Spodobe!

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Sta muskarcu znaci kad devojku koja prolazi pored njega na ulici uhvati za grudi i nastavi.
Ili kad vozi bajs pa pljesne devojku po dupetu uz put.Ili dobaci nesto kao "Mala ides u setnju?"
Kakvu mu to satisfakciju pruza?
Autobus necu ni da pominjem.

p.s
Jednom ce neko zbog toga ostati bez ruke,nogu jezika i ociju ako se ja budem pitala!
 
Pazi... kad ti je slucajno pritisnuo grudi, to je bila rutinska kontrola... kad ti nesto kaze to je "molim isprave", kad ti dotakne ruke stavlja ti lisice... a kad legalizuju prostituciju kod nas... policajci vise nece praviti probleme
 
zelenooka85:
Sta muskarcu znaci kad devojku koja prolazi pored njega na ulici uhvati za grudi i nastavi.
Ili kad vozi bajs pa pljesne devojku po dupetu uz put.Ili dobaci nesto kao "Mala ides u setnju?"
Kakvu mu to satisfakciju pruza?
Autobus necu ni da pominjem.

p.s
Jednom ce neko zbog toga ostati bez ruke,nogu jezika i ociju ako se ja budem pitala!


sreca pa m se nikad nije desiloo, inace bi bio dead!
 
A ja sam tad bila mala klinka od 17god koja je otisla kod decka i pola sata mu plakala na ramenu zbog toga...
...a sad znam nesto od aikidoa,nosim leptiric-nozic sa sobom i uskoro cu i acetilanilid

And a big hello for silent bob ;)
 
Au, bre :lol:
Probaj sa ovim, hefta za zid:
de_m.jpg
 
zelenooka85:
Sta muskarcu znaci kad devojku koja prolazi pored njega na ulici uhvati za grudi i nastavi.
Ili kad vozi bajs pa pljesne devojku po dupetu uz put.Ili dobaci nesto kao "Mala ides u setnju?"
Kakvu mu to satisfakciju pruza?
Autobus necu ni da pominjem.

p.s
Jednom ce neko zbog toga ostati bez ruke,nogu jezika i ociju ako se ja budem pitala!


sve mi znace..ja i kad idem sa djevojkom znam da ustinem kakvu dobrilu za guzu pa onda zajedno bjezimo:)
 
zelenooka85:
A ja sam tad bila mala klinka od 17god koja je otisla kod decka i pola sata mu plakala na ramenu zbog toga...
...a sad znam nesto od aikidoa,nosim leptiric-nozic sa sobom i uskoro cu i acetilanilid

And a big hello for silent bob ;)

vidim dobro si naoružana... jedino izgleda da te više niko ne napada... :-(
 
zelenooka85:
Sta muskarcu znaci kad devojku koja prolazi pored njega na ulici uhvati za grudi i nastavi.
Ili kad vozi bajs pa pljesne devojku po dupetu uz put.Ili dobaci nesto kao "Mala ides u setnju?"
Kakvu mu to satisfakciju pruza?
Autobus necu ni da pominjem.

p.s
Jednom ce neko zbog toga ostati bez ruke,nogu jezika i ociju ako se ja budem pitala!

Stvarno ne poznajem takve osobe:roll:
 
zelenooka85:
Sta muskarcu znaci kad devojku koja prolazi pored njega na ulici uhvati za grudi i nastavi.
Ili kad vozi bajs pa pljesne devojku po dupetu uz put.Ili dobaci nesto kao "Mala ides u setnju?"
Kakvu mu to satisfakciju pruza?
Autobus necu ni da pominjem.

p.s
Jednom ce neko zbog toga ostati bez ruke,nogu jezika i ociju ako se ja budem pitala!

Ni meni se nikad nije desilo da tako nesto dozivim od muskarca.
A u osnovnoj skoli to je vec druga prica. Sedmi i osmi razred - pa stipkanje za guzu, gasenje svetla u ucionici, i tako dalje i tako blize.
 
Pa ni meni se nesto nije desilo da me neko na sred ulice uhvati za sise, ali autobusi su vec druga prica.....Ne znam ni sama koliko su me puta spopadali kojekavi debili. U pocetku, dok sam bila klinka, sam ih kulirala, bilo mi glupo da pravim scenu u sred busa, ali poslednja tri puta sam ih bas iznapusavala. Ma nece, bre, niko mene da vacari po javnom prevozu, no way! :mad: :mad: :mad:
 
Ima nas svakakvih to nije ništa novo. :roll: ali ko je od vas doživeo da ga nepoznata devojka pljesne po guzi ili uštine u prolazu? :lol: e to treba doživeti :lol: :lol: :lol: ja se pokidao od smeha, :lol: :lol: :lol:
 
Ne secam se da mi se to desilo........tesko da mi neki biciklista moze nesto slicno,jer kada ga ispresecam dok letim na motoru........uglavnom se hvata za glavu pre nego za tudje dupe......salim se.
Odvratno je to sta reci.......mene je tako jednom neki maznuo za dupe kada sam bila klinka.......e psovala sam jedno dva sata posle toga.
A osnovna skola i dececai na pragu puberteta........o tome bolje da ne pricam.
 
Kažu da je u Japanu ludilo sa pipanjem žesnkih u podzemnoj. Po sistemu: pipneš, pa zbrišeš. Pipači imaju čak i sajtove na Internetu, gde razmenjuju iskustva i daju savete.

Zbog porasta popularnosti ovog "sporta", počela je i policija da se angažuje, pa je bilo i spektakularnih "potera". Čini se da ova pojava više uveseljava javno mnenje, nego što ga zabrinjava.
 
Meni se bas skoro desilo da me je neki deckic s bicikla sljepnuo po zadnjem delu.....blaaago sam poludela i da mi je bio blizu bilo bi svasta.....ali sam se uglavnom posle kidala od smeha! Mislim da su to malo manijacki potezi ali ajde dobro nije ni njima lako ;)
 
zelenooka85:
Sta muskarcu znaci kad devojku koja prolazi pored njega na ulici uhvati za grudi i nastavi.
Ili kad vozi bajs pa pljesne devojku po dupetu uz put.Ili dobaci nesto kao "Mala ides u setnju?"
Kakvu mu to satisfakciju pruza?
Autobus necu ni da pominjem.
neznam.
jel ja to kat uradim to mi nadođe nekako mahi mahi mahi mahi mahinalno
 

Back
Top