VIRTUAL CD4

  • Začetnik teme Serbia&Montenegro
  • Datum pokretanja
S

Serbia&Montenegro

Gost
Инсталирћо сам са неког CD-a VCD4 i posto je shareware vise ne mogu da ga koristim. Mogu li kako da ga nateram bez reinstalacije OS-a da svaki put kad ga pokrenem on ga prepoznaje kao prvi? :idea: U registru sam izbriso sve njegove tragove, i on mi izbacuje poruku da mogu da ga koristim jos 30 dana, ali mi ipak trazi license key :twisted:
 
Incognito:
Kupi ga, i problem resen... Ili lepo deinstaliraj isti, skini SoftDisc, i problem resen (posto je SoftDisc freeware za nekomercijalnu upotrebu)...

Poz.
Probao sam i to, i to opet ne reaguje. Da li taj SoftDisc moze da prepozna images koje sam pravio u Virtualu :? .
PS. Jedino nisam probao da ga kupim, hteo bi nekako da zabusim ako je moguce :D
 
Serbia&Montenegro:
Probao sam i to, i to opet ne reaguje. Da li taj SoftDisc moze da prepozna images koje sam pravio u Virtualu :? .
PS. Jedino nisam probao da ga kupim, hteo bi nekako da zabusim ako je moguce :D

Pa ne znam kakve image fajlove snima VirtualCD, ali mislim da su standardni .iso ili .img fajlovi... SoftDisc podrzava vecinu takvih... Zaista je odlican program... Meni lipsao CD-ROM pre par nedelja, pa pozajmio od ortaka CD-ROM i prebacio vecinu diskova koji su mi potrebni u .iso fajlove, i evo, sljaka fenomenalno, a jede daleko manje resursa od VirtualCD-a... (usput, ne pitaj zasto nisam kupio nov CD... obecao sam da necu, no to je sad vec privatna stvar)

P.S. 'zabusavati' je moguce, ali ne ocekuj da cu ti ja u tako necemu pomoci... A i ne ocekuj to od ostalih, jer je zabranjeno postovanje takvih informacija na Krstarici, i njihovi postovi ce biti vrlo izbrisani... A mogu cak i da zavrse sa server ban-om...
 
Incognito:
Serbia&Montenegro:
Probao sam i to, i to opet ne reaguje. Da li taj SoftDisc moze da prepozna images koje sam pravio u Virtualu :? .
PS. Jedino nisam probao da ga kupim, hteo bi nekako da zabusim ako je moguce :D

Pa ne znam kakve image fajlove snima VirtualCD, ali mislim da su standardni .iso ili .img fajlovi... SoftDisc podrzava vecinu takvih... Zaista je odlican program... Meni lipsao CD-ROM pre par nedelja, pa pozajmio od ortaka CD-ROM i prebacio vecinu diskova koji su mi potrebni u .iso fajlove, i evo, sljaka fenomenalno, a jede daleko manje resursa od VirtualCD-a... (usput, ne pitaj zasto nisam kupio nov CD... obecao sam da necu, no to je sad vec privatna stvar)

P.S. 'zabusavati' je moguce, ali ne ocekuj da cu ti ja u tako necemu pomoci... A i ne ocekuj to od ostalih, jer je zabranjeno postovanje takvih informacija na Krstarici, i njihovi postovi ce biti vrlo izbrisani... A mogu cak i da zavrse sa server ban-om...
Videcu da svucem SoftDisk pa cu ti javiti kakav je.
A za nov CD mozes valjda "izvuci" odnekuda 20-ak eur ili ako uzimas povoljan moze i za 10.
P.S. Sto se zabusavanja tice sam cu se pobrinuti za to ako mi se ne svidi SoftDisk.
 
Кулиража:
Videcu da svucem SoftDisk pa cu ti javiti kakav je.
A za nov CD mozes valjda "izvuci" odnekuda 20-ak eur ili ako uzimas povoljan moze i za 10.
P.S. Sto se zabusavanja tice sam cu se pobrinuti za to ako mi se ne svidi SoftDisk.

SoftDisc mozes skinuti sa: http://www.ezbsystems.com/softdisc/download.htm

Izgleda da su ukinuli 'Free for non-commercial usage' licencu (mozda i nisu... procitaj user agreement)..

Za nov CD, nije problem kinta (mogu ja da kupim i DVD rezac ako hocu), vec obecanje... rekoh vec, privatna stvar...

P.S. Radi sto ti je volja... Tebi sve to ide na dusu...
 
Кулиража:
Wuk:
CAR DUSAN SILNI:
NECE SKAPAT * GA. :D :D :D :D
Daj Dusane ne seri vec pomozi coveku ako mozes.
A imas na krstarici u biblioteci softvera vcd pa ga skini da te ne boli glava ili crackuj vc4.
A za kulirazu koliko platis za licenece key 8) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Sta cu tebi placati kad ne placam ni onom kome treba da placam :!: 8)
Pa moram i ja od neceg da zivim Treba prehraniti zenu i decu :twisted: :P :P
 
Incognito:
Кулиража:
Videcu da svucem SoftDisk pa cu ti javiti kakav je.
A za nov CD mozes valjda "izvuci" odnekuda 20-ak eur ili ako uzimas povoljan moze i za 10.
P.S. Sto se zabusavanja tice sam cu se pobrinuti za to ako mi se ne svidi SoftDisk.

SoftDisc mozes skinuti sa: http://www.ezbsystems.com/softdisc/download.htm

Izgleda da su ukinuli 'Free for non-commercial usage' licencu (mozda i nisu... procitaj user agreement)..

Za nov CD, nije problem kinta (mogu ja da kupim i DVD rezac ako hocu), vec obecanje... rekoh vec, privatna stvar...

P.S. Radi sto ti je volja... Tebi sve to ide na dusu...
Skino sam SoftDisk :lol: i sasvim dobro radi, ALI baksuz ne prepoznaje Imeges koje sam pravio u virtualu jer snima vc4 fajlove. Probao sam i fantom CD ali ni on ih ne cita. Znas li mozda jos neki takav program? :? 8)
 
Pa uz SoftDisc ide i program UltraISO (koji doduse nije besplatan, ali sluzice ti svrsi u trial periodu) koji prevodi iz svega u sve... sasvim fino prevodi .vc4 i .000 fajlove u .iso ili .img (i .ccd, i .cdi, i .nrg i jos par drugih) koje SoftDisc bez problema koristi...

Poz.
 

Back
Top