Da li nas čeka koalicija DSS-SRS?

Šta vam je verovatnije - da će biti, ili neće biti koalicije DSS-SRS?

  • Da, sigurno

  • Ne, sigurno

  • Moguće je


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Па вероватно је, ма шта радикали иначе причали. Тако су причали и да неће са СПС-ом 1997.
А неки аналитичари кажу да ће таква власт бити практично зацементирана у наредних 20 година.
 
Moguce je,ali...
Najverovatnije je da ce DSS imati manje glasova i od DSa i od SRSa,tako da sa kim god budu hteli da prave vladu,moci ce samo da se zadovolje ministrastvima tipa...za turizam,ekologiju i sl. eventulano ce Kostinja da dobije mesto potpredsednika vlade i to je to.
Garantujem da ce SRS odmah da se velikodusno ispris i ponudi DSS neka zanimljivija mesta u vladi ne bi li ovi odbili DS.
Nastavice se...:D
 
Naravno da nece imati samo mesta za turizam i ekologiju jer prvo nece imati mnogo manje od drugoplasiranog a drugo moci ce da ucenjuju do mile volje tako da ce biti mnogo uticajniji verovatno ce Kostinja opet da bidne i premijer a radikali su poznati da su najveci lazovi i da nemaju nikakvih principa pa ce pose izbora potrcati kod Kostunice bez obzira sto sada pricaju suprotno i bez obzira na Vojvodin testament pa ako budu trebali da dodju na vlast mozda ga i proglase neuracunjivim.Trebalo bi Velja da bude ministar prosvete a Palma ministar kulture ...
 
Svetolice,DSS ce moci da ucenjuje jedino ako oni vec sada u opciji drze SRS kao buduceg koalicionog partnera.
Ako ih ne drze i ne vide kao buduce koalicione partnere,onda se ce lagano dogovoriti sa DS.
Mislim,vec imaju primer iz bliske proslosti,a to je alavaost SPO-a nasta je izasla.
 
svetolik trpkovic:
Naravno da nece imati samo mesta za turizam i ekologiju jer prvo nece imati mnogo manje od drugoplasiranog a drugo moci ce da ucenjuju do mile volje tako da ce biti mnogo uticajniji verovatno ce Kostinja opet da bidne i premijer a radikali su poznati da su najveci lazovi i da nemaju nikakvih principa pa ce pose izbora potrcati kod Kostunice bez obzira sto sada pricaju suprotno i bez obzira na Vojvodin testament pa ako budu trebali da dodju na vlast mozda ga i proglase neuracunjivim.Trebalo bi Velja da bude ministar prosvete a Palma ministar kulture ...

Ето мени радости. Слажем се са првим делом. Коалициони поенцијал је битна ствар, посебно кад прелази у уцењивачки потенцијал :twisted:
Што се тиче другог, Ђинђић беше изјавио нешто о моралу, цркви и политици. Толико.
А ти Светоличе, оћеш остати у Србији ако Палма буде министар просвете?
Него има и могућност да Чеда подржи мањинску владу ДС-ДСС... Дакле кохабитанте по којима стално пљује. И шта ћемо онда?
Да полижете оно што сте пољували, или... :roll:
 
limojed:
Ето мени радости. Слажем се са првим делом. Коалициони поенцијал је битна ствар, посебно кад прелази у уцењивачки потенцијал :twisted:
Што се тиче другог, Ђинђић беше изјавио нешто о моралу, цркви и политици. Толико.
А ти Светоличе, оћеш остати у Србији ако Палма буде министар просвете?
Него има и могућност да Чеда подржи мањинску владу ДС-ДСС... Дакле кохабитанте по којима стално пљује. И шта ћемо онда?
Да полижете оно што сте пољували, или... :roll:
Ja bih bas voleo da Palma postane ministar na kulturu ako vec Bidza ne moze ja sam u mladosti bio panker pa me i dalje vesele te anahicne kombinacije sprdacine a to koga ce Ceda podzati to me ne dotice toliko moze koga oce da podrzi sto se mene tice .Jos da izaberemo Vjericu Radetu za ministrku na spoljni poslovi i postacemo hit u Evropi sigurno ce svi hipii,pankeri,anarhisti,ludaci ,ekscentrici i slicni iz celog sveta potrcati u Srbijicu koja ce im postati obecana zemlja :mrgreen:
 
a to koga ce Ceda podzati to me ne dotice toliko moze koga oce da podrzi sto se mene tice

А је ли?
А шта ако коалиција СРС-ДСС о којој причамо има 48% посланика, па Чеда дода својих хипотетичких 5%... веома хипотетичких?!?

