Dubai-fotografije

blue flower:
ma mozda i hoce, ima jos ludaka :)
zato se i drzi u tajnosti jer grade se jos negdje, neznam tacno gdje , mislim da je na dalekom istoku. cu;a sma da i nesto cekaju da vide kolko ce biti jedna viskoa, da bi ova druga bila visa. shou!

Mic po mic stici ce neko i do Meseca :)
Ali, meni se to ipak ne svidja...mnogo prkose prirodi, zar ne?
 
Jelena-bimba:p:
Mic po mic stici ce neko i do Meseca :)
Ali, meni se to ipak ne svidja...mnogo prkose prirodi, zar ne?

nehumano je, ali interesantno je vidjet to. ja kad god prolazim pored Burj Dubaija, nekako se divim. kazu da je sve prodato vec, al ja mislim da se necu usudit do gore se popet, a neko ce tu da spava. uh, hvala
 
Blue Flower,

Ja sam u Dubai-u vec neka 3 meseca, a selim se uskoro u Abu Dhabi (bolji posao, he, he...). Inicirao sam na Krstarici otvaranje foruma koji bi se zvao Regioni/Bliski Istok. Ja mislim da je to super ideja, jer je dosta ljudi kao sto i sama znas, zainteresovano za ovaj region, i da generealno zasluzuje da ima poseban odeljak na Krstarici.

Ne bi bilo lose da podrzimo taj potez, jer niti imamo ambasadu niti konzulat ovde, pa daj da se barem okupljamo na forumu (po nekim procenama u UAE trenutno ima preko 8000 ljudi sa prostora bivse SFRJ!).

Pozzz
Milan
 
super, i ja sam imala tu ideju.
vazi, naravno da cu podrzati. cime se ti bavis, kako ti je ovdje. ja cula nesto da ce se uspostavljati konzularni odnosi.
da li znas da se odrzavaju yu susreti 12.aprila?
a da li si cuo da se petkom uvece nasi skupljaju u jednom klubu? pogledaj informacije na www.dubaiserbs.net.
Pozdrav i vidimo se u Abu Dhabiju
 
blue flower:
105-1.jpg
meni je bio tako čaroban prizor.
napolju 25C unutra doduše optimalna C.
ski staza, mi u kratkim rukavima, zimski ambijent,
onako prigušeno svetlo kao u nekom šaleu;)
a pored ovog prozora kafe StMoritz gde ima i kamin sa rasplamsalom vatrom...
jer je u stvari pored staze, i ako sa ove strane stakla..ledeno.
sediš u stMoritzu, piješ čaj...i uzivaš u zimskoj idili.
a popodne odeš na plažu:lol:
 
blue flower:
super, i ja sam imala tu ideju.
vazi, naravno da cu podrzati. cime se ti bavis, kako ti je ovdje. ja cula nesto da ce se uspostavljati konzularni odnosi.
da li znas da se odrzavaju yu susreti 12.aprila?
a da li si cuo da se petkom uvece nasi skupljaju u jednom klubu? pogledaj informacije na www.dubaiserbs.net.
Pozdrav i vidimo se u Abu Dhabiju

Odlicno! Jer vec sam te "pohvailo" u pismu redakciji foruma, kako "nesebicno delis sve korisne informacije sa zainteresovanima", he, he... Znam za YU susrete, treba da kupim kartu za mene i prijatelje, vec kasnim i hvala sto me podsecas. A to petkom... da, to je onaj bar 360 iza Jumeirah hotela, jednom sam bio i ne znam koliko je jak odziv nasih ljudi... A nadam se da se vidimo na YU susretima.
 
sky.sea.me:
Blue Flower,

Ja sam u Dubai-u vec neka 3 meseca, a selim se uskoro u Abu Dhabi (bolji posao, he, he...). Inicirao sam na Krstarici otvaranje foruma koji bi se zvao Regioni/Bliski Istok. Ja mislim da je to super ideja, jer je dosta ljudi kao sto i sama znas, zainteresovano za ovaj region, i da generealno zasluzuje da ima poseban odeljak na Krstarici.

