Enter TV

Fency_Killer

Domaćin
Poruka
4.596
krenuo je eksperimentalni program jos jedne nase nove televizije...upitanju je vrhunska ekipa sa BK sa jos nekim jako dobrim tv licnostima kao sto je Mirjana Bobic Mojsilovic.iako je eksperimentalni program,ovo deluje jako dobro i profesionalno...sve ono sto smo ocekivali od Foxa nalazi se na ovoj televiziji.pa, jel gledao neko?
 
polarnimeda:
video sam taj tv- samo su ga ubacili umesto palme (ptt kds)... do sada sam vidjao samo muziku... bilo bi lepo da bude nesto dobro... sta konkretno treba da ocekujemo? oce li biti kvalitetnog sporta, filmova... ?

ja licno ocekujem da ce nam ova televizija ponuditi sve ono sto Fox nije,a trebao je...kad je eksperimentalni program ovako harizmatican i interesantan mogu da zamislim sta ce biti kasnije...za sada se pustaju neki filmovi iz 60-ih i 70-ih,ali verujem da ce vremenom pustati mnogo bolje filmove...
 
svidja mi se nacin razmisljanja ljudi na toj tv,a to je da ne zele da im program bude seljacki(citaj:da ni jedna emisija nema dobar rejting ukoliko nema neke narodne pevaljke)a ni iskompleksirano urbani(citaj:da ih je sramota sto zive u ovoj zemlji i da pustaju serije ciji su glavni likovi najcesce gay)...dakle mislim da ova je ova tv jako harizmaticna i da ne treba da ocekujemo nista specijalno od njih do sledece sezone...
 
Bacila sam pogled par puta za vikend i uglavnom je bila muzika...Jednom sam naletela na Mojsilovićku kako obilazi Kalenić pijacu - meni neinteresantno, al ajde, nekom možda jeste.

Ono što mi se čini kao ordinarna glupost je jutarnji program koji počinje u 8. Mislim, svako ko već mora da ustaje ujutru rano, u to vreme je već na poslu. Potpuno bezveze...
 
Enter ce biti u samom vrhu srpskih televizija, ima odlican informativni program(sa mojim ocem na celu kao glavnim urednikom), bice mnogo dobrih serija i filmova, kao i kvizova. Prenosice se i utakmice NBA lige, kao i mecevi iz najjacih evropskih fudbalskih liga. Ocekujte najbolje od ENTER TV-a!!!!!!!
 

Back
Top