CHATERI PODIGNITE SVOJ GLAS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZVECHARKA

Početnik
Poruka
5
Pozivam sve chatere Krstarice da podignu svoj glas protiv tiranije pojedinih operatera, a narocito na kanalu 44+. Njihovo samovlasce je dovelo do toga da je prestala konverzacija na kanalu, da se otvaraju "sobice" u kojima se ljudi druze... Gde nestade ona "stara" Krstarica... mozda je ovo nacin da neko nesto preduzme, jer su chateri sami u nemogucnosti da bilo sta promene. Hvala. :cry:
 
Neznam o čemu ti pričaš, ja sam redovan na 44+ , čak jedno vreme bio i % , ja sam odustao od toga jer mi pored toga nije ostajalo vreme za čhat sa poznatim mi osobama , i niko tebi ne brani tamo da se družiš , a još manje da otvaraš svoju sobicu . Otvoriti sebi sobicu je najjlakše na chatu , pa posle toga zovi tamo koga želiš , niko to tebi ne može da zabrani , NE MOŽEŠ DA POZIVAŠ JAVNO NA JAVNIM KANALIMA I PO OSTALIM PRIVATNIM SOBICAMA" to je jedno od osnovnih pravila na čhatu , i to se zove reklamiranje , tada je dužnost moderatora , opova da te upozore i ako nastaviš sa tim prijave adminima krstarice koji ti mogu ugasiti sobicu , pa čak i nick , i banovati se cele krstarice ako nastaviš sa tim. Uvek imaš komandu "Invite" da te podsetim kako se zove na kanal u svoju sobicu komanda je "/invite nick #kanal" i to je jedini dozvoljen vid pozivanja u sobicu ili na private ,. ali ne spamom kao što neki rade . Inače kanal #44+ je jedan od najboljih kanala krstarice sa najmanje problema. Pooz i sretan ti čhat
 
snejks:
Neznam o čemu ti pričaš, ja sam redovan na 44+ , čak jedno vreme bio i % , ja sam odustao od toga jer mi pored toga nije ostajalo vreme za čhat sa poznatim mi osobama , i niko tebi ne brani tamo da se družiš , a još manje da otvaraš svoju sobicu . Otvoriti sebi sobicu je najjlakše na chatu , pa posle toga zovi tamo koga želiš , niko to tebi ne može da zabrani , NE MOŽEŠ DA POZIVAŠ JAVNO NA JAVNIM KANALIMA I PO OSTALIM PRIVATNIM SOBICAMA" to je jedno od osnovnih pravila na čhatu , i to se zove reklamiranje , tada je dužnost moderatora , opova da te upozore i ako nastaviš sa tim prijave adminima krstarice koji ti mogu ugasiti sobicu , pa čak i nick , i banovati se cele krstarice ako nastaviš sa tim. Uvek imaš komandu "Invite" da te podsetim kako se zove na kanal u svoju sobicu komanda je "/invite nick #kanal" i to je jedini dozvoljen vid pozivanja u sobicu ili na private ,. ali ne spamom kao što neki rade . Inače kanal #44+ je jedan od najboljih kanala krstarice sa najmanje problema. Pooz i sretan ti čhat
Pa ****** snejks... stvarno gde ti zivis... o cemu pricas kad si stalno away... i ocigledno ne znas sta se na kanalu dogadja, i zasto bi zbog dve-tri osobe ljudi bezali sa kanala u kojekakve sobice... zbog njihovog izivljavanja... alooooooooooo... nastavi ti da slusas svoju muziku... a mi cemo se izboriti za svoj kanal
 
