BG. SPLAVOVI

Не знам на шта се конкретно мисли када се каже ''БГ сплавови''... лично волим сплавове као места за сваку врсту изласка... постоје и ресторани, и кафићи, и клубови и једноставно за сваког има место на коме може уживати на води у атмосфери која му прија... Конкретно у БГ-у сам био на два сплава и то на Крузу на неким коктелима, и на оном једном кад смо ишли на клизање помоћи ће ми око имена они који су били тада...

Такође, волео бих да одем и на сплавове са неком другом тематиком, нпр ресторан, или пак оне са народњацима да видим каква је атмосфера и зашто људи толико пљују по њима...
А да... веома би ми пријао један целовечерњи излазак на сплав са живом музиком и добрим друштвом...
 
Хехе... где убоде баш њу... имам ортака који се ненормално ложи на њу и ја га већ месецима зовем да идемо да је видимо и он неће... а отишао бих и на Марка Булата кажу да буде ок на његовим свиркама...
 
Jbg ne znam za BG ali znam za Grocku(ako se to računa jer Grocka pripada teritoriji grada BG-a):!:
Grocka ima par splavova ali tamo ne možeš da odeš jer se tamo skupljaju matori pijanci...
jednom je kelner bio toliko pijan da nije znao da otkuca fiscalni račun....a kada je uspeo otkucao je 3 pepsia a mi uzeli đuseve:lol:
jbg letnja vrelina pa mora da se nešto popije
-
--
---
----
-----
------Maxa Grocka
 
splavovi su odvratni......jednom me je ortak samo odveo da mi pokazhe,gomila odvratnih i nafircanih klinkica koje bukvalno smrde na govna koliko su radioaktivne i zarazhene svim najgorim psihofizichkim bolestima,i gomila tatinih sinova koji kao majmuni idu u nadi da ce pojebati neku od vec navedenih glupacha.....mislim na splavove kod brankovog.....gde se slushaju grand zvezde i ostala muzichki osakacena gamad......:D....
 
Makijavelli:
splavovi su odvratni......jednom me je ortak samo odveo da mi pokazhe,gomila odvratnih i nafircanih klinkica koje bukvalno smrde na govna koliko su radioaktivne i zarazhene svim najgorim psihofizichkim bolestima,i gomila tatinih sinova koji kao majmuni idu u nadi da ce pojebati neku od vec navedenih glupacha.....mislim na splavove kod brankovog.....gde se slushaju grand zvezde i ostala muzichki osakacena gamad......:D....
ah.....koliko se samo slazem ;)
 

Back
Top