kraj

malecka:
kada nekoga prebolite da li za vas to znaci da VISE NIKADA necete ponovo biti sa njim, ili ste u stanju da mu date jos neku shansu...?


Ispricacu ti jednu legendu Navaho Indijanaca sta je ljubav:

Ljubav je zar.Baci ga u najdublju provaliju,tamo gde caruje mrak i tisina.S vrha ces dugo videti taj zar,a onda ce vremenom on poceti da bledi,da se gasi.Naposletku ga neces vise videti.Mislices da se ugasio.Ali,zar jos samo tinja.Ako kojim slucajem taj zar opet ugleda svetlost dana,pretvorice se u veliku vatru.........................
 
malecka:
kada nekoga prebolite da li za vas to znaci da VISE NIKADA necete ponovo biti sa njim, ili ste u stanju da mu date jos neku shansu...?


Zavisi od mnogo stvari. Zavisi koliko je zuci proliveno i koliko ste stvarno bili povredjeni...a opet zavisi i od toga zasto ste uopste i bili u vezi sa nekim...
 
malecka:
kada nekoga prebolite da li za vas to znaci da VISE NIKADA necete ponovo biti sa njim, ili ste u stanju da mu date jos neku shansu...?


eeeeee, nikad ne reci nikad, mada mozda i stvarno bude nikad. :lol: (sta ispisah sad)
Zavisi od situacije, i naravo i od druge strane.
 
DON:
malecka:
kada nekoga prebolite da li za vas to znaci da VISE NIKADA necete ponovo biti sa njim, ili ste u stanju da mu date jos neku shansu...?


Ispricacu ti jednu legendu Navaho Indijanaca sta je ljubav:

Ljubav je zar.Baci ga u najdublju provaliju,tamo gde caruje mrak i tisina.S vrha ces dugo videti taj zar,a onda ce vremenom on poceti da bledi,da se gasi.Naposletku ga neces vise videti.Mislices da se ugasio.Ali,zar jos samo tinja.Ako kojim slucajem taj zar opet ugleda svetlost dana,pretvorice se u veliku vatru.........................

prelepa prica, nisam ocekivala tako divne komentare :D

najjednostavnije: muci me to sto TREBA da prebolim osobu koju volim i koja me voli ali se volimo u pogresno vreme...
 
Hm... prvo za ljubav ne postoji pogresno vreme. Cim ima prave ljubavi nista nije pogresno.

A onda odgovor na pitanje... Ja bas zbog toga da ne krene ponovo ljubavna vatra kada izadje na svetlo prekidam kontakt... Ma koliko bilo tesko odvici se da ga nema, to se presece, sklone sve sitnice koje podsecaju na njega, proplace se par noci i tako... Ali sto se mora mora se. Dokle god ima bilo kakve pomisli na njega nema mira. A mir u sebi je najbitniji. A onda odjednom zaboravljas boju njegovog glasa, ne mozes da se tacno setis nijanse zelene u njegovim ocima, i zaboravljas sta je voleo, sta nije, pa se setis rodjendana, pa zaboravis da bi prekjuce bila vasa mesecnica... i tako...
I onda kada ga vidim slucajno, malo pretrnem (zbog dobrih starih vremena),ali srce vise ne kuca ludacki... onda shvatam da je gotovo... I onda moze da se voli ponovo!
 
heh, jeste da je hirurgija najbolnija ali je i najdelotvornija, nikada, nikada ne nastavljam ono sam prekinuo, jer u jednom trenutku prekinut konac treba da prodje kroz iglene usi i.... zapne e kada zapne tu se ponovo prekida samo je mnogo bolnije, mnogo.... jedno iskustvo vise jedna iluzija manja
pozdr.
 

Back
Top