Ako mislite na Radosava i na njegovo banovanje , treba da se prisetite kako je bilo na kanalu i kakva je sranja pravio na kanalu pre nego što mu je bobo69 dao status , a dao mu je status da ga smiri , ja posle toga nisam išao iz protesta na kanal sledećih 5 meseci baš iz toga razloga , dok ste svi vi sedeli u kanalu i ćutali e pa ako ste tada ćutali dok je bio % ćutite i sada kada je @. tada sam ja se pitao šta je sledeće V-R-E-L-I-T-A-T-A da ima @. Ako već moderatori ni admini nisu uspeli da izađu sa njima na kraj zbog korišćenja shella i proxy-ja ,i menjanja IP adresa preko istih , jer mogli su i njima da stanu za vrat samo tada pola severne amerike i zapadne evrope bi bilo banovano zbog njih . Sada ćutite i trpite. A ako zbog neadekvatnih nikova protestvujete to je druga stvar obratite se adminima na IRC-u jer su oni zaveli ta ista pravila. A to što sam ja 99% away znači samo jednu stvar da ste u zadnje vreme postali potpuno nezanimljivi i da sam tu samo zbog par ljudi , nekih 20 , koji se kreću po drugim kanalima i koje lično poznajem i mogu da me kliknu kada god zažele jer najčešće radim za kompjuterom.
 
Ajde ljudi DOSTA JE BILO !!!
Svaki irc ima svoja pravila ! To što je na irc krstarici sada uvedeno da je zabranjeno pisati razvučenim slovima , na javnim kanalima , to je već problem administracije irc-a , sada svaki @ ima naređenje da banuje bilo koga sa javnih kanala ako to uradi. Mnogi @ na javnim kanalima su shvatili to ozbiljno , pa sada redom kickuju i banuju iz javnih kanala kada neko nekom kaže "Kiiiissssssss" ili "Cmoook" li slično nešto. mnogi od @ su jednostavno odbili da to rade i skinuli statuse sa sebe . Mnogi od korisnika irc-a se lično poznaju i godinama zalaze na iste kanale i sve je bilo OK do nedavno , do uvođenja tih istih novih pravila . Zbog ovih pravila zadnjih par dana na irc u je pravi mali pakao na javnim kanalima za one čhatere koji tu dolaze godinama , to su većinom oni koji i pričaju na javnim kanalima , pa je nastala svađa između @ i čhatera na javnim kanalima , pa su svi svima sve i svašta rekli , nazivali jedne druge pogrdnim imenima itd. , kada se to desi @ sa javnih kanala je u stanju da izbaci tu istu osobu sa javnih kanala što je ok , ali da posle ide za njom po celoj krstarici i da ulazi za njim na privatne kanale i da započinje svađu sa njim tamo to nije ok ,tako sam pre par dana bio prinuđen , na kanalu na kom sam admin , da izbacim jednog @ , sa javnih kanala . kojeg inače veoma cenim , jer je uradio istu tu stvar ušao na kanal i započeo svađu sa jednim od prisutnih koji mu je takođe odgovorio na isti način , pa su oboje bili izbačeni sa kanala .
Niko ne može i ne sme nikom da zabrani da bude na nekom javnom kanalu ako postupa u skladu sa pravilima irc-a . Pravilo je da se razmirice rešavaju na "pvt" a ne obračunavanjem na tuđim kanalima .
Što se samog načina banovanja tiče e on jeste za raspravu , i pod dva za raspravu je i ona stavka da se banuju prekršioci tih dela sa same krstarice , ne smete nijednog trena zaboraviti da se u ovoj državi u 90% slučajeva tada banuje sam provajder interneta i svi ostali korisnici koji idu na internet preko istih tih provajdera. za ovakve stvari bi irc veoma lako mogao da snosi i konsekvence tih svojih postupaka.

Ps : Samo da dodam da sam se sam lično povukao sa svih javnih kanala krstarice u znak protesta . I dalje sam na irc-u ali samo na pvt kanalima , i ostaću tamo dok ne prođe celo ovo ludilo na javnim kanalima.
 
Mora da se salis????
Vjerujem da ces ti biti jedan od rusilaca, a pored toga nije ni cudo da se po tebi rusi kad pises velikim slovima.. Osnovno pravilo ponasanja na inernetu, da ne govorim o catu..

Dakle, nauci osnove pa se zali...

Vidim da imas problema sa pisanjem a o ponasanju mogu da zamislim...

Nista licno, ali kad znas reci komentar na nesto onda podji od sebe...

Toliko....
 
