CRNA LISTA
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Tema: CRNA LISTA

Početnik
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down CRNA LISTA prevarantskih firmi

Evo da zapocnemo TOP listu prevarantskih firmi!

1. LOBBY&LOBBY Limited 1 (i 2)- sklapanje igracaka i agencija za zaposljavanje u svetu
    Poslednji put ažurirao/la plavizeka : 14.11.2006. u 15:14

Početnik
    Učlanjen
    30.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: CRNA LISTA

BIOLKLINIKA je isto tako prava prevarantska firma... Koristila sam njihov bromelin pa smo ja i mama umesto da smršamo dobile posle upotrebe ovih njihovih tableta još par kilograma više.. Čista prevara... Pozdrav...
    Casovi solfedja i teorije muzike, priprema ucenika za sve nivoe muzike. Priprema ucenika za prijemne ispite.

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Treba napraviti ovakvu listu,ali stavovi nisu objektivni ,već subjektivni,jer na osnovu vašeg(našeg) ličnog iskustva teško je prosuditi da li je nešto dobro ili ne,i ne treba olako lepiti etikete.
    Ne može sve svekome da odgovara,imamo različite ukuse,različite poglede na svet i na ljude,zato nemojte olako etiketirati.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Pravite je, ali je POTKREPITE argumentima tj, ISKUSTVOM i opisom KONKRETNIH situacija.
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Aktivan član
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

U Nisu los glas prati firmu 'miloscic', drze trafike po celom gradu. Prvo neke probne periode prolazis, i ako prodjes strpaju te u neku trafiku na periferiji, a plata ti dodje za dva meseca tek , ako budes srecan.
    Nisam radio, ali su mi prepricavali. I svako ko je nesto znao o njima, nije rekao mnogo lepog.
    Ipak, oni sto rade kod njih deluju krepko i zadovoljno.
    Pretpostavljam da je to jedna od onih firmi koje ili volis ili mrzis.

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Ovo postaje rekla kazala.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

još jedna sportska šansa
    so..samo iz ličnog iskustva, ako je dobro argumentovano i odmereno napisano imaće smisla "crna lista"
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Početnik
    Učlanjen
    14.11.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drbob
    Treba napraviti ovakvu listu,ali stavovi nisu objektivni ,već subjektivni,jer na osnovu vašeg(našeg) ličnog iskustva teško je prosuditi da li je nešto dobro ili ne,i ne treba olako lepiti etikete.
    Ne može sve svekome da odgovara,imamo različite ukuse,različite poglede na svet i na ljude,zato nemojte olako etiketirati.

LOBBY & LOBBY Limited 1-2 je bila firma za sklapanje igracaka koja je prevarila (po izvestajima) preko 10 000 ljudi samo u Beogradu i Subotici. Mene nisu prevarili ali dosta toga znam o toj prici, jer znam nekog ko je radio za njih (ne znajuci zapravo da je u pitanju prevara).

Vise informacija o njima mozete naci na forumu Regioni / Subotica / Sklapanje igracaka-prevara ili ne? /

Pozdrav!

cao svima!!!!!!!!!!!! ja sam mali puz na dnu mora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    pobego sasm odavde jer mi je pripalo muka kada sam video sta se sve radi u ovom gradu(Beogradu) pa sam lepo otisao ma Brankov most i skocio(obalska straza me nije ni primetila)!!!evo me sad na dnu mora ,druzim se sa ribama i odlicno se osecam!! brate riba ima vise nego na svim sponzorski mestima u BGu zajedno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali da ne skrecem sa teme....

MACHINA SEACURITY je razlog moje emigrcije!
    to je firma koja se kao bavi tehnickom zastitom koja je izmedju mnogih delatnosti kao sto su pranje novca,sverc piraterija i korumpiranje predsednika SO Palilule dodala i delatnost "ugradnja KRS kamera u skole na paliluli za ogromne pare"!!!!!!!!!!!
    opstina palilula je dala kes za uvodjenje video nadzora svim skolama na opstini palilula i zabranila nam da objavimo tender za nabavku opreme vec nam je IZRICITO ODEREDILA firmu MACHINA SEACURITY i jos tri fantomske koje mogu da ucestvuju na konkursu!!!!!!!!!!!!!!!
    i eto me sad na dnu mora!!!!!!!!!!!!!

