porodicna tragedija

ej romansa da si ti bila prisutna i vidjela tu djevojcicu sigurno ne bi tako mislila.grijeh je ubiti nevinog covjeka ali takvu zivotinju nikako.sta treba kakva je nasa pravda i zakon dobit ce koju godinicu i to ako ga neproglase ludim pa zavrsi samo na psihijatriji, da nakon svega toga opet izade na slobodu ko da nista nije bilo pa sljedeci put da ih stvarno sve pobije ko sto je izgleda planiro.
 
Manje je greh nego steta.Mislim,iz sadasnje perspektive nije.
Evo zitije:
Sv.Jakov posnik.
Poznat kao iscelitelj i Hristov monah,ziveo je u isposnici i imao moc cudotvorstva.
Nakon toga,par je doveo svoju kci da je izleci od ludila.Monah je izlecio,ali posle toga zgresio sa njom.
Da bi sakrio greh,ubio je i bacio u reku.
Doziveo je pokajanje(katarzu),i molio se dvadeset godina ziveci u sanduku,za dusu devojke i svoju.
Bog mu je javio oprostaj kada je Jakov prizvao kisu dok je narod umirao od gladi.
Sve je moguce.
 
vanesssa56:
STO JE PREDHODILO TOME?
DA LI JE TA PORODICA IMALA DOVOLJNO NOVCA DA SE PREHRANI?
DA LI IM JE BILA I SUVISHE MALA PLATA?
MOZDA JE COVJEK URADIO TO IZ OCAJA... DA PRIVUCHE PAZNJU.


NE TREBA ODMAH SUDITI COVJEKA !
Jeste da je djelo NEPRIMJERENO, ali i RAZLOZI mogu biti valjani !
*ebi ga..17 godina zivota kao STOKA, ostavlja traga !

ma koji to razlog moze biti valajn da tako nesto ucinis?ako je ocajan sto nije uzeo pistolj pa sebe ubio, a ne jadno dijete koje se nemoze ni suprotsatviti tako maltretirati. za tako nesto nema opravdanja.
 
Pa ti se preseli onda automatski na "zdravlje"....majke mi....ako je to opravdanje( ??!!??) jednom coveku da digne ruku na svoje dete....onda nek ide zivot i ajmo svi kolektivno da se spalimo na trgu.

I odmah da ti kazem ...grdno se varas...da je to o cemu ti pricas, covek bi izvadio revolver i ubio ili sebe ili porodicu...Ne bi ih , sigurna budi , prvo dobrooo izmaltretirao....izmucio...ocigledno je rec o bolesnom i izopacenom umu parexelans...
Nije njemu sistem kriv.....o Boze...
 
baby84:
ma koji to razlog moze biti valajn da tako nesto ucinis?ako je ocajan sto nije uzeo pistolj pa sebe ubio, a ne jadno dijete koje se nemoze ni suprotsatviti tako maltretirati. za tako nesto nema opravdanja.
SLAZEM SE SA KONSTATACIJOM "ROMANSE" ; "Nema opravdanja,ali ima pomilovanja"
ALI USLOVI U KOJIMA POJEDINE PORODICE ZIVE zaista NISU NORMALNI USLOVI, tako da proizvode i NENORMALNE OSOBE !
 
Romanso...izvini ali lupas...
Dete od 11 i covek od 25 nikada ne mogu biti isto jer njihov mentalni sklop nije isti...i ne oporavljaju se isto od traume....Mladic ce se od traume lako ili malo teze oporaviti, devojcica od 11 ,pred pubertet -nikada.
 
Ona,naravno,ne moze da rasudjuje,pre svega zato sto je bila zrtva,drugo,zato sto je mala.kako rece vanessa ne opravdavam njega.
Zato sto ona ne moze da rasudjuje,mozemo mi,i trebalo bi da pokazemo ljudskost,milost i da sacekamo.
Preki sud je najcesce nepravedan.
 
vanessa jesil procitala da se neradi o novcima, tri odrasle osobe su bile u kuci sve tri su radile.on je imo svoj taksi, njegova majka je uciteljica u za zenu neznam tacno gdje radi ,ali znam da i ona ima poso.
 
Romansa:
Ona,naravno,ne moze da rasudjuje,pre svega zato sto je bila zrtva,drugo,zato sto je mala.kako rece vanessa ne opravdavam njega.
Zato sto ona ne moze da rasudjuje,mozemo mi,i trebalo bi da pokazemo ljudskost,milost i da sacekamo.
Preki sud je najcesce nepravedan.
BRAVO...
NAdajmo se da ce u konkretnom sluchaju sud biti PRAVEDAN i izreci primjerenu kaznu, naravno NE PERUCI RUKE izricanjem neke presude od 6 - 7 godina bez validnih FAKATA !
 
baby84:
vanessa jesil procitala da se neradi o novcima, tri odrasle osobe su bile u kuci sve tri su radile.on je imo svoj taksi, njegova majka je uciteljica u za zenu neznam tacno gdje radi ,ali znam da i ona ima poso.


vanesssa56:
SIGURNO DA NISU !

Ni na kraj pameti mi nije da BRANIM tog CHOVJEKA..
ALI, VOLIM DA NAPADAM USLOVE KOJI SU DOVELI DO STANJA NJEGOVOG UMA !
... evo recheno ti je u ovom postu
 
Romanso,
ja ti opet ponavljam..ja ga ne bih ubila..
ali budi sigurna da bi zapamtio dan kada se rodio...pa neka gorim u paklu, ako je to moj " greh", ali morala bi da mu " naplatim " svaku suzu, ne svoju ali svog deteta.

Ja nisam roditelj , ali potpuno saosecam sa njegovom zenom tj majkom te devojcice....kao i sa bilo kojim detetom koje neko na bilo koji nacin povredi. Ne znam. To je jace od mene. Sve je ok sto se desi medju odraslim ljudima , ali kada je u pitanju neko ko je nemocan , ko je jos dete ...a ti se nad njim izivljavas.....tu sam nemilosrdna...

Eto.
 

Slične teme


Back
Top