Jaka zaljubljenost

sinnke:
Desava se da se zaljubi u tipa bez kesha ali to je odnos 1:1000000. Vrlo retko.


OVO NIJE ATACK NA TVOJU LICHNOST KONKRETNO VEC NA SVE ISTOMISHLJENIKE:
a shto tako ke*ate,kada uopshte nije tako svuda?!
svi ste prihvatili klasichan stereotip: ribe se loze na lovu!
e pa nije tako,ima josh uvek chistih i iskrenih osecanja kod zena i uopshte nije tako crno!!!
samo je tako mnogo lakshe vama frajerima,nemam love pa nece sa mnom u krevet,a shta ako nemash dovoljno sharma?!
mali je procenat tih koje se prze na dobra kola,mobilne telefone i budzu u novchaniku!!!

p.s. sada sam bash popizdela! :x
 
Silent Bob:
Recepcionerka se prepoznala... sta te briga sto si sponzorusa....


ne padam na niske udarce,kratkovida sam pa bash i ne vidim shta mi se radi oko nogu... ;)
samo pokushavam da utanachim sa pojedinim mushkarcima da ima josh uvek iskrenih zena sa osecanjima i potrebama van ekonomskog statusa,situiranosti i casha-a...
ali ne znam ni zashto se trudim,dosad sam trebala da shvatim da svako ovde ima svoj stav,mishljenje,iskustvo i princip zivota.....
bue-bue... 8-)
 
recepcionerka:
ne padam na niske udarce,kratkovida sam pa bash i ne vidim shta mi se radi oko nogu... ;)
samo pokushavam da utanachim sa pojedinim mushkarcima da ima josh uvek iskrenih zena sa osecanjima i potrebama van ekonomskog statusa,situiranosti i casha-a...
ali ne znam ni zashto se trudim,dosad sam trebala da shvatim da svako ovde ima svoj stav,mishljenje,iskustvo i princip zivota.....
bue-bue... 8-)
Sta ima da gledas sta ti se desava medju nogama... to i nije tvoj posao...

Sta znaci bue-bue?
 
recepcionerka:
OVO NIJE ATACK NA TVOJU LICHNOST KONKRETNO VEC NA SVE ISTOMISHLJENIKE:
a shto tako ke*ate,kada uopshte nije tako svuda?!
svi ste prihvatili klasichan stereotip: ribe se loze na lovu!
e pa nije tako,ima josh uvek chistih i iskrenih osecanja kod zena i uopshte nije tako crno!!!
samo je tako mnogo lakshe vama frajerima,nemam love pa nece sa mnom u krevet,a shta ako nemash dovoljno sharma?!
mali je procenat tih koje se prze na dobra kola,mobilne telefone i budzu u novchaniku!!!

p.s. sada sam bash popizdela! :x

Pa to i je fora da se kaze tipu koji nema kesha da nema sarma. To je zenama najlaksi izgovor da ne ispadnu sponzoruse. Uvek ce nekom tipu naci manu samo da ne bi isplivala istina koja se odnosi na kesh.
Znaci svi koji imaju kesha su sarmeri?

Bog valjda daje sarm u paketu s keshom.:roll:
 
Hm...tesko je ovo prokomentarisati.
Kao prvo...naravno da je moguce,ali...bez para je jako tesko i veza tesko funkcionise.Konkretno mislim na sledece: ne moze se nigde izaci, ni u kino, ni u kafanu, ni u pozoriste, pa ne mozete nista planirati u smislu letovanja,zimovanja, drustva, slavlja, praznika i sl..dakle sve one stvari koje vezu upotpunjuju, uz LJUBAV naravno...pretpostavimo da danas retki imaju svoj stan (mislim i na devojke i na momke)...pa gde cete dovraga sa devojkom (ili sa momkom) ako nemate para. Da se razumemo ne mislim na basnoslovno bogatstvo!!!
Drugo...postoje sponzoruse, ali to je bas onaj ljudski sljam (isto je i sa muskarcima,samo manje izrazeno), ali smatram da je vecina devojaka normalna i ima neke normalne zivotne prohteve.
Eto...
 

Back
Top