Problem sa cd romom

Staka_hip_hop

Obećava
Poruka
71
Hitno mi je potrebna pomoc.Stavio sam drugi cd rom koji radi slabo.Ustvari radio je dobro do prije nekoliko.Sada kad upalim racunar ne mogu odmah da udjem u my computer nego kad udjem radi BROWSE jedno 30 sekundi dok ne pronadje sve komponente pa tek onda otvara prozor.To radi samo prvi put.Shvatio sam da je do novog cd roma jer kada ga skinem sve ok radi.Reinstalirao sam windows i u pocetku sve dobro ide a kasnije ponovo ista greska.Stari sam stavio kao master a novi kao slave i jos kombinacija ali ne pomaze.Ako sta znaci evo i konfiguracije: :-(

250gb HDD
M2N SLI DEluxe maticna
AMD athlon 64bit 3800+ procesor
2 GB ram
512mb 128 bit GE Force 7600 graficka


Ako neko zna kako da rijesim ovaj problem molim da mi javi.Ne znam stvarno sta da radim
 
brate znas sta mi je problem.bio sam ostavio comp pod napajanjem i otvorio ga da ubacim jos 2 usb-a pozadi,i slucajno dohvatim onim metalnim dijelom do maticne ploce i izgori mi napajanje od 550 W.Juce sam ga promijenio i zapecatili su mi racunar zbog garancije pa ne mogu da ga otvorim da stavim oba na slave.Zvacu sjutra ovoga iz servisa da mi da nove naljepnice i stavicu oba na slave pa cu ti javiti kako je proslo.To nijesam probao.Ako ne probacu(sad se sjetih),da napravim jednu magistralu direktno sa maticne ploce da ide na ovaj drugi cd rom,posto je mozda ova na koju trenutno idu oba cd roma i hard disk opterecena.Ne znam.U svakom sluaju fala ti brate.
P.S.ja sa ti fan programa pa ako ti bilo kakvve instalacuje trebaju javi mozda imam.Trenutno mi je u racunaru 35 GB instalacija raznih

Pozz
 
:D staka_hip_hop , prijatelju , :) ja trenutno na cd-ovima imam oko 150 GB instalacionih programa :D , veruj mi da mi netreba :D , + 10 dvd :D
sakupljam programe od 2003-e i veruj mi ni ja neznam šta sve imam na 300 cd-ova
 
snejks:
:D staka_hip_hop , prijatelju , :) ja trenutno na cd-ovima imam oko 150 GB instalacionih programa :D , veruj mi da mi netreba :D , + 10 dvd :D
sakupljam programe od 2003-e i veruj mi ni ja neznam šta sve imam na 300 cd-ova

Heheheh.. Greska broj 1... Kako BOLAN ne znas sta imas :) :) :) :) :) :)

Vidi, pogledaj, procitj, snadji se.. Postoje progrmi za katalogizaciju softvera... Vidjeces da na nekoliko sekundi mozes da znas gdje sta ima...

TOliko, pozzz....zzzz

Sory for offtopic..
 
offtopic:
Pa rekoh ti tačno neznam ni ja šta sve imam nikada ih nisam katalogizirao , ja ko hrčak sve kupim , kada recimo odem kod nekoga da sredim komp ja na brzinu nasnimim sebi sve drajvere sa instalacionih diskova :D , ili kad vidim kod nekoga nešto ja pozajmim na pet minuta dok presnimim
. naravno ništa u komercijalne svrhe već samo za sebe da imam nikada nisam bio cepidlačio sa diskovima. Što se adobeovih programa tiče znam sa sigurnošću da imam jedan komplet od 2 cd-a , sve prof. programi :D , Adobe Esentials 2002 ako se ne varam (pssssst) . Gz mrzi me da radim tako nešto :( , tako pre neki dan ugledam kod prijatelja XPE - live + hirens boot + testovi za komjutere i ja kažem njemu daj to malo meni na 10 minuta :) lol
Inače ne koristim fotošhop uopšte :D
 
e imam ja 7 icu fotosop i cs ali bez NE SMIJEM POMENUTI RIJEC SERIAL je li od GZ-a.xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa.a ima i cs 2 ali ne mogu da je nadjem nidje.ima li iko da mi pomogne da mi nadje ovaj serial za cs ti je verzija 8.0 ili cs2-jku.Da vidis sad kad mi makne ovu poruku.Aj nemoj BOLAN
 

Back
Top