Ма много сте ми ви симпатични.
Ево шта прича посланички кандидат ЛДП-а
Na čelu DSa u to vreme je bilo predsedništvo, a ne Čeda i Beba. To što DS nije zaštitila svoje ljude koji su bili pod udarom mafije najviše govori o DSu. DSS tu ima mnogo bolji ljudski kapital, oni su kriminalce u svojim redovima štitili i doveli ih na funkcije, a DS se odrekao ljudi koji su bili napadani samo zato što su bili protiv kriminala. Ali kada se odrekla Đinđića što ne bi i nekog tamo Čede ili Bebe, šsta su oni bili osim njegovi najbliži saradnici? Ništa, a toliko se funkcija ima sačuvati.

Линк

Значи ДСС је добар што штити своје лопове, а ДС није добар што се прочистио од лустратора ("бораца против мафије" који су лопови таман толико колико и они из ДСС-а - пред судом ионако нико није одговарао).
Е стварно ми је жао што посланички кандидат нема петљу да дође овде, већ своје глупости износи тамо где га штите модератори.
Толико ми је жао да се враћам у предизборну тишину...
Овај Светолик није ни приближно толико занимљив... Иако се труди.
Поздравите посланика кад се појави... Ако се ја не појавим одмах после :lol:
 
U predizbornoj kampanji se svašta priča i obećava. A ono što je Toma rekao, da su vrata za saradnju sa DSS-om zatvorena, to su priče za malu decu. Još kako će se uortačiti, vlast je slatka a DSS će se konačno i zvanično staviti na stranu SRS-a i time definitivno izgubiti status demokratske partije. Ništa se drugo i ne očekuje.
 
Englez:
U predizbornoj kampanji se svašta priča i obećava. A ono što je Toma rekao, da su vrata za saradnju sa DSS-om zatvorena, to su priče za malu decu. Još kako će se uortačiti, vlast je slatka a DSS će se konačno i zvanično staviti na stranu SRS-a i time definitivno izgubiti status demokratske partije. Ništa se drugo i ne očekuje.

Заиста живиш у кошмару уколико верујеш да нека странка или партија која у свом називу има "демократска" - ТО ЗАИСТА И ЈЕСТЕ. ДС је рецимо у периоду своје владавине као и ДХСС потврдила да НИЈЕ ПРОШЛА ПОРЕД ДЕМОКРАТИЈЕ...

То ти је исто као што си ти "Енглез" тако су и они "демократе"........ :roll:
 
pre cje se DSSovci radikalizovati i izgubiti ono malo demokratije shto imaju nego shto cje radikalci primiti i to malo demokratske orijentacije.

ne znam shta ih sprechava da se spoje jer cje se tako zacementirati do kraja na vlasti i pobediti mrskog im neprijatelja, osim onog iz Sheshketovog testamenta, da se ne saradjuje sa Koshtunjavim. sad mi to zvuchi nemogucje. DSS bi sigurno hteo, njima nije problem ni da saradjuju sa Tata Bradom (Palmom).... :roll:
 
Keeper:
pre cje se DSSovci radikalizovati i izgubiti ono malo demokratije shto imaju nego shto cje radikalci primiti i to malo demokratske orijentacije.

ne znam shta ih sprechava da se spoje jer cje se tako zacementirati do kraja na vlasti i pobediti mrskog im neprijatelja, osim onog iz Sheshketovog testamenta, da se ne saradjuje sa Koshtunjavim. sad mi to zvuchi nemogucje. DSS bi sigurno hteo, njima nije problem ni da saradjuju sa Tata Bradom (Palmom).... :roll:


A kako
smil432c0250a0781.gif
meris ili odredjujes koliko koja stranka ima demokratije. :shock: :roll:
 
u odnosu na stranke koje su izrazito demokratske.
slazhem se da nije bash najsrecjnije uzimati DS i LDP za repere demokratizma, al ajde.
dalo bi se pametno raspraviti shta bi za nas u srbiji trebala biti demokratija, a shta se nama predstavlja za istu. meni se chak vishe svidja ta vrsta demokratije DSSa, onako kako je nachelno predstavljaju (koja je vishe okrenuta nama samima) negoli recimo DSa (pro-evropski orijentisana) a kamoli LDPa (totalno ulizivachki pro-evropski), al to nije sushtina onog shto sam rek'o... sushtina je da je DSS maltene svachija qchka. velja palma ni radikali im nisu izgleda po ovome daleki, a gledajucji pojedine chlanove ovde koji su za koshtunjavog, i poneke koje lichno znam, ........ chisti radikalci. :roll: ... zaista je tanka linija izmedju istinske demokratije u smislu saradnje i razumevanja svakog i koalicije sa SRSom veljom i palmom.
 

Back
Top