Obični chateri dolaze na irc da se malo opuste , zezaju , ubiju vreme. Ima i onih koji koriste irc za razgovor sa poznatim osobama ili rodbinom i sl. , koji stanuju daleko od njih a dovoljno su informatički se opismenili da ne koriste telefon već irc , i razne programe kao što su icq , msn , yahoo msn , gmail talk ili skype , za svoje potrebe.
Vremenom su nastale grupice ljudi kojima se određene osobe ne dopadaju , obično to budu neki od operatera nekog javnog kanala , a ponekada i cele uprave irc-a , tada nastaju i ovakvi kao što je w@rm@ster . Među takvim osobama ima i starosedelaca na irc-u , takve osobe zatim otvaraju razne sajtove i sopstvene forume gde blate posle toga ceo irc i sve koji se nalaze na njema uključujući i sve chatere koji dolaze na irc. Pojedini među njima se bave i hakovanjem ostalih chatera , napišu skripte koje imaju u sebi trojance pa puste ih u promet , zatim kradu logove privatnih razgovora običnih chatera , ili ponekada ukradu i pasworde od nickova i otimaju tuđe privatne kanale . Ima čak i toliko sposobnih da su bili u stanju da hakuju i samu krstaricu i ceo nickservis i da pokradu gomilu pasworda i zatim da sve to puste u promet na nekom od foruma.Sve je to bilo kulminiralo prošle godine i sada je u fazi smirivanja duhova. Zadnjih mesec dana je nepotrebno stvorena napetost i razdor među onima koji su operateri na određenim kanalima i među chaterima na tom istim kanalima , nepotrebno su izazivane varnice i eskalacija razdora na tim kanalima .
Posle svega ovoga se određena grupa chatera povukla sa javnih kanal zbog toga i oformili su sopstveni privatan kanal (među njima i ja ) koji je počeo da izrasta u pravi mali kanalčić na kome se skupi obično od 30 do 40 ljudi koji chatuju . Počele su i prve provokacije kanala od strane nepoznatih likova koji ulaze na kanal i psujući sve chatere redom koji se nalaze na tom kanalu obraćajući im se psovkama i pogrdnim rečima. naravno tada bivaju izbačeni kao što bi bili i sa svakoga normalnog kanala , da bi se nastavilo kliktanjem chatera od strane pojedinih operatera sa javnih kanala i njihovim hvalisanjem kako znaju ko je sve na našem malom kanalu i da znaju šta mi sve radimo na kanalu jer "imaju svoje ljude na kanale koji im sve odaju" . Sve ovo ukazuje na loše stanje i da dosta stvari na krstarici nije sređeno kako treba , na fanatičnost pojedinaca i na njihovu samovolju , i da su obični chateri prepušteni sami sebi.
 
Takođe želim da dodam da je primećeno i dolaženje kako chatera tako i operatera i sa javnih kanala krstarice koji dolaze regularno da chataju i da se zezaju i kod nas , da bi potom doživljavali neprijatnosti od operatera iliti svojih kolega sa javnih kanala u vidu prozivki i maltretiranja na javnim kanalima na njihov račun zbog dolaženja na kanalić.
 
Ovako , kap koja je prelila čašu je : http://sumadinci.thoforum.com/viewtopic.php?p=57#57 :(
Nemam više reči za ovakvo ponašanje pojedinaca , sve u svemu irc krstarica je za mene od današnjega dana prošlost , napustio sam irc , dropovao nick i zatvorio jednu knjigu dugu dve godine za sobom. Ovako nešto ni veći likovi nisu radili a imali su statuse na malo većim irc serverima , čik šta mislite gde bi završio jedan @ sa Under-neta da ovo isto uradi .
Sve u svemu "frikovi" su zaposeli krstaricu i ja sam joj rekao zbogom , najverovatnije zauvek. Postavljanje štimovanih i prepravljanih logova sa pojedinih kanala , pa gde to još ima ?
Irc krstarica , zbogom i ne ponovilo se više.
 
