Pravim anketu...

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.639
dugo nisam pravila ankete, pa sam se eto malo uzelela.
elem, blizi nam se nova godina, a u anketi ce se naci 10 parova i pitanje sa kime bi zeleli da docekate novu godinu. mozda je bilo bolje da sam je postavila bez ikakvih pitanja, ali ipak bih volela da mi date neke predloge...da ne bude posle da se neko ljuti.
e neke sam smislila, a vi mi smislite jos neke, pa da sutra lepo stavim anketu. :lol:
a vidim i neke nove likove, pa nikako da pohvatam ko je ko...
 
...minon +
1612_04.jpg
 
Copy_Cat:
nemam pojma ko si ti????
a i ovaj ivan sto kaze da ga zaobidjem, pa kazem ja sve neki novi likovi.

minon, Ko je ta forumashica? koji joj je nik? :lol:
wasp, imas neku zelju?

Ja sam stari lik, ali nisam isao na ovaj podforum, jer mi nije bio zanimljiv, ali kada sam video acine tebe :D. Zar je bitno ko smo mi :D
 
i tebi paradizo puno pozdrava,,,,....slabo te vidjam u poslednje vreme, mada ni mene nema bas puno.

POMAGAJTE LJUDI DAJTE NEKE PREDLOGE!!!! moze i zensko - zensko, musko - musko. :lol:

curse jbt. dok ja skontam ko je ko. :lol:
sad cu malo da se promuvam da vidim el ima nekih novih simpatija da ih turim u anketu a vi drugovi i drugarice forumashi predlazite. nemoj da se neko ljuti posle.

ivane pa normalno da je bitno ovde se ljudi manje vise znaju, jel imas ti nekog ovde da ti je posebno simpa?
 
E Cat stavi Acu sa Hellen :lol: imaju toliko toga da ispričaju jedno drugom,a mož i mene da staviš u tu anketu,e sad partnerku ma izaberi nešto, samo da se ona posle ne ljuti, :lol: ak se setiš :wink:
 

Back
Top