Glupa tisina u MP3 pesmama!

a kako mislis da obrise?
Svala pesma ima tu pocetnu i krajnju tisinu razlicitog trajanja.
Programi za autoamatsko masovno prepravljanje ne proveravaju strukturu sadrzaja nego samo primene operaciju na veliki broj fajlova (tipa resize slike, neko ubacivanje u sliku ili video-muzicki fajl i slicno)
 
Nisi me razume vec sam koristio program koji svaku mesmu ztavi na odredjenu jacinu i tako sam za par sati uradio mnogo pesama i sebi skratio dosta muke, ja sam nasao neki softver ali on automacki oduzima nekih 3sec nebitno kolika je tisina u pesmi.Interesuje me da li postoji softver koji razikuje tisinu od pesme i odstrani je?!Ne razumem zasto je nemoguce da takav program postoji.POZ
 
Ne znam što se tiče rada sa mp3 fajlovima, ali...
Sam Audiograbber ima tu opciju automatskog skidanja tišine pri grebovanju pesama sa audio Cd-a. Samo ideš na Settings > Silence. Štikliraj Leading silence i Trailing silence, vrednosti prebaci na 0.0. I to je to.
Nisam siguran da postoji program za rad sa mp3 fajlovima a da sadrži tu opciju.
 
Ne verujem da može da očita tišinu, jer postoje pesme koje negde na sredini imaju tišinu, pa će im se i to izbrisati, naravno, kad mu kažeš... Ne znam da li ste primetili recimo kad režete Audio CD u Nero-u... Stavite pesmu od 3 minuta (bez tišine), a posle kad pustite disk, ono piše 3:04 sekundi... Stavio silence i na početku i na kraju...
 

Back
Top