Black Eyed Peas

Omiljeni član grupe BEP

  • Will.I.Am

    glasova: 8 47,1%
  • Taboo

    glasova: 1 5,9%
  • Apl.De.Ap

    glasova: 2 11,8%
  • Fergie

    glasova: 6 35,3%

  • Ukupno glasova
    17
  • Anketa je zatvorena .
iz mog ugla gledano.....nishta preterano.....mislim da im nije will.i.am-a koji pravi bitove.....nishta oni nebi uradili....a da i lepo su pocheli,pa su onda pocheli da smaraju sa club hitovima.....na ovom najnovijem albumu chisto smaranje....fergie josh izdala svoj album chista komercijala....katastrofa.....
 
Cuo sam nesto od njih i nesto veoma malo mi se svideo.
Prvo mi se svideo spot za pesmu don't lie kad onaj crnac vozi bicikl sa SSSR majicom.
Sa tog albuma mi se takodje svidela pesma Gone Going Gone, a i tu da im nije Jack Johnsona sa gitarom ne bi mnogo uradili.
Sto se ostatka tice, sasvim prosecne i poneke dosadne pesme.
 
Tankian:
iz mog ugla gledano.....nishta preterano.....mislim da im nije will.i.am-a koji pravi bitove.....nishta oni nebi uradili....a da i lepo su pocheli,pa su onda pocheli da smaraju sa club hitovima.....na ovom najnovijem albumu chisto smaranje....fergie josh izdala svoj album chista komercijala....katastrofa.....

ma mojne da serete! bas su super! a sta je po vama kvalitet? Pesme za laku noc, mozda? :evil: :confused:
 
Album od fergie lici na neku plagiju albuma i zvuka Gven Stefani. tj, pardon, cuo sam samo jednu pesmu, ali mtv logikom dolazim do toga da joj je ceo album takav....
'where is the love' se malo izlizalo, izlizali su je svojim novijim pesmama, svidjaju mi se 'hey mama' i 'don't phunk with my heart'
 
ja volim pesme where is the love..hey mama...shut up..let's get started...nije losa ni don't phunk whit my heart...nisu losi oni...will.i.am. je nekako najbolji..onaj taboo mene pomalo nervira...
 
Tankian:
pa da u stvari....branko kockica je mnogo opasna faca a i grupa kolibri sa pesmom ``paprike``bi oborila mnoge bilboard rekorde.....
Meni ovo zvuchi ko sarkazam,,,
Al ja sam pre 7,8 godina skakala s prozora na krevet,bacala se i zamishljala publiku koja doziva moje ime dok pevam te pesmitze :lol: :)
Ja i dan danas umem da se pogubim i to pevam.
 

Back
Top