Fotke za kalendar

gorki2

Zainteresovan član
Poruka
305
Radim kalendar pa mi treba par fotki sa motivima iz Srbije. Ako neko ima dobar snimak a da ga je sam snimio i hteo bi da ga ustupi za Dž. bio bih mu zahvalan. Naravno pisalo bi ko je autor fotografija.

Motivi: manastiri, ikonostasi, panorame, polja kakva god ...i sve što ja autentično.
 
Koji cilj ima izrada kalendara? Da li je komercijalan ili ne?U cije ime se radi? Mozda previse pitam ( i pitanja su tipicna UDBAShKA) ali ako budem davao fotke za dzabe voleo bih da znam neke stvari.Pozdrav.
 
Da u pravu si trebalo je da kažem. Dakle bavim se grafičkim dizajnom i u pitanju je lično moj projekat, da ga tako nazovem. (dosta sam radio za druge) Kalendar je namenjen za Srbe koji žive u Amerci i Kanadi a ako se dopadne i nekom Ameru nemam ništa protiv. :) Problem je u tiražu (tiraž=zarada) i kako je ovo pilot projekat, potpuno je neizvesno koliki će biti, u svakom slučaju ne očekujem ništa posebno jer ne verujem u čuda i imam relativno slabu logistiku. Zbog toga na ovakav način tražim slike a ne kod nekog od poznatih majstora, kojih hvala bogu ima kod nas i zaista sjajno rade.
 

Back
Top