Dabogda crkla??

Možda ona nije tvoja prava majka!!!!!!! Možda ja ceo tvoj život zabluda!!!!! Možda je ceo tvoj život laž!!!!
Šalim se!! Što joj nisi rekla "Ša je bre? Ša oćeš? Aj izađi napolje da te ispeglam bre"!!! Opet se šalim!!
Izvini ali ne mogu da iskuliram, ali jel si se zapitala nekad: "Da li je ONA stvarno moja mati"?????
 
pa dosta mirno al zna se pomalo i divljati:) dodushe sad ovaj novi premijer pravi od nas dosadne shvicarce!! ja sam vishe volio dok je bila anarhija i bezvlashtje..ta sloboda se nikada vishe nece ponoviti
 
Meni Koja , malo-malo pa kaze dabogda crkla :)))...eno ga, bio juce na ljis i na moje "crkoh od smeha" - odmah izvalio svoju omiljenu uzrecicu :)))...nego, izgleda da nije te srece- 'vak'ima kao ja tesko moz da se desi crkavanje ;)...
I ja misli, da je tvojoj mami to izletelo, bez razmisljanja...moja cera se odavno ne obazire na to kad joj ja, besna, kazem da cu da je zadavim...ona vec odavno pocela i da me zeza na tu temu...
 
iskreno, ne verujem da bi ona tek tako rekla, svom detetu tako nešto.
budi iskrena, ne prema nama, nego prema sebi.
nešto si zasrala žešće!
ako nisi...onda je keva....imala loš dan.m?
ja znam samo dve osobe kojima to kažem.i mislim.

 
hanibal77:
onda bih mozda rekla mia iha dabogda crkla hose manuel te je sve slagao :lol:
hahahahhaahhahahahaahhaaaahhhhhaaaaaahhhhhhhaaaaaaaaaaa

oh dios mio..mi amiga...ke pasa???por ke jores????
o lalalalala mućos sangre:lol:
@ peta...
mico, duzo jedna mala...baš me potresla tvoja priča.
drž se.

 
samuraijack:
Možda ona nije tvoja prava majka!!!!!!! Možda ja ceo tvoj život zabluda!!!!! Možda je ceo tvoj život laž!!!!
Šalim se!! Što joj nisi rekla "Ša je bre? Ša oćeš? Aj izađi napolje da te ispeglam bre"!!! Opet se šalim!!
Izvini ali ne mogu da iskuliram, ali jel si se zapitala nekad: "Da li je ONA stvarno moja mati"?????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
A ja mislia moja majka zlikovac....Zao mi je sto ti se to dogodilo....
jednom nisam pricala s njom 3 meseca, i jos uvek to nismo ispeglale, teske reci treba izbegavati. taj bol ne prolazi. Normalni su sukobi, svadje, ali takve uvrede?!!?!?! Strasno! Razumem te skroz, ali ipak ti je majka jedina na svetu, volis je i ona tebe, samo vam je komunikacija nula.... drzi se stvari koje mozete zajedno...bice lakse....
Pozdrav, sve najbolje!!
 
samuraijack:
Možda ona nije tvoja prava majka!!!!!!! Možda ja ceo tvoj život zabluda!!!!! Možda je ceo tvoj život laž!!!!
Šalim se!! Što joj nisi rekla "Ša je bre? Ša oćeš? Aj izađi napolje da te ispeglam bre"!!! Opet se šalim!!
Izvini ali ne mogu da iskuliram, ali jel si se zapitala nekad: "Da li je ONA stvarno moja mati"?????
Naravno. Cim mi je to rekla!
 
Peta W.:
Koliko vidim,vecini ovde je teshko da poveruju u to... e sad ovako,ja da vam kazhem.... mene je moja mama mahom uglavnom saplitala u zhivotu..a tamo gde sama zapnem,nije mi pruzhala ruku da mi pomogne,vec bi dobacila neshto u stilu "Sama si kriva.".... od malena me je ubijala u pojama uvredama da sam glupa, nesposobna a pre neki dan mi je rekla da ne mozhe da veruje da sam iz njenog stomaka izashla. Ljubila me samo o rodjendanima,a ponekad ni tada. Maltretirala me u osnovnoj zbog svake ocene koja nije 5,u chetvrtom razredu mi je chak rekla u naletu besa da ce da me prebaci u defektno odeljenje jer sam dobila 4+. Sada mi je to smeshno,ali verujte mi tada nije bilo. Nikad mi u zhivotu nije rekla "Dobro si to uradila"..ili "ponosim se tobom". Uvek su to bile neke pridike i prebacivanja. Ruku je dizala na mene do 19. god..kada sam konachno pochela da se branim. U srednjoj sam bila tuchena kaishom (oh,da..onom metalnom stranom) i nosila krvave podlive ispod farmerica..isto zbog ocena..ili zato shto nisam poshtovala izlazak do 2 posle ponoci,pa ostala malo duzhe. Mislim da je nepotrebno da vam objashnjavam kakve je to posledice ostavilo po mene. Tako da...eto..ja razumem na neki nachin...
:(
ne mogu da verujem.
meni bi od roditelja bila potrebne i mnogo manje stvari da ne mogu da ih gledam ocima.
ja sam vrlo malo batina od mojih dobila (uglavnom me je mama tukla,ili rukom ili varjacom :roll: ,stari mi je samo jednom opalio samar) ali sam svaki put zapamtila,negde od cetvrte godine pa dok me nisu poslednji put tukli.
i tako danas kada se posvadjam sa mamom setim se kada me je i zasto tukla i pocnem da se tresem od besa.a uglavnom su to bile bezazlene stvari,npr pojedem sladoled i obrisem ruke o majicu,ona poludi kad me vidi i samo me uhvati i prebije,ili zato sto nisam sredila sobu ili tako nesto.
sad,meni u zivotu nisu ostale modrice ili podlivi od batina,i nista osim one detinje sujete nije povredjeno ali nikada necu shvatiti zasto je morala da me bije za tako glupave stvari...a uvek sam bila i dobar ucenik,i poslusno dete...jedino sto sam (bila) aljkava i neuredna...i danas nekada hoce da digne ruku na mene zbog toga,samo je jedini problem sto se ja sve teze kontrolisem kada neko na taj nacin ispoljava agresiju prema menia,a posebno sto sam ja ta koja je veca i mnogo jaca.sebi ne bih nikad dozvolila da to uradim,i onda u naletu besa udarim rukom u sto,radijator ili nesto slicno i opet ja ispastam sa otecenim dlanovima i nadlakticama.jedmom sam tako umalo slomila prozor.ali ne bih sebi nikad oprostila kada bih udarila nekoga.
i dan danas kada se setim batina bude mi bas tesko i dodje mi da placem,i osecam neku emociju izmedju besa,tuge i zbunjenosti.
 

Back
Top