Asus DVD rezac

polarnimeda:
asus je jedan od retkih rom-ova koje mozes da kupis u kutiji :)

Tako je kod nas jer se obilato prodaju OEM varijante

@skora

Pioneer koristi Necove chipsetove i to je jedino sto imaju zajednicko. Asus u Pioneer samo ubaci poneku tehnologiju recimo za smanjivanje vibracija i buke i svoj firmware. Extra je sto Asus ima 3 godine garancije (naravno neki prodavci daju i manje), ali ipak moja preporuka ide za LG
 
Ma Plextor zakon!Jeste da kostaju ocajno puno,ali su i ultra brzi,tihi,kvalitetni...Mada nesto mi se cini da normalni korisnici nece da daju 50e(mozda i vise) za tako nesto.Tako da moj glas ide ili Nec-u,ili Pioneer-u(a samim tim i Asusu).Mada ni Sony nije los.LG jednostavno ne volim,tako da sta god da kazem bice negativno.
 
ASUS.... za mene je trenutno No 1 sto se tice DVD rezaca.. Iskustva sa njim imam samo dobra, i nije me izdao ni u jednom momentu..

Sa LG sam imao jako losa iskustva, ali ne bih da kudim..

Kad je vec pitanje ASUS-a sve pohvale...
 
Klothius:
LG jednostavno ne volim,tako da sta god da kazem bice negativno.

I ja sam imao averziju prema LG optici, koristio sam nekada (radi jos uvek :))njihov cd rom i to je blagi uzas, ali zato ovaj H10N...pa ovo je neverovatno kako radi, on cita SVE i obaska sto je najbrzi rezac zbog posebnog metoda zapisivanja, na benchu je na 16x narezao brze nego Samsung na 18x

I zaista za ~30e se ne treba previse zamlacivati
 
Asus... pa nece ti praviti probleme dokle traje garancija... Posle toga ce da krene da zeza, nece da cita... Al kolko para tolko muzike. Dosta je brzi od Plextora, ali Plextor i posle 3 god cita i reze sve zivo. Imam oba.
 
1 plextor nikad nece moci da nadzivi 2 ili 3 nec, pioneer, asus rezaca koliko ih mozes kupiti za cenu jednog plextora. A da ne spominjem da se garancija obnavlja sa svakim novim kupljenim komadom ;)

Jedino da se slozim za LG.
Do sada skoro svaki LG koji sam video, vrlo brzo je pocinjao da se kvari.
 

Back
Top