Prestavi se

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jedite kod Djoa

Zainteresovan član
Poruka
231
Evo ljdui da vam se prestavim ja prvo pa onda vi ako hocete ali nije obavezno naravno
Evo ja sada da kazem nesto o sebi

Imam 34 godine i onda nisam radio do sada...
Nemam zenu i ljubavnice, samo komsinice, ali nece one sa mnom zivim u beogradu ( ahaha sta kaze te na moju poruku de zivim ahaha
Omiljeno jelo mi je kajvar, a broj mi je 21 zato sto je 21 vek sada
Svrsio sam osnovnu skolu i srednjus sam zavrsio a fakultet sam napustio zato sto nisam prijemni odradio kako treba

Eto ja rekao o meni mnogo mnogo, pa ako ocete nesto o sebi recite
 
Jedite kod Djoa:
Evo ljdui da vam se prestavim ja prvo pa onda vi ako hocete ali nije obavezno naravno
Evo ja sada da kazem nesto o sebi

Imam 34 godine i onda nisam radio do sada...
Nemam zenu i ljubavnice, samo komsinice, ali nece one sa mnom zivim u beogradu ( ahaha sta kaze te na moju poruku de zivim ahaha
Omiljeno jelo mi je kajvar, a broj mi je 21 zato sto je 21 vek sada
Svrsio sam osnovnu skolu i srednjus sam zavrsio a fakultet sam napustio zato sto nisam prijemni odradio kako treba

Eto ja rekao o meni mnogo mnogo, pa ako ocete nesto o sebi recite
jel se nebi ti ljutio dte ja po nekad kopiram jel mi se mlogo sviđa kako si se prestavio
ja bik uzo samo neke izraze.nebik sve
 
Pa reko sam o sebi nesto kako ste glupavi ja sam iz sela ali zivim u beogradu vec 3 godine Ja stavio temu pitanjem da se prestavite kazete o nesto sebi a vi hahaha i posle ja ispadnem ja glupav
za gurbet Ja nista tebe razumeo nisam sta si napisao a gramtaika losa li ti je brate
 
Jedite kod Djoa:
Evo ljdui da vam se prestavim ja prvo pa onda vi ako hocete ali nije obavezno naravno
Evo ja sada da kazem nesto o sebi

Imam 34 godine i onda nisam radio do sada...
Nemam zenu i ljubavnice, samo komsinice, ali nece one sa mnom zivim u beogradu ( ahaha sta kaze te na moju poruku de zivim ahaha
Omiljeno jelo mi je kajvar, a broj mi je 21 zato sto je 21 vek sada
Svrsio sam osnovnu skolu i srednjus sam zavrsio a fakultet sam napustio zato sto nisam prijemni odradio kako treba

Eto ja rekao o meni mnogo mnogo, pa ako ocete nesto o sebi recite
Pa 'deeee si ti ?
I ? Kako je ? Šta se radi ?
Ah da... izvinjavam se. Biće da bi bio red da se prestavim...
hmmmm

Kada malo bolje razmislim, to je loša ideja i krađa tvog vremena. Tebe ne zanimaju muškarci.
 
ja maltene pricam sa vama svima ovde na topiko ovom Niste vi gledali animirani crtani kada jedan kengur nosi tablu jedite kod djoa to mi je najboljoi crtani na svetu koji postoji do sada e kako episkop napravio nesto kao da pokaze sta je neko napisao pa onmda ispod stavio poruku od sebe ja hocu to isto da znam to izvine sto malo odskacem od teme
 
Jedite kod Djoa:
Pa reko sam o sebi nesto kako ste glupavi ja sam iz sela ali zivim u beogradu vec 3 godine Ja stavio temu pitanjem da se prestavite kazete o nesto sebi a vi hahaha i posle ja ispadnem ja glupav
za gurbet Ja nista tebe razumeo nisam sta si napisao a gramtaika losa li ti je brate
e saci ti ko neki mangup
a ja teo dbidnemo drugovi.d nastupamo zajedno
ko nisi me razumo.neka te neka
treba će ti podrška al ćem ja dostanem nem na tvoje vapaje
 
Jedite kod Djoa:
ja maltene pricam sa vama svima ovde na topiko ovom Niste vi gledali animirani crtani kada jedan kengur nosi tablu jedite kod djoa to mi je najboljoi crtani na svetu koji postoji do sada e kako episkop napravio nesto kao da pokaze sta je neko napisao pa onmda ispod stavio poruku od sebe ja hocu to isto da znam to izvine sto malo odskacem od teme
Nisi ti dobro video tu tablu. Pogledaj još jednom taj, em ani9mirani, em crtani film.
A ovo drugo, to je tajna koja se otkriva samo probranima u posebnom obredu inicijacije u kome se kolju sitne životinje na grobu nekog kriminalca. Da li si siguran da želiš da prođeš kroz to ?

Uzgred, ako si već rešio da se foliraš, to si trebao malo bolje da odradiš, a ne odmah ovako prozirno. Baš je mogao da ispadne dobar fazon.
 
Jedite kod Djoa:
Pa reko sam o sebi nesto kako ste glupavi ja sam iz sela ali zivim u beogradu vec 3 godine Ja stavio temu pitanjem da se prestavite kazete o nesto sebi a vi hahaha i posle ja ispadnem ja glupav
za gurbet Ja nista tebe razumeo nisam sta si napisao a gramtaika losa li ti je brate
ma gde ti mozes da ispadnes glupav kad zivis vec 3 godine u bg-u... :roll: :roll: :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top