Sex sa 2 muskarca ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šaptač:
Stvar se, sa muške strane, svodi na to da muškarac nagonski doživljava seks kao nekakav posednički odnos prema partnerki. Zbog toga je tipovima teško da to učine sa svojom devojkom i još jednim tipom. Manji problem (ili, kako kome, nikakav) je ako je devojka potpuna neznanica, ali je potreban stvarno neki poseban trip da bi se sopstvena devojka na taj način "delila". :?
Ok, svidja mi se kako razmisljas :D
Ali ne razumem kako tipovima onda nije tesko da tu istu svoju devojku dele sa jos jednom. U cemu je razlika :?:
Pozdrav :D
 
Šaptač:
Stvar se, sa muške strane, svodi na to da muškarac nagonski doživljava seks kao nekakav posednički odnos prema partnerki. Zbog toga je tipovima teško da to učine sa svojom devojkom i još jednim tipom. Manji problem (ili, kako kome, nikakav) je ako je devojka potpuna neznanica, ali je potreban stvarno neki poseban trip da bi se sopstvena devojka na taj način "delila". :?
Nije potreban nikakav trip za to, vec samo postovanje i poverenje...pa se moze onda i sopstvena zena deliti sa drugim ali samo u sferi sexa...i tako stici do potpunog zadovoljstva...
 
Razlika je u tome što se drugi muškarac instinktivno doživljava kao suparnik. Druga žena, pak, ne predstavlja "opasnost" (bar ne iz muškarčeve perspektive), tako da tu problema nema. Kao što rekoh, radi se o tom podsvesnom (?) posedničkom odnosu od muškarca ka ženi. Naravno, normalno je da malo koja žena pristaje na MFF trojku, u kojoj njen muškarac istovremeno i podjednako poseduje nju i još jednu ženu.

Ako ovu teoriju rastegnemo do kraja, možemo da dođemo do jednog od zaključaka koji glasi da, u idealnom slučaju, kada u vezi vlada potpuna ravnopravnost, muškarac svoju ženu smatra sebi ravnopravnom, tako da ona ulazi u njegovu zonu uticaja. Tako na kraju njih dvoje "poseduju" drugu ženu.

Sve ovo možda zvuči banalno ili izvučeno iz knjige tipa "Kako nagovoriti devoju na trojku". :lol: :lol: :lol: Međutim, začudili bi ste se kada bi znali koliko nagoni imaju uticaja na naše svakodnevno ponašanje i koliko razmevanje tih nagona može da doprinese harmoniji u muško ženskim odnosima.
 
Šaptač:
Razlika je u tome što se drugi muškarac instinktivno doživljava kao suparnik. Druga žena, pak, ne predstavlja "opasnost" (bar ne iz muškarčeve perspektive), tako da tu problema nema. Kao što rekoh, radi se o tom podsvesnom (?) posedničkom odnosu od muškarca ka ženi. Naravno, normalno je da malo koja žena pristaje na MFF trojku, u kojoj njen muškarac istovremeno i podjednako poseduje nju i još jednu ženu.

Ako ovu teoriju rastegnemo do kraja, možemo da dođemo do jednog od zaključaka koji glasi da, u idealnom slučaju, kada u vezi vlada potpuna ravnopravnost, muškarac svoju ženu smatra sebi ravnopravnom, tako da ona ulazi u njegovu zonu uticaja. Tako na kraju njih dvoje "poseduju" drugu ženu.

Sve ovo možda zvuči banalno ili izvučeno iz knjige tipa "Kako nagovoriti devoju na trojku". :lol: :lol: :lol: Međutim, začudili bi ste se kada bi znali koliko nagoni imaju uticaja na naše svakodnevno ponašanje i koliko razmevanje tih nagona može da doprinese harmoniji u muško ženskim odnosima.
... nekako mi je lepse da "njih dvoje poseduju jos jednog tipa", tj. mislim da ce "njoj" biti leepsee :D :D :D
 
Obe varijante su Ok, pogotovu ako se drzi do ravnopravnosti.Istina je da devojka vise profitira jer ona u obe varijante FFM i MMF uziva sa oboje a muskarac samo u FMF, osim ako nije i on bi,ali to je vec onda potpuno neka druga prica.
U svakom slucaju u uobicajenim okolnostima podrzavam i FFM i MMF. Smatram da su i devojke ravnopravne po tom pitanju i da treba da probaju sex sa dva tipa ako zele i ako im se ukazem povoljna prilika.
 
