Sta zene zele????

Vecina zena voli folirante da bi kasnije imale o cemu da pricaju. Njima je u svakom trenutku zivota dosadno kada nemaju nekoga ko ce im biti "najbolji", ko ce ih zasmejavati i zato su cesto usamljene. Da bi bio najbolji uvek moras da budes dovoljno visok, lep, ruzan, duhovit, pametan.... Svaka ima drugacije kriterijume ali sve je u sustini povezano samo sa spoljasnim utiskom i to one nazivaju "hemija". Svako ko je "najbolji" u odredjenom trenutku njenog zivota je njena ljubav, hemicar ili alhemicar dok se ne pronadje novi i pogodniji. Svi ostali su nebitni u takvim momentima jer uvek je bitan samo jedan, koji se lako moze zameniti. Zene mogu da vole samo jedno zivo bice. Retke su one koje mogu da kazu da vole svakog muskarca, a da im se ponekad desi da naidju na osobu koju nisu u stanju da vole. Zato su njeni kriterijumi najvaznija stvar. Oni zavise od drustva, njenog vaspitanja, intelektualnog i duhovnog stanja svesti... i zato se uvek moras uklopiti u taj opis svidjao ti se on ili ne svidjao ako hoces da je oboris. Zene nisu sposobne da raspoznaju kvalitete kod muskaraca, jedini merljiv kvalitet im je taj njihov licni, i on je kod vecine zena na visokom stupnju. Zato su ponekad nevaspitane, drske, hladne... jer njima je nezamislivo da ih svaki drugi muskarac moze zadovoljiti, i da ih jos pored toga ima nekoliko milijardi.
 
Žene uglavnom ne znaju šta žele. Ali znaju vrlo dobro šta ne žele. :)

Ja želim od muškarca, pre svega, poštovanje, razumevanje, toleranciju,... iskrenost... podršku...
ali mislim da to želim od svake osobe koja mi nešto znači... :?
 
Zene zele, zele i zele, a kada im se ostvari zelja pozele nesto drugo, i tako u krug!!!
Trebalo bi da muskarac u zeni izazove emotivnu katastrofu posle koje nece ni pomisliti da ga ostavi (jednostavno da misli da od njega nema boljeg), onda je ostavi, malo kulira (malo (vise) svrlja), pa se posle pomiri, i vise ne brine o tome sta zeli, jer ona samo zeli da bude sa njim!!!
Onda se naravno ozeni (ako je vreme), napravi bar troje dece pa se razvede!!! -ovo je sala :-)

Dobro, neka sve ovo gore navedeno bude sala, ali usvakoj sali...

Zena zeli da oseti da muskarac oseca i naravno svakoga dana ljubav, ljubav, ljubav, ljubav, ljubav, ljubav i samo ljubav ljubav - mislim vodjenje ljubavi,vodjenje ljubavi ,vodjenje ljubavi ,vodjenje ljubavi ,vodjenje ljubavi i naravno vodjenje ljubavi!
[:-)
 
Ako upitate bilo koju zenu odgovorice vam isto zeli muskarca koji je iskren, duhovit, posten, inteligentan, veran, da lepota nije bitna, da je potrebno da je slusa i razume i gomilu divnih osobina. Ako se okrenem i pogledam oko sebe vecina zena ima ovakve muskarce u svojoj blizini - ili su im najbolji drugovi ili su "oni smaraci" ili su dugogodisnji momci koje su prevarile bezbroj puta. Donosim zakljucak da su nam mnogo drazi "prevaranti" nekako ostanu u nekom delu naseg srca i ne mozemo da ih zaboravimo - ako ponesene losim iskustvom mozemo da naucimo da uzvracamo istom merom mislim da bi svima zivot bio jednostavniji.
 
Sta zene zele? Hmmm.... cekaj da razmislim.
Da su sigurne pored svog muskarca.
Jedan savet za muskarce; Nista se ne podrazumeva. To sto ti mislis da ona zna, verovatno ne zna, pa joj za svaki slucaj reci.
Primer: " Volim te!"
Ovo iskljucivo vazi za momke koji vole svoje devojke, za ove ostale nemam nista da kazem.
 
Zivot je more:
ZENA NE ZELI NI MANJE NI VISE, SEM DA VOLI I BUDE VOLJENA! Ako i vi umete da volite, volece vas...zasigurno! Inace mozete provesti i ceo vek odgonetajuci sta "to zele"..a potrebno je SAMO da sve sto pokazujete bude ISKRENO, i SRCEM!!!

Ovaj post izdiže diskusiju iznad nivoa trivijalnih stvari i dovodi nas do bitne stvari.
A to je ljubav.

Mislim da žene imaju veliku želju da budu voljene.Čini mi se da im je to najviše bitno i da znaju da ćeš im uvek pomoći,makar kao prijatelj.Osim kad im povrediš ponos. Tad vole jedino sebe.
 
Ovde je mnogo toga receno...i nista nije netacno....tesko je reci za citavu zensku populaciju sta voli ali valjda ce u preseku svih ovih,kako inspirion rece,trivijalnosti moci da se nasluti neka carobna formula:)
Zene vole jake momke,odlucne!(ne grubijane)
Zene vole nezne momke i romanticne(ne njanjave i pateticne)
zene vole samouverene i stabilne(ne situirane,pune para jer i neki koji imaju love ostaju nepouzdani)
Zene vole misteriozne momke(ne prevarante)
Zene vole momke bogate duhom,zdrav humor(ne zabavljace i spadala-mada je i to ok osobina...)
Recju....ZENE VOLE MUSKARCE-PRAVE MUSKARCE.....eehhhhhhhhhhhhh
 
algola:
zena za godisnjicu zeli pogled pripadnosti, lepo cvece, romanticnu veceru i najlepse, vodjenje ljubavi!

E, sad, ako nisu vodili ljubav i tokom cele godine, ako joj nije kupovao cveće, ponekad, ako je za godinu dana nije izveo ni jednom na večeru...Šta su onda radili celu godinu? Blah! Mislim da je dovoljna pažnja što se sećaš datuma, da će već samim tim biti presrećna, ostalo je sve "materijalno". Učini joj nešto što je rekla da bi želela, a što je u skladu sa tvojim mogućnostima. Samo jednostavno i bez neke velike pompe, jer...godine se nižu...ili ne...
 
Ta godisnjica, nadam se da je ukusno prosla pa cak ako je ta vecera bila u kucnoj varijanti, onako zajednicka... pogled preko ruze nije materijalni! sve je stvar inspiracije potkovane ljubavlju ako je ima...
 
Ovo sto govorite :"Vazno je da se setim i da ne zaboravim godisnjicu" naravno da necu da zaboravim kada me ona vec podsetila na to(ne bi ja ni zaboravio) Najverovatnije bi neka lepa vecera bila dobra zamisao....
 
Partyholic:
Ovisi koje zene...mislim ne zele one sve da budu voljene...

Tu se slazem-nekako kao da je zenama urodjena zelja da pate za nekim.Skoro da je pravilo da ce prije izabrati pravog gada nego nekog finog momka-jednostavno im nije interesantno :confused: govorim i iz svog iskustva ali i drugih :(
Bez uvrede..ali zene cesto ne znaju sta zele...
 

Back
Top