Prolećeeee!

Betty

Elita
Poruka
21.481
....i šta sad?
Nova frizura, šminka, posao, dečko, ili monitor...Možda nova šnalica, šta? :D

Jeste tek kraj februara ali miriše na proleće, ja se sunčala prošle nedelje u pidžami na terasi!
 
MinM_4Life:
Jamajka? IBIZA??? :D :D

Tajland mi je ostao u secanju jednom kad sam gledala spot od Zane "Gusti", pa zbog toga uvek prvo pomislim na Tajland kad neko pomene daleka putovanja.Spanija je blize, svidja mi se Spanija.Svidja mi se i Kuba otici cu tamo samo na kratko i poslacu razglednice jednoj staroj drugarici, cini mi se, idem tamo samo da bih joj poslala razglednicu, i ici cu dobro obezbedjena, procitala sam na internetu na Kubi je sve ne bas civilizovano.
 
Prolece........jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....ja ima sve, da menjam.....iz korena....na bolje....i super se osecam.....jeeeeee.........
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_103.gif
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_103.gif
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_103.gif



Opet sam ona stara, ista JA...samo modifikovana....
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_61.gif


Betty...ocena za temu....5
 
Betty:
....i šta sad? ja se sunčala prošle nedelje u pidžami na terasi! :D
(koja gleda u balkon i u piždamicu i u cveće, promišljajući o tome kako bi sve to lepo razderao ili će mu biti boljše da ćuti!?)

Kako je to lepo... kad, ugledan i mlad, a prelep suprug sedi za stolom u bašti, a na stolu rano voće, dve šoljice sa kafom i birani kolači, na kolenu mu računi koji pokazuju sve same dobiti od porodičnog posla, dok mu najlepša žena svih vremena i sa mahalicom u divnoj negovanoj rukici, stoji nad njim kao anđeo u piždamici... ondak su to najlepši prolećni osećaji, o kojima mi, možda ne bismo smeli, al' smo prinuđeni pomisliti... : D
 
Ima da se iselim iz sobe i uselim u dvoriste,sedecu na travi,pravicu narukvice od belih rast i gledacu moje cvece kako raste.Imamneko zbunasto cvece koje cveta u kasno prolece,i tu bude brdo malih zuti kao sunce cvetica,a onda se tu okupe svi zivi leteci insekti koji jedu nektar u krugu od dva kilometara...taj prizor je divan:)))
 
ja cu da preuredim bastu, bice u zen stilu. jedan deo ce biti terasa sa bambusima, sisanim azalejama, paprati i mahovinom. onda prolecno preuredjenje kuce - nova kuhinja; prolecna dijeta, vezbe, za tri nedelje prvi odlazak na more ove godine...par grana mimoze u kuci, neko lagano belo vino, setnja po obali...meni je dovoljno :)
 

Back
Top