Srdj@n:
Obe varijante su Ok, pogotovu ako se drzi do ravnopravnosti.Istina je da devojka vise profitira jer ona u obe varijante FFM i MMF uziva sa oboje a muskarac samo u FMF, osim ako nije i on bi,ali to je vec onda potpuno neka druga prica.
U svakom slucaju u uobicajenim okolnostima podrzavam i FFM i MMF. Smatram da su i devojke ravnopravne po tom pitanju i da treba da probaju sex sa dva tipa ako zele i ako im se ukazem povoljna prilika.
Ok, podrzavas obe varijante, ali u kojoj ti zelis da ucestvujes...? :oops:
Pozdrav :D :D :D
 
Pa recimo da ne bi odbio ni jednu ni drugu :)

A verovatno bi mi uzbudljivije bilo u varijanti MMF ako devojka to bas zeli i zna da uziva u tome i iskoristi situaciju na najbolji moguci nacin.
Naravno sve to na dobrovoljnoj bazi uz veliku zelju, prijalo bi mi i palilo njeno zadovoljstvo zbog ispunjenja fantazija. Siljenje i nagovaranje me uopste ne privlace i cak su mi i kontraproduktivni!
 
Srdj@n:
Pa recimo da ne bi odbio ni jednu ni drugu :)

A verovatno bi mi uzbudljivije bilo u varijanti MMF ako devojka to bas zeli i zna da uziva u tome i iskoristi situaciju na najbolji moguci nacin.
Naravno sve to na dobrovoljnoj bazi uz veliku zelju, prijalo bi mi i palilo njeno zadovoljstvo zbog ispunjenja fantazija. Siljenje i nagovaranje me uopste ne privlace i cak su mi i kontraproduktivni!
Pa... da li se od toga nesto i probalo? :D 8)
 
FFM

A za MMF, bi se obicno neko pokolebao ili bar femkao,a kao sto rekoh,nagovaranje na bilo sta bas ne gotivim. Nije zurba,zivot sve sam rezira,bolje da sacekas da se svi usaglase,nego da to izraste u nesto ruzno ... pogotovu sto se od toga cesto mnogo ocekuje.
 
Pa ovako, mnogo je lakse pricati o ovoj temi onome ko to nije probao sa devojkom, suprugom...pa da se stavi u njegov polozaj i da gleda da li mu neko "obradjuje devojku"... Imam iskustvo u tome, i MMF i MFF, ali nikako nisam gledao na njega kao na konkurenta niti ona na nju isto tako... Ako se tako gleda i razmislja onda ne treba ni pocinjati dozivljaj ove vrste, i vrlo je bitno , u obe varijante da su osobe bisex, inace dogadjaj nije potpun, verujte mi...Nista lepse od osecaja potpune slobode misli i igre ruku bez granica, gde je dozvoljeno potpuno sve ...
 
Pa, ovako... ja sam probao obe varijante sa suprugom i kad bih birao ne znam za sta bih se odlucio koja je u prednosti... Iz jednostavnog razloga jer su obe varijante u najmanju ruku odlicne...Mozda bi u odnosu MMF trebalo biti malo vise bi da bi sam taj cin bio uspesniji.Najbitnije od svega je da je taj odnos na bazi poverenja, ravnopravnosti i bez iluzija dominacije i tome slicno, jer samo tako se moze uzivati na pravi nacin. Onda je to nesto vise od obicnog, pukog parenja...
 
Srdj@n:
Conejita:
Srdj@n:
Maca pojela jezik?
ko me to trazi? :D
pa... mogla bih da se izjasnim... :oops: 8) :D

Pa hajde... izjasni se vec jednom... :)
Vezacu se samo za temu, tj. za varijantu MMZ, posto me druga ne privlaci ni malo... :D
Mogu sad reci da sam to probala u vremenu kada nisam ni kontala kako se moze u svemu tome uzivati... :D :oops: Razmisljam...,ali nisam za to da funkcionisem u takvoj varijanti sa momkom koji mi znaci (sve je to lepo teorijski, ali ja ipak ne bih mesala teoriju i praksu..), ipak bi to radila sa nekim "prijateljem" i neka se tako zavrsi.... :D :D :D
Pozdrav 8)
 
Sve je stvar izbora... u prijateljskoj varijanti je najopustenije... ali neki vole i drugacije...

Ovo gore u vezi iskustva mi zvuci kao da su te prevarili mangupi na brzinu pa dok si shvatila sta se dogadja prodje voz uzivanju... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top