Ovako zadnje informacije glase da se ta stranica na pomenutom forumu zatvorila. E sada dali je to zbog prijave hostingu koji hostuje taj forum , ili pretnja tužbom jednog od čhatera (iz Nemačke)prema krstarici , ili su možda neki počeli da dolaze malo sebi e to neznamo i najverovatnije nećemo nikada ni saznati.
Zatim sam čuo od poznanika da se krstaricom širi dezinformacija da sam pobegao , pa se sada širi i još jedna da se vraćam na krstaričin irc preko proxy-ja i da reklamiram tuđe kanale itd. . Imam samo jednu poruku za sve te koji šre te dezinformacije : mogu da me povuku :) , pošto nemam nameru da se vraćam jer ako se vratim ponašaću onako kako se radosav ponašao prema svima njima pre nego što je postao @ . Neki to još uvek pamte , nasuprot onih koji su to veoma brzo zaboravili.

oups kao da ni foruma nema više
 
Evo da se i ja malo prikljucim,Zvecarka dizes glas oki,ja predlazem tebi da uzmes nick kocijas,posto ti je rijecnik ko u kocijasa, w@rm@ste smanji slova inace cu te banovat hahhahaha(salin se),kazi nesto pametno ako imas ako ne bolje ne trosi slova,di si snejks druze?,si dobro?,vidim da ne znas sto je forum izbrisan,recu ti,izbrisan je za jedno ljetovanje na moru uz besplatan apartman,sad sigurno znas ko ga je i ponudio,sto se tice doticne dame iz Njemacke,prvo nauci je sta su mass notice,posto ona jos ne zna iako kako ona kaze chatuje vec 10 godina(sto je malo upitno),ti znas da poneki od admina kad dodju posalju mass notice,doticna dama je prije dva dana samnom pricala u medjuvrimenu je jedan od admina posla notice,ona mu je odgovarala u moj prozorcic,drugo,nauci je posto joj ja nisan mogla objasnit da prilikom ukljucenja na server ip se pokriva,tako da brojevi koji se vide nisu pravi,vidi se samo ime provajdera,trece nauci je kad vec dolazi s nekim da prica da cita ono sta i njen sugovornik pise,ako vec nije naucila na zapadu,cetvrto reci joj da i po ostalim forumima se stavljaju logovi i to privatni,oni logovi sta su stavljeni to su logovi da kanala a ne nicijeg pvt-a,znam da si citao i vidio si da je to istina da tu ni jedne recenice nema sa pvt-a,stavi ruku na srce i reci jel bilo fer( kad je jedan od admina na javnom napisa da vise nema razvlacenja slova,vike i dernjave po javnom) od nekolicine usera da to rade namjerno,imam potvrdu kako su se neki dogovarali da izazivaju da prave pomutnju i nered po kanalu.Zar nije bilo pametnije da su se ta pravila prihvatila posto smo odrasli ljudi a ne dica?Svima onima kojima se nisu svidjela ta pravila mogli su sebi otvorit kanal i tamo do mile volje se derat.Zar ne shvatas da se moralo nesto uradit da bi se sredio kanal jer je stvarno poceo slicit na pijacu,iskreno vise puta se desavalo da od vike i ne vidim kad upane neki padobranac i napise neku glupost koja vrijedja usere,znam ja moj prijatelju da su pojedinci u tim trenucima slali usere da nas na pvt vrijedjaju,znali su uzimat druge nickove pa su konkretno meni i mrtvu dicu psovali dok ste vi urlikali,dobro stari ljudi kazu,lako je sa tudjom guzom gloginje mlatit,vidim spominjes Radosava,mogu ti samo rec,ma koliko da vam se ne svidjalo kakav je Radosav bio prije nego je dobio status on je drug kakvog triba trazit,nikad on svog druga nece ostavit na cijedilu niti ga iznevjerit za razliku od vecine bez obzira oni sa @ ili obicnih usera,u ovo zadnje vrime vidila san svu dvolicnost,mrznju i prevrtljivost osoba za koje sam smatrala da su oke,mozda je i dobro da se desilo sta se desilo da se vidi kakav je ko,pitam te ko prijatelja koliko si puta na svom kanalu reagira kad su mi majku psovali,vrijedjali,neko vece njih par se skupilo na jednom kanalu oce da pricaju,tu sam vidila svu kulturu tih osoba,jedna medju njima je bio i BORAK koji mi je najprije psovao makju,kako on kaze da sam stara pijanica da mi j... majku,onda mu je smetalo sto san iz Hrvatske pa mi je mamu i po tom pitanju,poslije mi je jos par puta mamu spomenio,mislim da bi mu bolje bilo da je naucio neka pravila pa bi manje bubao i lupetao,ti znas sam(triba bi i on da zna kao bivsi @ sa drugog servera)da @ ne more dat akick nego SOP ili admin,na njegovo da mu skinem akick odgovorila sam da se obrati adminima da to nije moj posa, on mi je usput mamu opsovao i kaze kako je uz poruku bana stajao i moj nick,na moje pitanje da mi kopira tu poruku, on mi kopira da je od ChanServa banovan,rekoh di ti vidis moj nick,kaze,bio je prije sad nije,toliko o znanju doticne osobe,glavno je da zna mamu da psuje i nacionalno vrijedja...
 
