Ljubavni jadi ili pogresno razmisljanje...

IX

Obećava
Poruka
71
Hm, ne znam kako da počnem...
Ehm, dakle imam jedan "mali" problem... Ne znam kako i gde da nađem devojku? Odnosno, problem je u sledećem: imam problema u "muvanju". Nije mi problem da sa ljudima pričam o poslu, ali sam poprilično smotan i spetljan kada su u pitanju ljubav i muško - ženski odnosi. Da li postoji neki oprobani recept za nalaženje srodne duše?
 
IX:
Nisam na to mislio... Nego sta je devojkama bitno kod nekog? Da li je izgled presudan, materijalni status, kakav si "u glavi"...?
Pa covece to zavisi od devojke............nemaju sve ribe isti ukus i iste kriterijume,kao sto ni svi nemamo iste oci.
Opusti brate i sa svakom devojkom pricaj opusteno..........ja ne kapiram sta je danasnjim ljudima,da svi imaju problem sa muvanjem?
Kao da je danas to postalo misaona imenica.
 
IX:
Ajde da se ne lazemo... Frka mi je uopste da pridjem devojci, a ne da nesto pokusam...

Сигуран сам да се плашиш одбитка, зар не,...али нећеш никад знати док не покушаш...Оно питање "Да ли ти треба пара?" је глупо питање...зна се какве се девојке ложе на паре,..а право питање је због чега желиш да се свиђаш некој девојци...Надам се да се слажеш са мном, ја мислим да и ти желиш да те неко воли због тога какав си изнутра,...а не због тога што си пун пара или си невероватно згодан...а то су две ствари које су пролазне...
Самопоуздање је кључ свега, али то се не стиче одједном, осим ако ниси неко ко изгледа као неки Бред Пит и сл, наравно на изгледу можеш у некој мери и утицати, али то није толико битно....Само опуштено, кад видиш неку девојку у пролазу, у аутобусу, у продавници, у кафићу, на журци, на плажи,... и кад видиш да се њен поглед задржао на теби бар пола секунде дуже него обично, слободно приђи,...ма само почнеш са: "Здраво!", и покренеш неку причу о било чему,.. о времену, о гужви, о људима око тебе, смисли нешто оригинално и духовито.. ма, шта год ти пада на памет...питај је за неки савет, жене воле да деле савете мушкарцима...само немој одмах улетати са причом типа "Ти се мени свиђаш"...само полако...Научи да причаш са девојкама потпуно необавезно,...онако у пролазу...Немој се залетати на девојку чим је видиш...покушај је упознати прво...ко зна, можда схватиш да није за тебе...идеш даље...пронаћи ћеш и ти прву, па другу...а кад тад појавиће се и она права...надам се да си извукао нешто из свега овога...
Можда нисам био са милион девојака као неки овде, што се тиме хвале...али искрено и немам жељу...али зато свака моја девојка вреди као нечијих 100...

Главу горе, послушај савет и јави шта је било...
 
IX:
Ajde da se ne lazemo... Frka mi je uopste da pridjem devojci, a ne da nesto pokusam...
A zasto?Cega se bojis?Sta frka ti je da te odbije,ismeje,ponizi?!Daj,pa nece ti se bas sve to desiti,a i da ti se kojim slujcajem desi,nije smak sveta,to se svakom desilo u zivotu.
Ako te odbije jedna,nema veze,jedna kao ni jedna,ti odmah baci oko na drugu.Sigurno ni ti ne bi bio sa svakom ribom,koja ti naprimer pridje.I uostalom,gledaj malo oko sebe.......sigurno da kada izadjes negde neka devojka te gleda......gledaj ti i nju,smeskaj joj se,kontakt ocima je pocetni start,pa joj opusteno pridji i zapocni neki razgovor.
Covece,mlad si opusti se i........uzivaj.
 
IX:
Hm, ne znam kako da počnem...
Mesni to bas lici na pocetak, tako da nemoj da izmisljas....
Ehm, dakle imam jedan "mali" problem...
Join the club, we have jackets...
Ne znam kako i gde da nađem devojku?
Pokusaj napolju... tamo ih ima dosta....
Odnosno, problem je u sledećem: imam problema u "muvanju".
RAID i tvoji problemi sa muvama i ostalim insektima su reseni...
Nije mi problem da sa ljudima pričam o poslu,
Ti bi da muvas i ljude, jel? Pa dobro... tvoje je opredeljenje da li ces biti homic...
ali sam poprilično smotan i spetljan kada su u pitanju ljubav i muško - ženski odnosi.
Zato sto ne postoje "musko-zenski" odnosi... ozbiljno...
Da li postoji neki oprobani recept za nalaženje srodne duše?
1/4 penisa od orangutana
2 krila od sismisa
1.32 g kobrinog otrova
1 rog od jednoroga (ostatak tela moras pojsti zivo)
8 kopita od kentaura
2 kapi tvoje pljuvacke

Sve to polako mesati i dodavati sastojke na svakih 5 min rasporedom koji je naveden. kad zavrsi, prolij polovinu smese po zeljenoj osobi, a onda je pljuni slajmarom. Posle ti popi ostatak...
 

Back
Top