Sta zene zele????

Trenutno bih mogla...uz malu asistenciju ;)
229,1186495123,1.jpg
 
Partyholic:
Drage devojke, pomozite meni i milionima drugih muskaraca da objasnite ono sto nas muci vekovima....jednostavno napisite sta trazite od muskaraca u vezi


tema je davno postavljena
mozda cu se ponoviti...

ali definitivno mislim
da u razlicitoj zivotnoj dobi
zene zele drugacije stvari...

dok su mlade, fizicki izgled je veoma vazan
kasnije - uz mnogo toga jos, vazna je i sposobnost
da se osnuje porodica, stabilnost...
 
Partyholic:
Drage devojke, pomozite meni i milionima drugih muskaraca da objasnite ono sto nas muci vekovima....jednostavno napisite sta trazite od muskaraca u vezi
Odlucnost-jer ja sam neodlucna, cak i u vezi sa najnebitnijim stvarima...

Aktivnost-da me odvaja od racunara, od lencarenja...

Stedljivost (ovo u slucaju braka)-jer ja nemilice trosim novac, do poslednjeg dinara...

Planiranje-jer ja ceo zivot zivim bez plana, nasumice i po trenutku...

Uglavnom, trazim sve ono sto ja nemam i sto nisam. Od onoga sto jesam, trazim ambiciju i kod njega, (mada, ne mora neka prevelika), zatim da zna kada mi treba ostaviti vremena samo za mene i da zna da to nema veze sa njim... Ne treba mi neko cesto padanje u ocajanje, cesto samosazaljenje, lose misljenje o sebi samom.
I jako mi je bitno kako se ponasa prema drugim ljudima, bilo kome!
I naravno, volela bih kada bi svaki susret mogao biti veseo, pun smeha, spontan itd... Da on to ume da napravi, da se organizuje...
 
Pa ajde onda ovako: za pocetak nadji devojku,voli je,mazi je,moras stalno da je iznenadis necim,zavisno sta ti mozes da ponudis,a sta ona trazi kapiras?
Recimo izvedi je na veceru odvedi je u pozoriste i tako dalje,nemoj da radis stvari koje je nerviraju moras da se dobro potrudis da vidis sta ona voli sta nevoli,ma ima mnogo toga opet ponavljam zavisi od devojke.... sta trazi od tebe, a to je lako uvideti odma na samom pocetku veze. da nazovemo taj pocetak kao veza.A narvno zavisi i od vas koliko ste spremni da pruzite i da doprinesete da vas zena voli......
 
Partyholic:
Drage devojke, pomozite meni i milionima drugih muskaraca da objasnite ono sto nas muci vekovima....jednostavno napisite sta trazite od muskaraca u vezi
Zavisi...to je kod svake od nas promenjljivo...menja se s godinama, zahvaljujuci iskustvu i sazrevanju...
Ako je ikako moguce, pokusajte zaista ozbiljno shvatiti dubinu duse zene s kojom ste, nemire koje oseca, strahove koje potiskuje...ne trazite od nje da bude vasa ali ne dozvolite ni da bude samo svoja...i volite, beskrajno! Eto...nije lako...ali, ako mislis da je vredna tvojih misli i emocija- onda i vredi potruditi se, zar ne? ;) !
 
Drage devojke, pomozite meni i milionima drugih muskaraca da objasnite ono sto nas muci vekovima....jednostavno napisite sta trazite od muskaraca u vezi

o tome bi moglo bas puno da se pise, ali sustina je da pokazes da ti je stalo do Nje, da budes pazljiv, da te zanima kako se oseca - i da ne radis nesto zbog cega ce se osetiti lose..nista u ovom nasem univerzumu ne moze da bude savrseno..na kraju, i raspolozenje svakoga od nas je nekad ovako, a nekad onako...ali da se trudis da vam bude lepo:p
 

Back
Top