posao na brodu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dame i gospodo zanima me sta je najveca prepreka za odlazak na brod. Engleski znam manje-vise, nisam osudjivan, studiram.... Najveca briga mi je to sto nisam "odrobija" dug otadzbini.Cuo sam Sea agenciju, medjutim niko se ne javlja na brojeve sa sajta. Da li ta agencija i dalje radi?
Ajde pomagajte!!!!!

Ima agencija u madjarskoj dreamjobs@freemail.hu u pecuhu to ti je oko 150km od Novog Sada oni su podruznica employment-power-a za madjarsku,a govore i srpski evo ti broja 0036702923765 Bernadett Bauer je sefica tamo ali ima i nasih ljudi koji tamo rade!
 
Pozdrav MORNARI !!!! Kako ste?
Ja sam se upravo vratila sa broda i mogu vam pomoci i odgovoriti na sva vasa pitanja vezana za brod.
Ja sam radila na kompaniji Princess Cruises na brodu Diamond Princess na poziciji Buffet stewardes i prezadovoljna sam. Otisla sam na brod preko agencije Kouzon iz Nisa. Tako da svima najiskrenije preporucujem ovu agenciju, jer sam pre toga imala negativna iskustva sa agencijom Sea i sa agencijom iz Sombora...
 
Ja imam jedno pitanje,zanima me od koliko godina oni ''regrutuju'',jel se moze prijaviti sa 18 godina ili je to jako rano? Jer cu ja biti 18 u martu,znam Engleski i Spanski ali,nemam nikakvog radnog iskustva sa poslovima ovog tipa,a na sajtu im pise da treba da predas tvoju radnu biografiju i sl...
 
@Raisa: ne mozes sa 18god :( 21 god je donja granica....bar za listu poslova za koje ja regrutujem ljude, a to je i neki medjunarodni standard. moraces malo da se strpis. taman da steknes iskustvo u ugostiteljstvu 2-3 god :)
 
Uskoro se otvara agencija u Zrenjaninu za zaposljavanje ljudi na prekookeanskim putnickim brodovima. Agenciju otvara covek koji je dugo godina radio za kompaniju i svojim dugogodisnjim radom stekao poverenje vlasnika te kompanije od kojeg je dobio potreban sertifikat za otvaranje agencije. Ukoliko zelite vise informacija o svemu tome posaljite mail pa cu Vam dati broj telefona osobe sa kojom cete moci vise da porazgovarate o svemu tome. Jedno je sigurno, nema lazi nema prevare...coveka poznajem vec 31 godinu. Ako neko bude resio preko njega da ide na brod otici ce 100%.
E-mail: seagency023@gmail.com
 
:lol: Bila je jedna devojka, od drugara koleginica, fotograf. Kaže da su i od nje zahtevali isto što i od ostalih - da od žene od 100 kg napravi barbiku ( u fotošopu) i tako to ;) Ludi ljudi, a na brodu baš polude, pa to je zatvor na vodi. A 6 meseci, pa ti vidi :)

Ne zezaj da i takvi poslici mogu da se upecaju? :eek:

Ja mislio samo rintanje, ribanje potpalublja itd. :D
 
@ Milanne

Mogu. Ima raaznih pozicija od onih koji rade u gift shopu { prodavnice, butici,prodavnice nakita,gde ja zelim da radim } do rada u casinu { i to me mami } do animatora do fitness instruktora itd..


Zna li neko koliko kosta da radis na jednom brodu? Posto sam ja gledala i treba da platis nekih 600 dolara za neke prevode ,preglede kojecega...
 
E ovako da krenem od pocetka prvi put sam na FORUMU pa ne zamerite ...i naravno pozzz svima :))
ja sam dobila posao kao fizer preko E.P. i 1.marta treba da putujem za London na obuku ,medjutim u medjuvremenu su me pozvali na jos jedan razgovor kao provera engleskog (PONOVO)pa da nebi duzila interesuje me da li ima jos neko da je dobio ovaj posao u toj struci ili da takodje ide na obuku u London ili ako neko nesto zna i ima neki savet da malo pomogne plsss ty ...?!svaku pomoc prihvatam :))
 
Ako ima neki frizer da je dobio posao na brodu naravno preko E.P. I treba da putuje za london ili ako neko ima neki savet stvarno bi bila zahvalna svaka pomoc je dobrodosla posto sam ja dobila posao i uskoro treba da putujem volela bih da cujem da ima jos neko posto sam maaaaaaaaalooooooo vise uplasena i zbunjena any way helpppppppppp:dontunderstand: :) :think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top