Kako resetovati ketridze HP 22 i HP 21 ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jaooooooo. skoro sam se mucio sa tim i na kraju nisam uspio.. Covjek koji se eto kao tim bavi, refilovanjem, i sl, kaze da moze, ali da se ne smiju prespajati kodovi, pa cak ni prstima.. Ja sam se pridrzavao pravila, ali izgleda da je neko ranije necim to odradio, te tako osta mrka kapa..

Ako je neko imao iskustva oko toga, rado cu procitati rjesenje..
 
U jeee, kakav zajeb! A ja sam mislio da je moj EPSON zajeban, a ispostavilo se da svaki PUNJAC(persona koja se time bavi za zivot) ima mali reseter za kertridze.

NEGO, ja sam skinuo programcic sa neta za moj printer i sad on pamti ta stanja i kad gasis stampac on ih upisuje nazad, tako da laze stampac da su kertridzi puni.
Sad i posle stampanja diplomskog(ne mog:-( ) meni kaze svi 100% (nekad nesto omane pa preskoci na 98%) ali nema vise da stopira rad jer je navodno PRAZAN, to mi se desilo i nije nista hteo da stampa( ni only black:evil: ) jer je color bio prazan.
 
Odradio sam reset istog ovog kertridza HP#21 (crni) po istim uputstvima i sve je bilo ok.Odstampao je nekoliko stranica savrseno,medjutim kada sam ugasio stampac pa ponovo upalio sutradan nije hteo da mrdne sa crnom bojom.Kao da ne postoji u stampacu.U kompu i dalje stoji kao da boje ima ali stampac nece da stampa u crnoj boji.
Jel ima neko resenje!!!???
 
Aj kad je vec rec o tim ketridzima koliko staje mastila u svaki nema da pise na nalepnici. Za druge hp-ovce kazu 5 mili za svaku boju a za crnu 15 a ja sam negde procitao da je icrni samo 5 ali nesto neverujem.Skoliko mastila ih vi punite? I moze li da se otvori ketriz pa da se napuni a ne da busim rupe?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top