Ne bi bilo lose da podrzimo taj potez, jer niti imamo ambasadu niti konzulat ovde, pa daj da se barem okupljamo na forumu (po nekim procenama u UAE trenutno ima preko 8000 ljudi sa prostora bivse SFRJ!).

Pozzz
Milan


Odlična ideja...
sigurno će uspeti :roll:
 
Pozdrav svim Clanovima.


Ja sam poceoi da radim u Dubai i interesuje me da upoznam nekoga odavde sa nasih prostora. Jeli postoji ikako mesto da se nasi okupljaju. Ovde sam nekoliko dana i prosto cu da poludim od Dosade.

Hvala Unapred

Dragan
 
:)
a sto ti je dosadno? gdje radis?
u cetvrtak ima yu vece u hotelu radison u dubaiju. moras pozurit da kupis kartu ako namjeravas doci. bice oko 350 ljudi, tako da mozes ostvariti poznanstva. gostuje luis.
pogledaj www.dubaiserbs.net, tamo ima informacija o skupljanju petkom.
ja sam u abu dhabiju. dolazim u cetvrtak u dubai, pa se mozda i vidimo.
 
Kao Prvo, zelio bi da se puno zahvalim mane_hagra i blue Flower za pomoc oko koncerta veceras. Napokon cu da upozam nekoga od nasih zemljaka.

Molim vas nemojte pogresno svatiti moju proslu poruku. Ovde nije dosadno. Mesto je prelepo, ima svega sta se moze pozeljeti, Moze se ici na plazu kupati ujutru pa onda po podne na skijanje. Obisao sam plaze, Ogromne shopping centre neke diskoteke i zadivio se svemu. Jedini moj problem je bio sto nisam imo nikako drustvo. Otidjem u diskoteku, pijem pivo i igram igre na telefonu.

Ali veceras ce se sve promeniti

Ponovo puno hvala mojim novim prijateljima iz Dubai and Abu Dhabi

Vidimo se veceras.

Poz.
Dragan
 
ah, pa ne bas na sarajevo.
a lijep je. gore si mogao vec procitat da je meni abu dhabi bolji. bice prilike i da nas posjetis.
a krstarica je super, ja sam dosta ljudi upoznala, pa i mane hagru znam odavde.
nego, ne rece mi gdje radis.
i odakle si?
 
Evo Probudih se i ja. UH Boli glava.
Vrlo mi je drago sto smo se upoznali i ponovo hvala za Ulaznicu.
Koncert je bio stvarno super samo sto sam malo pretjero sa picem. I dalje nemogu da verujem koliko je bilo nasih ljudi. Nikada nebih poverovo da se moze organizovati ovakva zabava u arapskoj zemlji ali sam se uverio.
U koliko sati zavrsise zabavu? Ja sam otisao oko 2 ja mislim
 
zdravo svima jas sam iz makedonija -Bitola ali moj brat e u Dubai i hocu da ga pitam blue flower kade e vo dubai i shto raboti.moj brat e trenutno tamo i aplicira na internet i licno po hotelite ali vika trebalo da mine vreme za da vrati nekoj ili da se javi
pozdrav
 
[grof_bt]zdravo svima jas sam iz makedonija -Bitola ali moj brat e u Dubai i hocu da ga pitam blue flower kade e vo dubai i shto raboti.moj brat e trenutno tamo i aplicira na internet i licno po hotelite ali vika trebalo da mine vreme za da vrati nekoj ili da se javi
pozdrav

Drugar..zalosno je ali mislim da slabo ko govori i razumije makedonski..sve ok samo probaj napisati na srpskom..
 
mane_hagra:
[grof_bt]zdravo svima jas sam iz makedonija -Bitola ali moj brat e u Dubai i hocu da ga pitam blue flower kade e vo dubai i shto raboti.moj brat e trenutno tamo i aplicira na internet i licno po hotelite ali vika trebalo da mine vreme za da vrati nekoj ili da se javi
pozdrav

Drugar..zalosno je ali mislim da slabo ko govori i razumije makedonski..sve ok samo probaj napisati na srpskom..


Pa on je i pisao na srpskom... ili se barem trudio.
Pita blue flower kako je tamo i šta radi. Njegov brat je tamo i aplicira preko interneta i u hotelima i kaže da treba da prođe vreme .
 

Back
Top