Prostitucija na irc kanalima svudge je tako napredovala da je to maksimalno abnormalno nenormalno. Krekovanje samih korisnika koji nemaju pojma sta je rachunar, a pritom se dopisuju na irc-u je normalno tamo. Kradja slika korisnika i ostale vredne dokumentacije u elektronskoj formi je masovno korisceno svugde.

Nevidim sta je tamo interesantno. Chast izuzecima.
 
Ovako , kao
Prvo : KADA SAM bio prisutan na kanalu nisam dozvoljavao da se bilo ko vređa , to znaš veoma dobro ,
Drugo : kada bi neko uleteo na kanal i počeo da vređa znaš veoma dobro da je bio izbacivan sa njega ,
Treće : što si tiče BORAK pitaj čeznem ko se sa njim prvi zakačio zbog ponašanja i da sam mu predlagao da i sam ode i napusti kanali prepusti ga BORAK , čak sam i ja otišao bio tada sa kanala da bi se vratio nakon što je bio primiren ,
Četvrto : što se tiče znanja čhatera i date gospođe o kojoj je reč tu neću da zalazim jer nit sam je ja učio niti pokazivao bilo šta od čhata a znaš i sama veoma dobro da sam mnogima pokazao osnove , jer su ih čak i opovi sa javnih umesto na kanal #pomoc slali meni na pvt jer su znali da im neću jednostavo samo iskopirati komandu već ću potrošiti i određeno vreme na njih i pomoć pri savlađivanju istih ,
Peto : znaš veoma dobro i sama da nikada nisam nikoga uvredio pogotovu ne na nacionalnoj osnovi čak šta više takve stvari ne trpim ,
Šesto : da sam želeo da motam statuse po javnim kanalima - nisam , jer da sam želeo imao bih status davno pre Radosava , apropo što se njega tiče uopšte mi ga nije žao nek se samo seti šta nam je svima radio na javnom kanalu , operaterima je guzu pomerao a ostale vređao ,
Sedmo : nikada nisam kopirao tekst sa kanala na bilo koji forum , ako je to vama normalno e pa da vas obavestim da meni nije
I Osam na kraju : Cilj nikada ne opravdava sredstvo , zapamtite , niste majmuni pa da imitirate svakoga kretena koji se pojavi i uradi vam nešto što vam nije po volji , jednostavno se treba uzdići iznad toga i pokazati da ste iznad toga.
I još nešto ako neko od administratora napiše nešto na javnom kanalu to nije sveto pismo , pa da se slepo pridržavate toga , kao ovce koje idu za predvodnikom ,

Dejane , slažem se sa tobom da i ta vrsta prostitucije cveta , ali nismo mi ti koji to možemo da sprečimo , i nismo mi ti koji treba da prisluškuju i tuđe razgovore ( inače prisluškivanje je svuda u svetu kažnjivo i zadire u osnove ljudskih prava kao i privatnosti osoba).
Već se godinama vodi borba između boraca za ljudska prava i raznih država i njihovih organa bezbednosti koji misle da je njihovo pravo i obaveza pratiti tuđe razgovore , da vas obavestim samo da je prisluškivanje i u tim državama kažnjivo i da se podaci dobiveni na takav način smatraju nelegalnim i apsolutno neprihvatljivim dokazima na bilo kom sudu izuzev ako nije sam sud naložio te mere, počinioci tih dela se svuda u svetu strogo kažnjavaju.
 
