Glasovi Andjela?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SASHA_MTL

Zainteresovan član
Poruka
110
http://www.speedyshare.com/941227125.html

Na ovom gore linku moze da se skine audio snimak koji predstavlja navodno pojanje Andjela
snimljeno je na Svetoj Gori. Navodno su monasi imali u planu nesta da snime ali kad su poslusali snimak utvrdili su da to nije njihov snimak.
Navodno su ovaj snimak analizirali i strucnjaci za akustiku i audio montazu i utvrdili da je orginal.

Neznam kakvo je vase misljenje o svemu ovome ali sam poslusao snimak, dosta je jezovit, da ne kazem sad da mi se kosa digla na glavi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 
Stvarno, svasta! A odkuda znaju da to bas andjeli poju? Zasto je jezivo, zar to ne treba da bude nesto izuzetno lepo, a ne strasno? Ne kaze se za dzabe: on/ona ima andjeoski gals. Mora da je tu djavo umesao svoje prste.
 
zizela:
Stvarno, svasta! A odkuda znaju da to bas andjeli poju? Zasto je jezivo, zar to ne treba da bude nesto izuzetno lepo, a ne strasno? Ne kaze se za dzabe: on/ona ima andjeoski gals. Mora da je tu djavo umesao svoje prste.
I ja mislim da su to djavolja posla.
Ili mozda, pouceni savremenim marketingom, pokusavaju da naprave reklamu pa da privuku uboge vernike, nesto poput Medjugorja gde se "javlja" Gospa ili Ostroga gde se desavaju "cudesna isceljenje".
 
SASHA_MTL:
http://www.speedyshare.com/941227125.html

Na ovom gore linku moze da se skine audio snimak koji predstavlja navodno pojanje Andjela
snimljeno je na Svetoj Gori. Navodno su monasi imali u planu nesta da snime ali kad su poslusali snimak utvrdili su da to nije njihov snimak.
Navodno su ovaj snimak analizirali i strucnjaci za akustiku i audio montazu i utvrdili da je orginal.

Neznam kakvo je vase misljenje o svemu ovome ali sam poslusao snimak, dosta je jezovit, da ne kazem sad da mi se kosa digla na glavi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Jel su to oni andjeli što šapuću Habjanovićki šta treba da piše?... :roll:
 
ta habjanovicka (njeno prezime ne zasluzuje veliko slovo) je veliki vernik!!! znate,ona je dobra hriscanka i sve to redom. a i knjige su joj divne... na moju veliku radost nisam procitao nijednu ali sam slusao price nekih ''vernika'' iz mog okruzenja koji se loze na te gluposti. bio sam zgrozen. naime,koliko sam skapirao,u jednoj knjizi je pisala o Nemanjicima pa tu onda ubacila razne bogorodice,andjele i sta ja znam kakve jos kreature. a na koricama je obavezno neka ikona ili tako neko ludilo. jednom cu da kaznim sebe i da procitam neku od tih gluposti,bice to neponovljivo iskustvo. :twisted:
a ovo za pojanje andjela,100 % tacno. kao sto ja svake noci pijem medovinu uz Tora i Odina,tako i oni krenuli da pevaju. ocekujem izdanje albuma sa ''andjeoskim'' pesmama u produkciji granda ili pgp-a pa da vidimo sta mogu protiv Theriona ili neke druge dobre pevaljke :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top