zamisljanje...

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
ja sam uvek zamisljao novu godinu kao devojku u dugoj beloj haljini... nesto kao ona ledena kraljica... sa stapom onim sto ima zvezdu na vrhu... u stvari... jednom sam je sreo, al' znam da mi necete verovati... i plakala je tad... ovih dana je se setim bas cesto... pitam se da li je ona dobila neki poklon... i da li je nasla neku ljubav... i jel ove godine malo bolje raspolozena...
kako vi zamisljate novu godinu?
 
Ja zamišljam, da je opta histerija, ludilo, mase ljudi na ulicama, svugde frka muzika piće, vatrometi, pokloni, karnevali, maskembali, ide se i stiže na razna mesta koja se menjaju tokom noći.............., a mene bole dupe i legnem da spavam !

p.s. Meni je svaka treća noć u proseku - "najluđa noć"..........
 
kao osobu? ... hm, ok. zamišljam je kao lepuškastu, sitnu devojku, dronjasto obučenu, koja stoji u mraku, ispred vrata i zvoni, premeštajući se s noge na noge, jer joj hladno... i pre nego što otvoriš vrata, ona dune u dlanove da ih ugreje i protrlja ih... i onda slabašnim glasom, gledajući te pravo u oči, kaže...
 
mudro zborish batachinjo...
missim, tuzhno je to...
a050.gif
 
nešto sam razmišljala sad, kao ja otvorim vrata, a ono ta Nova godina, onako krhka i u droncima i duva u dlanove, i zamislite kako je izgledala: kao ja ! :shock:
baš me zanima kako bi psiholozi to protumačili...
 
...pa ja uvjek zamisljam dve godine koje se suocavaju...nesto ovako...hmhmkhmhihihi...
tough_old_bird.jpg



samo malo lepshe...mislim, mozda sa vise snijega...obe imaju osmeh...jedna sto odlazi...druga sto dolazi...:D (bas me zanima kako bi ovo psiholozi protumacili..hehehe)
Gljiva Uzasna Sam Danas
 

Back
Top