Da se prebrojimo...

Definisi pripadnost

  • Fenser

  • Dizelas

  • Roker

  • Panker

  • Metalac

  • Reper/hoper

  • Elektro music-fan(tehno,haus..)

  • Ljubitel klasike

  • Dzezer/bluzer


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Banshee:
nema onda sta si,ali ako slusas jos i rnb uz house,onda si jedan od onih sto slusaju ono sta je aktuelno.

ja glasala za metal,verovatno sam tada bila u tom raspolozenju,ali muzika koju ja slusam upada u jedan veoma siroki interval...:? ne nalazim se u potpunosti ni u jednom od ponudjenih :?

anketa je nepotpuna:

11) Oni koji slušaju sve što je OK a ne slušaju narodnjake

eto to sam ja :D
 
Pa, ovo je totalno nepravedna posdela... Ja sam morala da se odluchim za klasiku, poshto je to moj zivotni poziv, ali me svi smatraju za rockera... E, sad, to shto ja ne slusham skoro ni jedan rock band, vec pretezno metal bandove, to nema veze! :) + me oni koji me poznaju smatraju za rastamana, zbog optimistichnih pogleda na svet i veselih komentara... Uvek... A slusham SVE shto je kvalitetno... Takodje sam fan etno muzike iz svih delova sveta... A Irci... Ludi!... :) Well, what am I?... :)
P.S. Volite ceo svet, jer je ljubav sushtina zivota... Nemojte deliti ljude na fensere, metalce, klasichare i sl.... Bitno je ono shto je unutra...
Put a smile on your face, make the world a better place! Poz!
 
dead_beast:
Pa, ovo je totalno nepravedna posdela... Ja sam morala da se odluchim za klasiku, poshto je to moj zivotni poziv, ali me svi smatraju za rockera... E, sad, to shto ja ne slusham skoro ni jedan rock band, vec pretezno metal bandove, to nema veze! :) + me oni koji me poznaju smatraju za rastamana, zbog optimistichnih pogleda na svet i veselih komentara... Uvek... A slusham SVE shto je kvalitetno... Takodje sam fan etno muzike iz svih delova sveta... A Irci... Ludi!... :) Well, what am I?... :)
P.S. Volite ceo svet, jer je ljubav sushtina zivota... Nemojte deliti ljude na fensere, metalce, klasichare i sl.... Bitno je ono shto je unutra...
Put a smile on your face, make the world a better place! Poz!
Poce post sa klasicnom muzikom, a zavrsi sa ljubavi prema celim svetom :lol: :lol:
 

Back
Top