Ne znam,samo ostavljam čitaocima kao i čaterima sa 44+.Ako imaju imalo u sebe dostojanstva da kazu istinu.
Cesarica i Smotana je jedna ista osoba sa 44+.Nazalost našu i krstarice ona je op.
Pa sa ovakvim pisanjem po forumima i iznošenjem djelova snimljenog čata.Nazivajuči čatere svakakvim imenima.A da pri tom nema ni trunku ljuckog dostojanstva je strašno...
Ponaša se kao mica troftajka,koja kad se napije i ne zna šta radi.Izmislja koje kakve nebuloze.Strašno.
Zamolila bih prestavnike krstarice,da malo obrate paznju na osobu,koja vidite da je puna jedi i zlobe i ponasa se kao Ana četiri pištolja i ovdje i na knalu 44+.
Gospodja kao jos neki op-vi ne mogu da se pomire.Da su došli na kanalu neke nove osobe i one su tamo postale glavne.Jer je prošlo vrijeme kad su samo op-vi pisali na javni čat.I niko drugi.Eliminisali su ih neki drugi ljudi,a njima je samo ostalo da ugrabe da kazu ne deri se i da daju (vojice)kome im je merak,A ban obavezno ko im imalo smeta da dodje njihovo pisanje bez ikakve fabule do izrazaja.
Molim dugogodišnje čatere da se uključe u diskusiju..dali sam rekla istinu.
Unaprijed zahvalna..onome koji ima smjelosti da riješi situaciju na 44+..Mislim da isti treba da se osjet bar malo prozvanim,,))))))))))
 
Bingo,Smotana je Cesarica,posto je nick Cesarica vec zauzet na forumu, normalno je da san uzela svoj rezervni nick.Bilo bi dobro da i ti kazes koji nick koristis na chatu,po ovom kad se Cesarica napije pretpostavljam ko si,mozda i grijesim,kod nas u Dalmaciji se kaze, ko ce ti sta rec nego oni ko je takav,toliko o kulturi i vaspitanju.Pametnije bi bilo da si sve lipo procitala pa bi vidila da nikog nisam imenovala osim jedne osobe,njega san spomenila kao primjer ,koji ne zna dvi ciste da sastavi a da ne spomene i opsuje majku,ako si ona za koju mislin da jesi(rekoh gori mozda i grijesim)kad bi se spustila na tvoj nivo mogla bi dosta toga da napisem,nek mi se javi bilo ko od chatera sa kim sam na pvt-u pricala i ogovarala druge,fala bogu nikad nikom nisam ni otisla na pvt da mu kazem sto se javljas toj i toj osobi,znas li ti kakva je ona ili on,sto ne bi mogla rec za vas pojedine koji bi dok mi se neko javi na javnom,odete mu na pvt i napadate,dobro i to je dio kulture,shvatam ja,ima nas svakakvih.Shvatam ja i to da vas vecina bi volile da su svi @ muski,ljubomora je teska bolest.Fala bogu da dolaze neki novi a i da nekih starih ima,tako je svugdje,ovo oko glavnih i eliminisanja ne shvatam na sta se misli,ja chat tj ni jedan kanal ne smatram kao poligon za neko natjecnje di bi neko triba da bude glavni,to sto ti pises za mene je glupost.Ja bi iskreno volila da ih se sto vise prikljuci ovoj temi.Da te malo ispravim,Mica se pise velikim slovima,nije troftajka,nego trofrtaljka,da i ove grske u tvom pisanju nisu moja izmisljotina u pijanom stanju?hehehehe
 
