Jel Moguce-Morpheus

Makijavelli

Iskusan
Poruka
6.788
e ljudi pa jel moguce da ovaj savrsheni p2p klijent je najzad naishao na barikadu.....naime,kako stvari stoje vishe nemozhe nishta da se skine sa mrezha koje on pretrazhuje,mogu samo da se skidaju stvari zashticene pravom.....pa to je stvarno glupo onda da se ne lazhemo nemozhe da skine praktichno nishta....koja je to fora,jel postoji neko reshenje.....pre nije tako bilo,ja hteo da skinem neki spot od Korn-a i q,nemozhe,ja probao da skinem neki film i q nemozhe.....eeeeeeee......
 
Da torenti su uzeli dobrog maha, s tim da je nekad i nocna mora, posebno za neiskusne pretraga i samih torent linkova, pa tek onda skidanje..

Ne mislim ovim nista lose protiv torent datoteka, samo kako sam rekao, dosta je neiskusnih na ovom polju, jer i sada vidimo dosta pitanja za dosadasnje P2P klijente, kako ovo, kako ono, i sto nece ovo, sto ono, da ne govorimo o pitanjima brzina skidanja i sl..

Pozzz.zzzzz
 
Osnovni problem kod P2P mreža što većina misli da je to isto kao i ftp/http DL, ali da imaš više servera pa je zbog toga to brže. E, što to u potpunosti ne odgovara stvarnosti, što zahteva dodatna podešavanja, što je brzina u proseku manja umesto da bude veća itd... kao rezultat donosi mnogo pitanja na temu P2P klijenti.
 
@Zool

Ha, majka mu stara, zar to nisi znao.. Jedino Kazaa Lite ++ nema tih gamadi, sve ostale verzije je imaju, adesktop kazaa je svojevremeno, sada ne znam imala cak i AV BullGuard..

P.S. Nema te odavno..nedostajes covjece...
 
e ljudi pa je ste vi svesni da je morpheus u stanju bio da pretrazhuje i sve torrente koje postoje ej bre,jedina mana mu je bila shto ne podrzhava skidanje i prepoznavanje foldera,i dvd formata inache je bio samo savrshenstvo.....al nema veze,vidim od kad su oni pukli torrenti i lime wire su dobili speed,pa sad grabe samo tako.....samo ne razumem po chemu se morpheus razlikovao od istih....pa su ga ``legalizovali``odjednom.....
 
Makijavelli:
e ljudi pa je ste vi svesni da je morpheus u stanju bio da pretrazhuje i sve torrente koje postoje ej bre,jedina mana mu je bila shto ne podrzhava skidanje i prepoznavanje foldera,i dvd formata inache je bio samo savrshenstvo.....al nema veze,vidim od kad su oni pukli torrenti i lime wire su dobili speed,pa sad grabe samo tako.....samo ne razumem po chemu se morpheus razlikovao od istih....pa su ga ``legalizovali``odjednom.....

Torrenti imaju dosta sajtova za koje ljudi nemaju pojma. Mislim na sajtove koji su okrenuti npr muzickom softveru, ili koji su okrenuti takvimitakvim filmovima.
Sem toga, kod torenata je najbitnije pretrazivati pravi sajt, ja sad koristim demonoid.com i nalazim sve sto mi treba. Racunam da ce on riknuti uskoro kao i neki koji su ranije drzale "glavnu rec", ali nema veze, selicemo se dalje....
 

Back
Top