Na koji znak se UVEK mozete osloniti?

00020242.gif
 
a ovo je više tema za zaje banciju ali po nekoj šabloni bi to bili strijelci.

no uvijek se i najviše upravo možete osloniti na ljude čije sunce pada u vaše 1 polje. barem je kod mene tako.

nijedan jarac me nikad nije izdao.

ja zaista ne razumem kako mozesh da budesh tako prost i govorish takve reci....ja bih se radije ubio nego govorio takve prostote...uh da se najezim!:otkacio::eek::dash::thumbdown:

ja se uvek oslanjam na samoga sebe. Uzdaj se u se i u svoje kljuse.
 
a ovo je više tema za zaje banciju ali po nekoj šabloni bi to bili strijelci.

no uvijek se i najviše upravo možete osloniti na ljude čije sunce pada u vaše 1 polje. barem je kod mene tako.

nijedan jarac me nikad nije izdao.

Nece te nikada ni izdati ako si imalo fer prema njemu.Za nas su izdaja,ogovaranje,ljubomora i mnoge druge odvratne stvari kojima ljudi pribjegavaju olicenje slabosti i nista drugo.Ne kaze se dzaba za Jarca da je NAJBOLJI PRIJATELJ I NAJGORI SEF.To sto si napisao zajebancija govori da si osoba koja se ponasa prirodno i otvoreno.Ja vise cijenim takve ljude nego nego snobove koji takvim nacinom zivota prikrivaju milion mana koje imaju.Sloboda misli,govora i akcije.To se cijeni...
 
A ti imas nesto protiv jarceva dok si tako odreagovao. Svako iznosi svoje misljenje na neki nacin. Meni su recimo bikovi pored svega stop sam dozivela od njih ikada .uvek ostali gotivni. a ni na jedan znak generalno ne mogu da se u potpunosti oslonim. ni na jednog coveka pa tako ni za znak. ali od onih koji su bili najstabilniji su bili bikovi. eventualno ovnovi ali to je neko moje cudno razumevanje sa tim znakom.
 
A ti imas nesto protiv jarceva dok si tako odreagovao. Svako iznosi svoje misljenje na neki nacin. Meni su recimo bikovi pored svega stop sam dozivela od njih ikada .uvek ostali gotivni. a ni na jedan znak generalno ne mogu da se u potpunosti oslonim. ni na jednog coveka pa tako ni za znak. ali od onih koji su bili najstabilniji su bili bikovi. eventualno ovnovi ali to je neko moje cudno razumevanje sa tim znakom.

Da li bi bila ljubazna da procitash moje prethodne postove?:) Ako jesi videla bi da sam kivan na psovke a ne na jaraceve.:rtfm:
 
Da li bi bila ljubazna da procitash moje prethodne postove?:) Ako jesi videla bi da sam kivan na psovke a ne na jaraceve.:rtfm:

vaga ko vaga. kad si napisao prefinjenost reci sve mi je bilo jasno.
postove sam priocitala ali se nisam fokusirala na detalj te vrste vec na onaj u kom se polemisalo :)
a lavovi isto nisu losi kao oslonac ali nekad mi deluju kao da beze kada osete da ce da se prica o nekim stvarima u kojima nema zezanja i smeha...
 
Molim? Ja sam samo lepo vaspitana osoba sa razvijenom estetikom za reci i ocekujem da i drugi ne psuju u mom prisustvu. Ali si ti pristrasan jer je rekao da ga jarcevi nikada nisu izneverili.

Pogodilo te sto je covjek rekao da ga Jarcevi nisu nikada izdali.Pored saznanja da su najuspjesniji,najambiciozniji sada ti je covjek koji se jako dobro razumije u astrologiju otvorio oci i rekao da su najpouzdaniji.Zato si ga i napao...
 
Pogodilo te sto je covjek rekao da ga Jarcevi nisu nikada izdali.Pored saznanja da su najuspjesniji,najambiciozniji sada ti je covjek koji se jako dobro razumije u astrologiju otvorio oci i rekao da su najpouzdaniji.Zato si ga i napao...

Molim? Pa ja sam rekao da se ja uvek oslanjam na sebe i briga me da je pored mene krdo Jarceva uvek cu se osloniti na sebe a nikada na drugoga. A i ispravljao sam ja njega mnogo puta cak i pre ovoga tako da ovo sa Jarcevima nema nikakve veze. Zato, zip it.

I ispravljacu svakoga ko se ne bude lepo i otmeno izrazavao. Nemaju svi identite Lava kao ja.:)
 

Back
Top