Ovako , nisam želeo nikoga ovde da razotkrivam po nadimku sa čhata , a znam ih sve koji su postovali ovde , takođe im znam i nadimke i na čhatu , dosta ste se svađali tamo na javnim i privatnim kanalima , pa tu svađu ne treba da prenosite i ovde .
Nijedan od vas nije nevin u celoj ovoj stvari , isto kao što nisu ni zvečarka ni veliborka tako ni ti smotana . Koliko puta sam samo gledao i posmatrao šta svi radite gore na javnim kanalima , i ćutao da ne bi stvarao preteranu nervozu , pa zatim ono vaše špijuniranje jednog kanala da biste prozivali ljude na drugom kanalu zbog toga , smešno i tužno. Sećam se da sam jednom otkucao da je jedan od opova sa javnog kanala prisutan presvučen na našem kanalu , da bi kroz minut dobio notice od tebe Smotana , da nije taj op prisutan i da treba da me je sramota što sam to napisao i da neko sasvim drugi je na kanalu i sve vam prenosi i da se vi slatko smejete tome . Sećam se kada je jedan op sa #44+ ušao na kanal , inače izuzetan prijatelj koji nikada nije izbacio nikoga bez opravdanog razloga sa kanala i bio izvređan od strane Zvečarke , koja je potom bila izbačena sa kanala zbog tog ekscesa , da bi isti taj prijatelj na kraju doživeo i prozivke od strane ostalih opova sa kanala #44+ , samo zato što se nalazio na našem kanalu , treba sve da vas je sramota i da se poklopite ušima i da vas nema .
Pogledajte malo taj sastav od @ sa #44+ koliko je on razređen postao, poznanici sa kojima ste godinama kuckali a nisu želeli da učestvuju u vašem takozvanom "čišćenju kanala" , jednostavno su prestali da dolaze a ja vas pitam zbog čega ? Takođe i prozivka @ i % sa početka vaše "akcije" i pretnja oduzimanja statusa istim tim osobama ako ne počnu da izbacuju ljude takođe nije bila korektna .
Ni sam neznam koliko sam samo puta prećutao da se nalazite na kanalu samo da ne bi izazivao nervozu i svađu na kanalu , a znao sam tačno da ste bili unutra i tačno sam i znao ko je bio unutra . Samo mi jedno nije jasno ko je to ulazio u sobicu od opova i namerno vređao prisutne na kanalu , samo to jedno nije razjašnjeno nikada do kraja?
 
Jesam ja nekoh ovde uvridila snejks?Mnogo je toga smisnog i tuznog snejks,mislis da si ti nevin?Necu sad o tome,nije ni bitno.Ko je Zvecarka i Veliborka ne interesira me.Volila bi da mi kazes kojeg sam ja to @ napadala i prijetila gubljenjem statusa?Koga san ja od @ napadala?Po tvom je ciscenje kanala sa cim se ja ne bi slozila al to je tvoje pravo da mislis sta oces.Znas ti dobro da je kanal postao ko pijaca,vrime je bilo da se nesto uradi da se dovede bar malo u red,ako mislis da je vise onih koji se bune od onih kojima je smetala ona dernjava varas se i to se grdno varas.Ovo oko ulaska na kanal za @ nisan te razumila,o kakvom vrijedjanju pricas i ko je spominja to?Ti dobro znas da niko na taj kanal ne more uc ko nema @.Moga bi se i ti pokrit usima i sutit,nisi ni ti bas nevin u svemu ovome.
 
Pitaj svoje admine koje tako verno slušaš i po čijim uputstvima radiš , ko je kome pretio gubljenjem statusa na javnim kanalima , a ja , ja sam kriv samo što sam ćutao i gledao . Što se kanala tiče ona je UVEK bila kao velika pijaca , kao uostalom svi kanali na krstarici ni 44+ nije izuzetak. I sledeći put ako žuriš nekome da odgovoriš , prvo lepo i pažljivo pročitaj tekst pa ćeš znati da ne pričam o vašem famoznom kanalu 34+ za opove sa 44+ na kojima držite svoje skupove , već pričam o sobici koju ste tako pomno pratili celo vreme i čije ste logove postavljali na forum.
 
Posto je nick maca zauzet , poptpisujem se kao zlatka(ime moje druge macke) i da ne bi bilo posle zabune, znaci ja sam ^^maca^^