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Verovatno zbog lošeg video nadzora???????

Ističe se giska_sa (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    You better stay away from Copperhead Road
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    65

U Šapcu je otvoren novi hiper market INTEREX.
    Žena i ja bili da proverimo koliko su jeftini jer im je slogan CENE NIŽE ŠAPCU BLIŽE. Kad smo videli cenu za ariel deterdžent za veš 6kg 459din odmah smo odvojili u našu korpu. Kad smo došli kući i na fiskalnom računu videli da cena toga nije 459 din nego 848din razočarali smo se i nikada više nećemo otići u INTEREX. Maxi je zakon...

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

firma miloscic je mesto gde bih zaposlio samo najvece neprijatelje plata se prima za januar mesec gazda je podplatio inspekcije u firmi je rasulo

Početnik
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

firma miloscic je mesto gde bih zaposlio samo najvece neprijatelje plata se prima za januar mesec gazda je podplatio inspekcije niko mu nista nemoze u firmi je rasulo i

Početnik zoola (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

kao i pojedini kafići u Nišu koji zapošljavaju na probni rad od 15 dana, neplaćeno, pa otpuste, i tako sve vre različite ljude, a nikoga ne plaćaju.

bubobubo nije na forumu
    anarhista. ali kako mu to dodje nesto kao don kihot, onda se predstavljam kao liberal.
    Ističe se bubobubo (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

epur iz beograda. ne prijavljuju zaposlene i placaju ljude mnooogo manje nego sto su obecali.
    bez problema ce vas lagati i zavlaciti.

bubobubo nije na forumu
    anarhista. ali kako mu to dodje nesto kao don kihot, onda se predstavljam kao liberal.
    Ističe se bubobubo (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

epur se inace bavi prodajom kirby usisivaca.

Ističe se pile_babino (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio Breaking, Benjamin
    U Nisu los glas prati firmu 'miloscic', drze trafike po celom gradu. Prvo neke probne periode prolazis, i ako prodjes strpaju te u neku trafiku na periferiji, a plata ti dodje za dva meseca tek , ako budes srecan.
    Nisam radio, ali su mi prepricavali. I svako ko je nesto znao o njima, nije rekao mnogo lepog.
    Ipak, oni sto rade kod njih deluju krepko i zadovoljno.
    Pretpostavljam da je to jedna od onih firmi koje ili volis ili mrzis.
    Imaju trafike po celom gradu i gde pokradose pare da ih na svakom cosku otvaraju. Prolazis probni period od cini mi se dve nedelje i ako te prime valjda si placen za probni rad. Znam da sam radila kao klinka kod njih za vreme odmora u drugoj firmi. I znam da se ne zna ko vise krade, ma ne zna se kako toliko uspeju da pokradu. Uostalom na svakom znacajnijem mestu imaju svog coveka. Uf kad se setim. Strasno. Stalni enormni manjkovi. I tako na kraju, dok ti odbiju sve manjkove i cuda, dobijes sitju.
    Citat Original postavio mirni
    firma miloscic je mesto gde bih zaposlio samo najvece neprijatelje plata se prima za januar mesec gazda je podplatio inspekcije u firmi je rasulo
    Inspekcija im ne dolazi uopste ili kad dodje to su ljudi koje znaju ili koje vrlo brzo da upoznaju. Bilo nas neprijavljenih a on glat prolazio bez ikakvih kazni.
    Poslednji put ažurirao/la pile_babino : 30.04.2007. u 13:30

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Potrebno je napraviti mesto na internetu gde bi svako ko je nezadovoljan u kontaktu sa nekom firmom mogao ostaviti svoju reklamaciju, opisati je i ostaviti druge informacije koje smatra znacajnim . Tako bi vrlo brzo mogli utvrditi gde ko dobro radi, a ko lose. Veliki broj ljudi bi se zastitio od takvih firmi i zivot bi bio bolji za sve.Mnogi bi posecivali to mesto pre nego bi kontaktirali firme koje sistematski proizvode nezadovoljstvo svojih klijenata, zaposlenih, uopste okruzenja.
    Poslednji put ažurirao/la Rasha1 : 02.05.2007. u 20:17

