Ljubavna dilema

NLP

Početnik
Poruka
20
Drustvo, imam jednu malo tezu situaciju pa me interesuju vasa misljenja, predlozi, saveti...

Nadam se da je ova tema i za ljubav, a ne samo za sex :) .

Prica je ovakva, bio sam u vezi sa devojkom preko dve godine. Iz pocetka je sve bilo super i stvarno su emocije bile snazne, a onda vremenom su se pojacavale prepirke i ostale stvari a zelja je polako nestajala. I polako smo se prestali vidjati ali ja sam i dalje nesto osecao (a znam i ona), ali jednostavno nam nije islo. Nije tu bilo nikakvog "velikog" problema. U medjuvremenu ona je nasla nekog, i meni je to tesko palo. Osetio sam tek tada da sam nekog vaznog izgubio.

Recite mi vasa misljenja, ako bi se ukazala druga prilika da li bih je trebao iskoristiti i pokusati vratiti se u tu vezu na neki novi nacin ? Ili pustiti da stvari ostanu takve kakve su ?

Hvala...
 
Slazem se da nije bilo savrseno. Ali se pitam da li je to mozda bilo zbog mene? Mozda sam ja taj koji je upropastio stvar. To su neka pomesana osecanja, tesko je odrediti. Nekako mi se cini da bi mogli biti srecni i voleti se ako bi se okolnosti promenile. Neodlucan sam...zato HELP!
 
Kako to da kazem?! Sta su to tacni signali da nekog volis, uopste ? Imam neko jako osecanje, da li je to ljubav, ili samo nedostajanje ili nesto trece. Hajde da kazem ovako, ako se ne cujemo mesec dana osetim se nekako lose.
 
O.K. Hvala na odgovorima.

To je nesto onako: "ne mogu bez nje, ali ni sa njom"!! Zaista sam mislio da sam ravnodusan dok nisam saznao da se muva sa nekim. Tada ma je preplavilo neko
cudno prejako osecanje !

Kako znati da li ti je neko sudbina, i da li pustiti nekoga da ode iz zivota ako imas
osecanja prema toj osobi ?
 
Voli je ili barem ima reflex izgubljenog organa... Kakogod bilo treba da ide dalje i da batali tu pricu, jer je ona gotova, samo sto josh nije napustio salu... Film je odavno gotov, svi su otisli, samo jos on da krene...
 
NLP:
@Sakal: da, ali nemojte suditi o tome kao o vezi koja je tek pocela i traje mesec, dva dana. Ona je trajala, dugo-dugo-dugo.

Hm...znači...ili je došlo do zamora materijala ili je ljubav postala tj. prerasla u naviku...nije dobro... Mislio sam...ako je ljubav u pitanju onda je mnogo i ako se sat ili dva ne čujete...a to što je veza dugo trajala...ako ima ljubavi...tj. ako je bilo ljubavi...onda bi trebalo samo da potvrdi teoriju o jačanju ljubavi...valjda...ljubav se razvija i uvek ima nove dimenzije...tako bi trebalo da bude...
 
Drustvo, hvala na odgovorima. Znam da su ovo stvari gde je tesko dobiti pomoc jer bih ja sam trebao sve znati, ali osecanja su tako slozena stvar...sve je to pomesano.

Sta mi predlazete ? Kako da najbolje utvrdim svoja (i njena) osecanja ? Da li treba da se
vidimo i razgovaramo, ili ne?
 
Rekla mi je, ali isto tako neodredjeno! Uspeo sam da udesim stvar tako da ni ona ni ja
nismo sigurni u ono sta osecamo. Ona kaze jos da se plasi svega toga jer joj je sve palo
dosta tesko.
 

Back
Top