revolucionarno otkriće!!!

blpd_girl

Aktivan član
Poruka
1.520
muškarci, da li ste znali da možete sami sebi da izvedete oral pleasure?!!! ako legnete na leđa i podignete se u sveću i zatim noge prebacite preko glave. probajte, ako vas zanima. oni koji ne žele, molim da se ne nađu uvređeni. mene je fasciniralo otkriće da je to zapravo tehnički izvodljivo :D

još me zanima: da li mislite da je moguće da se momak posle toga zaljubi sam u sebe?
 
E bash ti je tema ... pa jedino blpd_girl tebi u anus da ga smestim ... sebe da kresnem :)))) neka hvala ... vidim ja da je ovo za pedere .... mene zaobidjite ... ****** STOP !!!

zzz406v-1.jpg
 
blpd_girl:
niki, smeštaj sebi u anus šta god hoćeš, mene ne uzimaj u usta! i šta se tako vređaš, ko budala? lepo sam rekla da se ne vređate, i ova tema vam je nešto kao ona rubrika u Politikinom zabavniku "da li ste već čuli"

:)))))

pa ja rekoh ti napravila temu ...nesto ludilo ...sex sa zenama ... a ne da ***** sam sebe u doope ...pa ima pametnijih stvari ... a jesi li ti probala da uradish svecu i polizesh sama sebi svoju pizzu .. ajde probaj pa nam javi :))))
 

Back
Top