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Cvecara Ivona na bulevaru.
    Snajka je tamo radila pola godine gazda hostapler sa ciganima ima dil
    kradu cvece sa groblja pa ponovo u cvecaru.Inace lik ima cvecaru i u severnom bulevaru
    pa tamo tik uz groblje vrsi skladistenje pokradenog cveca.
    Covek ne placa nista laze podvaljuje izmislja manjkove.
    Radnice menja cim se pozale da ih prijavi za radni staz, izmisli nesto i da otkaz.
    Ljudi ne kupujte kod njega nista.

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Sto se tice INTEREXA vlasnici su iz federacije BiH tako ako vec nemamo domacu proizvodnju imamo bar domace lopove pa pomozimo im onda.

Početnik
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Moji mali prijatelji nebi da vas podsecam da je 5 oktobar odavno prosao i da vase prituzbe i navodnoj crnoj listi lice na obicno alapacarenje! mislim a svi kojisu pisali o prevaranskim ili kriminalnim firmama nisu ni bili niti se usudili da te iste firme prijave.Pa tako da niko zdravog rasudjivana nemoze bas da vam poveruje sem onih koji veruju u trceve! Nego da skratm prijaviteih pa ih onda stavljajte na crnu listu!

Aktivan član McCurdy011 (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Interex je deo cuvenog francuskog lanca Intermarche i vrlo je ozbiljna firma.
    Uskoro se otvaraju i dva objekta u Beogradu.
    Vrlo su poslovni, to u Sapcu mora da je bila neka greska ( pomesani artikli na paleti ili slicno)

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio Rasha1
    Potrebno je napraviti mesto na internetu gde bi svako ko je nezadovoljan u kontaktu sa nekom firmom mogao ostaviti svoju reklamaciju, opisati je i ostaviti druge informacije koje smatra znacajnim . Tako bi vrlo brzo mogli utvrditi gde ko dobro radi, a ko lose. Veliki broj ljudi bi se zastitio od takvih firmi i zivot bi bio bolji za sve.Mnogi bi posecivali to mesto pre nego bi kontaktirali firme koje sistematski proizvode nezadovoljstvo svojih klijenata, zaposlenih, uopste okruzenja.

misliš kao BEOKOM servis sa gradskim problemima?
    Pametno.
    Mislim da su pokreti za zaštitu prava potrošača nominalno nadležni za to.

Primećen član
    Učlanjen
    03.07.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Rasha1
    Tacno tako.slazem se sa tobom.Isto tako smatram da treba informisati ljude kakva su njihova prava koja proizilaze iz Zakona o radu.Treba da budu upuceni da ne bi dosli u ovakvu situaciju kao npr. u Miloscicu.

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Sve agencije za nalaženje stanova....

Namerno sam tempirao vreme , proverio stanove koje su reklamirali za 150e ili čak i za 100, pokupio lične podatke i došao do zaključka da postoji dil izmedju studenata i studentkinja koje žive u stanovima , i imaju obavezu da svake dve nedelje primaju one koji dolaze da vide stan....a kao iseliće se krajem nedelje.....
    Medjutim evo u svim tim stanovima , a izvori su različite agencije , i dalje stanuju iste devojke i studenti.....pošto su mi u komšiluku često ih vidjam....
    Finansijske delove obavlja jedna ili dve agencije u skadarskoj 40, a dovoljno je da dodješ i kažeš hoću tim da se bavim i postaćeš ekspozitura....

Tvoje je samo da zakupiš nekoliko stanova , najbojle 4-5 i da ih reklamiraš na različite načine, a ostalo kopiraš sa halo oglasa , i bez obzira što su to itekako bajati oglasi....
    Recimo stan u dalmatinskoj je ove nedelje stan u dalmatinskoj , sledeće stan u centru, sledeće na paliluli, sledeće kod botaničke bašte, sledeće dimitrija tucovića, pa opet jovo nanovo.....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Slične teme

1. Crna lista za Mila i Makedonce
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 12.10.2008., 23:56
  2. Crna lista za plavuše
    Autor Alekasandar2 u forumu Žene
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 04.12.2006., 08:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu