Šta želite osobi iznad?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@jacques
ovo je zakljucano vec 10 puta....evo imate jedan dan da me uverite u suprotno...da je ne tarabim i ovog puta...pa izvolte....:roll:



Žak, jesi li bio u sličnim premišljanjima prema izvjesnoj forumašici koja je nedavno postavila maltene identičnu temu?

Uvjeri ti mene, odnosno nas, da će zaključavanje ili čak brisanje ove teme ili njenih djelova, čija je kvota za zaključavanje jako niska — kladioničkim rečnikom primijećeno, biti išta drugo do sujetan čin, tj. naslijeđeno moderatorsko iskustvo neomiljenosti mojih tema. Jer, nema topic-a koji nije povremeno opterećen chat-om.

Otvarao sam istu temu zbog svojevrsne počasti fenomenalnoj ideji Kapris/Shag Ivory koja je temom Šta mislite o osobi iznad izazvala pravu eksploziju psihodelije na Svaštari, te otvorila forumaše u lepršavosti tih zamišljanja u dijapazonu od nerijetke pakosti do samog skidanja preostalih zvezdica nebeskih onom kome se obraćaju. Na stranu to što je ova, izmanipulisana, napustila Forum! Čuj, na stranu... Ali, neka bude... Prevrtaće se u fluidima koji je održavaju ovdje, kao i pokojnici u grobu, kad ih neadekvatno spominju. :lol:

Dakle, ukoliko dopustite da potraje, tema će doći na svoje.

Toliko.
Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top