Total Club Manager 2004

O

Otis

Gost
Igra li neko?
Meni je super.
Samo imam jedan problem-kad sam instalirao igru skinuo sam odmah i patch 1.1 sa sajta TCM2004 i kad sam ga pokrenuo pojavila se poruka(PATCH ERROR:Old file not found.However, a file of the same name was found.No update done since file contents do not match.).
Sad ako neko zna u čemu je problem neka se javi.
Hvala.
 
I FIFA i TCM su me ove godine jako razočarali, 2003 serija je bila po meni bolja t.j oni umesto da poprave greške iz prethodne serije oni još više unakaze igricu.U TCM ima mnogo nelogičnih opcija, lepo zamišljena igrica samo ljudi koji su je radili kao da nikad nisu imali kontakt sa fudbalom.
Isto je tako u FIFI koja je po mom mišljenju bliža realnosti što se samog igranja tiče od prethodnih verzije nego me nervira očajnički glup interfejs same igrice.Kod FIFA za pohvaliti je izbor muzike a 2004-vorku bolje da nisu ni izdavali nego da su zasukali rukave i pokušali da urade nešto zaista što bi zadovoljilo ljubitelje FIFA serijala.
 
Otis:
Igra li neko?
Meni je super.
Samo imam jedan problem-kad sam instalirao igru skinuo sam odmah i patch 1.1 sa sajta TCM2004 i kad sam ga pokrenuo pojavila se poruka(PATCH ERROR:Old file not found.However, a file of the same name was found.No update done since file contents do not match.).
Sad ako neko zna u čemu je problem neka se javi.
Hvala.
BRATE IMAS LI CD KEY ,AKO IMAS KAZI MI
 

Back
Top