E svasta procitah ovde,prosto ne mogu vjerovati sta ljudski um moze da smisli i napise!Chat je program gde ljudi dolze da se opuste, popricaju i zabave se, sto nazalost u zadnje vreme ne sluzi vise tome, nego je postao mjesto gde se ogovara, pljuje jedan drugoga, vredja a ko sto i neko gore rece postao je leglo prostitucije.
Kanal 44+ je osnovan sa idejom da bude kanal za odredjenu generaciju gde se se moze sakupiti i popricati, nasaiti se i rameniti neka zivotna iskustva.Kad sam ja dosla na taj kanl nije nas bilo vise od 40-tak, a sad nas zna biti i vise od 450 chatera. Od svih @ koje sam tada zatekla ostala je samo Cesarica koja je ovde gore potpisana kao Smotana, svi su ostali novi.
Snejk iskreno receno ja se nesjecam da si ti imao na 44+ %, alo to nije bitno,vazno je da sada neko ko je dosao pre kratkog vreme svojata taj kana,naziva nas @ ljubomornim na neke novodosle chaterke koje su postale "glavne", nastarijeg @ kanal naziva pijanicom Micomtrofrtaljkom i slicno je nedopustivo i nepristonjo.Mozda te "glave" smatraju da ce na takav nacin biti zapazene i dobiti staus, u sta cisto sumnjam.
Ako ste tolike dushebriznice kanala zasto niste potpisale svoje nickove, ceka se stidite ili plasite??? Mozada vama pase kanal kavaj je postao zadnjih 10-ak mjeseci, Vam Borak ljubi pupak i 21 cm ispod pupka, pokazivanje i slvlacenje tanginca,dernjava na kanaluko da ste na buvljaku ili audicija neuspjelih pjecavica i da ne nabrajas sta joj.
U razgovoru admina i nas @ sa kanala dogovorili smo se da se kanal vrati na staro, da se malo sredi situacija i da se popravi stanje koje je nastalo mozda malo i greskom nas @ jer smo postali i previse popustiljivi, tolerantniji a i nema nas bas puno.Tada su bili prisutno skoro svi @, a oni koju su bili otsutni zapoznati su odlukom koja je tada donesena.Tako da ne vidim ko je je skinio @, osim Ana-Marije koja ne dolazi duze vremena iz opravdanih razloga,a ostali su ti u na broju.
Vise puta su chateri bili opominjani pa i izbacivani zbog takog njihovog ponasanja, ali ni to nije urodilo plodom, tako da su se pravila za 44+ malo zaostrila, sto se nekima to nije dopalo. Na serveru svak moze otvoriti priv kanal, kao sto su mnogi od chatera i uradili, ali nigde se nije ogovaralo i vredjalo @ sa javnih kanala kao na jednom priv kanalu, cij su logovi i postavljeni najednom sajtu da se vidi ko se kako ponasa.
To se radi na svim sajtovima, svugde se postavljaju logovi,pa caki sa priva.To sto neko kaze da mu se cita priv, to je smesno, to se vise ne moze,tako da to nije tacno.
Drugo adrese koje se vide su zamaskirane,a neke su i dinamicke pa se svaki dan mjenjaju,tako da ne postoji opasnost da se vidi ko odakle kuca.
Trece forum nije mjesto gde se te stvari resavaju, postoji kanal pomoc gde su admini i gde se podnose zalbe, koje neko redovno cita i resava probleme na chatu.
Cetvrto kome je kome pretio oduzimanjem @??? To moze samo SOP ili admin, kao sto oni i postavljaju akicke a i skidaju.Kad vec pisete o takim stravira trebale ste navesti i nickove,ovako rekla kazala ne vredi nista.
To sto @ pricaju nakanal, sta ima u tome cudno? Pa i oni su chateri, to znaci da su tu, prisutni su i paze sta se dogadja na kanalu, sprecavaju vredjnje, konflikte i dolazak nepozeljnih nickova.Kako postoje pravila za chatere takopostoje i pravila za @ a ko nije zadovoljan radom pojedinih @ uvijek moze pisati na :
pricaonica-servisi@internet-krstarica.com
Znaci ZVECHARKA i velibork to ste mogle mogle resiti jednostavnije pisajuci administraciji a ne ovde, jer ovo bas i ne prate,al dobro je videlo se je ko je ko:)
Nemam nikakvu namjeru da se ovde prepucavam sa nekime ko nema hrabrosti da napise svoj nick, ali zato ima da napada i vredja, da nekoga naziva pijancom,a krijuci se ina izvmisljenih nickova kao sto radi na 44+, krijecu se i praveci nered na kanalu, podlo sa Vase strane!
Sto se tice tebe snejks, iznenadjena sam tvojim zadnjim reakcijama.Smatrala sam da si ti radjo vidjen na 44+,nikada stobom nije bilo problema, uvijek si bio korektan na 44+ i sada odjednom tako ogorcenje!
Zasto nisi nikada dosao da popricamo aki si mislio da mi negde gresimo?Niko nije nepogresiv, svi smo ljudi.Ponovit cu samo jedno, forum nije mesto gde se resavaju problemi chata.Ako ko sta ima da kaze, postoji #pomoc pa nek izvoli tamo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top