kad sakrijesh sve mane i ispadnesh kulijana i frajer najzheshcji, uruchi ti korpu, a kad ispadash smeshan budala komplexash ovo ono i sve shto zapravo jesi, uskoro ti se osmehne dupence u tangama i ti kazhesh "o bozhe hvala ti". :D
xaxaxa ovo je bilo najjache... :lol: :lol:
 
Po meni ti je najache reshenje, da lepo uzmesh jedan vikend malkice popijesh i tada ce ti biti najlakshe da pridjesh zenskoj koja ti se svidja, ali nemoj da popijesh previshe i ispadnesh budala...

A to shto se plashish... da necete imati tema za razgovor, ma nece ti ni trebati poshto ce razgovor prvu noc biti suvishan... da cete ispaliti, pa ko josh nije popio ispalu, nishta strashno...

Be cool...

:)
 
newerna_beba:
a okLJen si ti... ?

nije frka sto sa 14 nisi imao curu,bar ti nemoj da se stidis zbog toga,danas postoji dosta djevojaka koje prve startuju tipove,tako da isqliraj,budi uvjek opusten,onakav kakav si,ne foliraj se,ne lazi i sve ce bit ql....
i ako te odbije sta ces sad....svi smo mi nekad bili odbijeni.... :-D
OK je stzo zenske sad same prilaze, ali ja zivim u jednom gradicu u rs. u kome djevojke nisu jos toliko slobodne da prve startuju..............
Imao sam ja prilika ali prvo mi je bilo glupo da djevojku koja je samnom u razredu pitam da izadjemo a onda se ona u medjuvremenu ohladila ,a ja shvatio koji sam idiot bio........
jos jedna od mana mog grada sto se sve iole bolje ribe pale na sportiste, dok sam trenirao i ja sam bio posmatran sa vecom paznjom, ali kad sam se ispisao moja popularnost je vrtoglavo spala..................... :-(
a zakleo sam se da se necu ponovo upisivat(na kosarku) samo zbog njih...................
 
budi svoj, prirodan i ne glumi facu i sve ce biti u redu i naravno NEMOJ da budes navalentan...sto se tema za razgovor tice ne brini kad pocnete jednu druge ce se same nadovezivati
 
iskusan:
OK je stzo zenske sad same prilaze, ali ja zivim u jednom gradicu u rs. u kome djevojke nisu jos toliko slobodne da prve startuju..............
...
a zakleo sam se da se necu ponovo upisivat(na kosarku) samo zbog njih...................
A u kojem to gradu u RS djevojke slabo vole momke?:D
I ja sam iz RS,ganjaju me,loze se,ali samo ih iskuliram...ja sam malo stariji od tebe,16 g mi je a nisam imao djevojku do sada,i nikada nisam pozelio da je imam,mada cu vjerovatno i to iskusiti.
Znas,samo budi ono sto jesi,ne glumi,ne pretvaraj se,i sve ce biti ok.Ne trudi se da budes u centru paznje,docice i tvoje vrijeme.
I ne bavi se sportom zbog djevojaka,vec sebe.Ja sam nekada trenirao,pa prestao.Sada nista pa opet sam drag skoro svim djevojkama sa kojima se druzim,i koje poznajem.Stalno nepoznati brojevi i to :lol:
I ne spustaj se nisko zbog djevojke,ostani svoj,imaj svoje JA.... 8)
 
ma sta je tu stid ja imam 16 godina i isto nikada nisam imao devojku ali sam dosta puta mogao samo da ih nisam iskulirao jednostavno nikada mi nepridje moj tip devoke, a jos ni jednoj devojci nisam ja prisao. Jedno vremem sam bio u fazonu kao moram sto pre naci devojku da bi me drustvo vise postovalo ali sam onda pomislio pa za koga ja trazim devojku, jos kada su neke ribe krenule da mi se javljaju neki moji drugovi su bili ljubomorni pa su me jos manje postovali i druzili se samnom.

A sto se tice kosarke budala si ako neces da se vratis zbog devojaka pa treba iskoristiti svaki povod da se bavis sportom sport je nesto najlepse...
 
Koji si ti car, ne treniras kosraku zbog devojaka? Pa jel ti treniras kosarku da bi te neko gledao ili treniras zbog sebe, ako je ovo prvo onda si pozer ( nemoj da shvatis kao prozivku... )

A ako zelis da nadjes temu za razgovor, druzhi se vishe sa devojchicama... pa kad se oslobodish... ma sta ti ja pricam... samo opusteno... :D
 
iskusan:
OK je stzo zenske sad same prilaze, ali ja zivim u jednom gradicu u rs. u kome djevojke nisu jos toliko slobodne da prve startuju..............
Imao sam ja prilika ali prvo mi je bilo glupo da djevojku koja je samnom u razredu pitam da izadjemo a onda se ona u medjuvremenu ohladila ,a ja shvatio koji sam idiot bio........
jos jedna od mana mog grada sto se sve iole bolje ribe pale na sportiste, dok sam trenirao i ja sam bio posmatran sa vecom paznjom, ali kad sam se ispisao moja popularnost je vrtoglavo spala..................... :-(
a zakleo sam se da se necu ponovo upisivat(na kosarku) samo zbog njih...................

ma da...tako je i kod mene ...nadje devojka neku budalu koja daje golove ... i onda ga forsira da bude sve bolji kako bi ga kupio neki klub i zajedno otisli u veci grad kako bi ova devojka mogla lakse i brze da potrosi njegov novac ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top